• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. května 2017 
@ms.neomagic brala sem infolic asi 3 měsíce a manžel bral preparát od stejné firmy pro muže a nic... a navíc je to drahý jako blázen ... všechno sme dobrali a za 2 měsíce pozitivní test ... nevím jestli to mělo vliv nebo ne, ale průběhu užívání nic ...
16. kvě 2016 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu kdyžtak do toho jeřábu ptačího, chválí si to každý a prý to ani drahé není :wink: ...jen na chuť asi ble...:blush:
16. kvě 2016 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi Nerekl mi kolik ma mm,ale jako zda se mi divny aby byla natekla vlivem pred ms,kdyz mam ani ne tyden po ms...neni to blbost?? alle proc mi je porad divne,prisla jsem od dr.a behem 5min spala...kdyz se nenajim tak my je zle...vysledky zitra-pozitri...zavola mi.
16. kvě 2016 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ms.neomagic Ahoj já ho brala jen jeden měsíc (potom mi došel) a hned další měsíc se mi ukázali // na těhu testu. Příští pondělí jdu na kontrolu, tak se uvidí, jak se mimču bude dařit. Jinak před "braním" inofolicu jsem od září - dubna byla bez antikoncepce a nic. Tak nevím, zda to přisuzovat tomu a nebo nikoliv.
16. kvě 2016 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic ....já beru FERTIPRONU .... byla mi doporučená....beru to od března 2 sáčky denně.....zatím teda efekt nepociťuji, ale jsou tam všechny látky podporující početí a pak zdravý vývoj plodu, tak snad si aspoň během toho čekání na těhu udělám v těle pro to mimčo příjemný pelíšek :slight_smile:

FERTIPRONA - Inositol a Metylfolát 30 sáčků
Doplněk stravy pro plánování těhotenství, těhotenství a kojení. Unikátní složení kombinující inositol (obsah Myo-inositolu > 97%) a komplexní multivitaminový přípravek s obsahem methylfolátu.
Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji Vašeho miminka, včetně aktualizovaných Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové, přijatých v květnu 2013. Vysokým obsahem folátů (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem methylfolátu (Extrafolate:registered:slight_smile: je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové.

Kyselina listová (foláty) je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75%, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25%.
16. kvě 2016 ve 13:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,mám otázku ,9.5 mi byl nalezen zánět ,beru Entizol 500 mg ,následně 10.5 měla dorazit MS ale ta jaksik nedorazila :grinning: může to být i zánětem ?
Mám ji i tak nepravidelnou ,ale radši se ještě poptam ,víc hlav víc ví :grinning:
Po MS jsem měla jít na ultrazvuk tak zatím se objednávat nebudu :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to opět nevydržela. Dnes dr. Max . Já tam vidim růžového ducha,
16. kvě 2016 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul drzim pesticky
16. kvě 2016 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě klepne,doktora mi zastupuje mrs.doktorka,nemá vůbec ponětí o výsledkách takže čekáme do pátku..
16. kvě 2016 v 15:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ted aktuálně intimed test z teta drogerie
16. kvě 2016 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hul na druhém něco vidím:wink: kolikátý jsi den?
16. kvě 2016 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to vidím úplně jasné prave :D já nesleduju ovulaci tak netusim. Zítra ma dojít ms
16. kvě 2016 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kastanek87 ahojky jedenactej den po OVU:blush:
16. kvě 2016 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hul tady taky vidím krásně tak at už nedorazí :thumbsup::wink: potichu gratuluji :wink: a chci se zeptat co bílý vytok před? Nebo ted a nebo vubec ?

Já jsem nervozní, ted jsem zas totální mokro měla, pospíchala jsem z krámu a červená to zase nebyla...tj psycho už akorát navaly horka, prsa horka a teď budu mít doma asi 1 test ale nevím jestli ho nenechat az na ten čtvrtek nebo aspoň ráno...asi na ráno že...
16. kvě 2016 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi něco tam je, ale já to nějak následovala. Na kalhorkach jsem mela asi dvě bílé kapky bez zapachu
16. kvě 2016 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara tj taky super...proč ne vid :wink: Času dost :joy: Ale ty nervy...
16. kvě 2016 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky to tak máte ? Víte, že jste těhotná podle krve, testů a i podle doktora (na utz malinkatá tečka a 23. 5. kontrola kde už snad bude vidět srdíčko), tak máte pořád tendence dělat si testy a ujišťovat se, že čárka neslábne a jste pořád těhotné ? :D
16. kvě 2016 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hul no já předpokládala ze uz přišla MS:wink: právě, kdybych nemela totalni mokro tak nic nezkoumam :grin::wink: Radši si jdu zaměstnat hlavu ona mě ta mrška stejně asi dříve či později dožene :joy:...
16. kvě 2016 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahahala neboj nejsi sama :grinning:
16. kvě 2016 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A horká prsa nemáte asi nikdo z těhulek, že ? To zas jen já musím mít něco extra :angry::smile:...
16. kvě 2016 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pro info neosahavam se ale stále kojim a tak si nejde nevšimnout, zánět nemám nic :wink: Jdu něco dělat radši :joy:...ono mě to zase na chvíli přejde :blush:
16. kvě 2016 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi budeš testovat teda zítra?
16. kvě 2016 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi neee,nebudu testovat, az po vynechani jedine :blush::blush:
16. kvě 2016 v 16:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 ještě uvidím :wink:
16. kvě 2016 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ze už to není pregnyl?dnes 11 dnů od IUI a pregnylu
16. kvě 2016 v 16:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@barbarosi94 no tj za 6dni vid :blush:
16. kvě 2016 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ty blaho nekecej! :slight_smile:
16. kvě 2016 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina no i sama se divím a jsem moc šťastná :slight_smile:
16. kvě 2016 v 16:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hul gratuluji :slight_smile: jezis ja tu ztvrdu snad sama :frowning2:
16. kvě 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi přesně už jsem nervní.. :D v sobotu test max negativní prsa mi asi upadnou..tož nevím asi ráno zkusím testnout :slight_smile:
16. kvě 2016 v 16:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek