Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
mi89
18. kvě 2016
@leymea a u jakého seriálu ? 🙂
lussinka88
18. kvě 2016
@monikavitezslav ahojky, pracuju v laborce, ale na jinym odd. kdyz mi to ale merili tak rikali ze negativni je to do 5,0 mIU/ml. Nespletla jsi se? Ono pry obecně do 100mIU/ml se to nebere jako potvrzený těhu. můžou to prý způsobit cysty nebo hladiny hormonů... takhle mi to rikali kdysi na pohotovosti, když se plod nevyvíjel - pořád mi stopoupalo a klesalo hCG a měla jsem hodnoty 30-89.
leymea
18. kvě 2016
@mi89 ja delam na poste 😃
leymea
18. kvě 2016
@mi89 pohresovani 😃 kdyz nasli unesene dite.
luckybara
18. kvě 2016
@lussinka88 ahoj no a to co mi včera řekli u nás v labině jak to počítat? bylo mi řečeno že je to negativní 0,1 a následně že od 1je potvrzení jako těhotenství 🙂 nevím tomu hlavu patu
mi89
18. kvě 2016
@leymea na poště to je asi hodně podobné 😃
lussinka88
18. kvě 2016
Ahoj holky rada bych se pridala..... Dneska jsem byla v ISCARE na prohlidce, mam sice cystu po clostiku(jedu druhý cyklus bez IUI) a pokud odejde s MS, tak bych měla jít na IUI. Kontrola UTZ s HP 2DC. MS by měla dorazit zítra, test jsem dělala před 2dny a byl negativní a vzhledem k té cystě předpokládám, že se to nezměnilo 🙂. Nebyl jste někdo v ISCARE na IUI? Na co se mám připravit?
lussinka88
18. kvě 2016
@luckybara záleží asi na laborce a jednotkách. když jsem ležela v nemocnici tak mi po revizi říkali, že počkaj až bude hCG <1 ale uz nevim jaky jednotky. U nas v laborce bylo detekční minimum těch 5,0 mIU/ml.... takže taky nevím.... U nuly je to stejně nejistější 😃
luckybara
18. kvě 2016
@lussinka88 já si dnes obj. těhotenský krevní test,bo je mi to divné počkám do konce měsíce,to bude mít ms měsíc spoždění a zkusím 😃 už si připadám jak blázen
monikavitezslav
18. kvě 2016
@lussinka88 nejhorší je ten utz ze je to tam vidět a krev nic
leymea
18. kvě 2016
@mi89 tady je to ostry 😃 jak vedeni tak nekteri zakaznici 😃 stejne za to muze posta, ze nemuzu otehotnet 😃
mi89
18. kvě 2016
@leymea právě se taky bojím, že ten stres v práci mi způsobí problémy otěhotnět... 😎
luckybara
18. kvě 2016
@leymea já to dnes měla taky ostrý na krámě,prostě když dojde DEBIL tak nepomůže nic,a dnes jsem teda neudržela heslo,protože nikdo po mě nebude bezdůvodně řvát.
weronicaaaa
18. kvě 2016
@leymea já dělám taky na poště (doručovatelku) a otěhotněla sem po 2 měsících od vysazení.. 🙂
milujicimamina
18. kvě 2016
@monikavitezslav a nemas 3,9? Podle me je negativni nula muze to byt začínající tehu 🙂
zlatickon
18. kvě 2016
@luckybara ja mela pred 14ti dny z krve 1,0 a mam psano negativni
milujicimamina
18. kvě 2016
@luckybara me to taky tekli mela jsem 0,1 protozee netehotna nema mit hcg proste stava se te ho maji vyjimecne zvedle zeny v prechodu a vzacne nektere ale 0je nula a cokoliv vic ze se něco děje
lavita
18. kvě 2016
Co myslite? Test @cerven84
luckybara
18. kvě 2016
@zlatickon tak to má vážně každá laborka jinak..
@milujicimamina to jsi mě děvče asi potěšila 🙂
leymea
18. kvě 2016
@weronicaaaa ja prepazka/pokladna. 🙂 dorucovat bych sla hned. 🙂 minus je pocasi, ale aspon bych mela docela klid. 🙂
weronicaaaa
18. kvě 2016
@leymea tak jo..nám chybí 3 lidi,takže to tady moc klid není 😞
mi89
18. kvě 2016
@milujicimamina
@mimimimi
@leymea

Holky, tak jsem tento měsíc ze hry. Asi jsem to už fakt dostala. Snad příští měsíc.. Co vy?
milujicimamina
18. kvě 2016
@mi89 to me mrzi 😞 jedem dal co? ja uz mam i po ms
milujicimamina
18. kvě 2016
@lavita ja v tom nic nevidim neni jeste neupravema fotka?🙂
leymea
18. kvě 2016
@weronicaaaa myslim klid od kontrol, kazdodenni buzerace a nesplnitelnej mesicni plan. Minuly mesic jsem mela plan: ucet, konsolidace, rsts, penzijni fond, 30 rychlych baliku ( nejsem na balikovym), 200 dodejek ( sotva prijmu tolik dopisu doporucenych), 3 sim karty, noviny za tisic, zbozi za 2 tisice, obalky za 1000, losy za 6 tisic. Uz si zase stezuju 😃 ale jsem tam dobrovolne 😃 jina prace neni 🙂 hlavne, ze jsou penize, ale jinak u dorucovatelu taky porad nekdo chybi, nastesti chodi vypomahat byvale postacky co jsou v duchodu 🙂 a odkad jsi? 🙂
leymea
18. kvě 2016
@mi89 fakt? 😞 ja nic. Prsa trosku pobolivaj, bricho dobry, dneska mi v nem dopoledne pekne nahlas krucelo 😃 pritom jsem nemela hlad 😃 zacvicila jsem si jogu a ted cucim na milionare a nemuzu se dockat patka 😃
leymea
18. kvě 2016
@weronicaaaa tak hlavne moc netahej tezkou postu 😕 bala bych se, kdyz to vidim. Hlavne pokud jezdis tak baliky uz vubec ne. Nekdy dopis spis vypada jak balik. Ale urcite si davas pozor a kolegyne Te v tom nenechavaj ze? 🙂
juliemichal
18. kvě 2016
@lussinka88 ahojky když pracuješ v laborce,můžu se tě prosím na něco zeptat? 😃 já mám včerejší výsledky s HCG takto IU/I a mám 26,50 jak to teda je?dnes jsem byla na UTZ,protože mě docela pobolívá podbříšek tak jsem si nechala napsat nemocenskou... a už na UTZ jde vidět malinká tečka (těhotenství) tady je fotka... dr mi hned řekl,že jsem těhotná a ukazoval mi to i na UTZ.on se neplete,ale zase ta hodnota HCG mě plete 😃 když včera byla tak malá tak jak může už dnes něco být na UTZ? 🙂 moc děkuji za vysvětlení 🙂
weronicaaaa
18. kvě 2016
@leymea z Brna..tak my to máme v tomhle hooodně volnější..prodáváme akorát losy..já už teda nechodím..vedoucí řekla,že se s poštou v žádným případě tahat nebudu..takže teď jsem na vnitřnim a sem spokojená 🙂
leymea
18. kvě 2016
@weronicaaaa to je dobre 🙂 tam mas "klidek", ale asi mas delenou smenu ne?

Začni psát odpověď...

Odešli