• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. října 2017 
@leymea a u jakého seriálu ? :slight_smile:
18. kvě 2016 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav ahojky, pracuju v laborce, ale na jinym odd. kdyz mi to ale merili tak rikali ze negativni je to do 5,0 mIU/ml. Nespletla jsi se? Ono pry obecně do 100mIU/ml se to nebere jako potvrzený těhu. můžou to prý způsobit cysty nebo hladiny hormonů... takhle mi to rikali kdysi na pohotovosti, když se plod nevyvíjel - pořád mi stopoupalo a klesalo hCG a měla jsem hodnoty 30-89.
18. kvě 2016 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 ja delam na poste :grinning:
18. kvě 2016 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 pohresovani :grinning: kdyz nasli unesene dite.
18. kvě 2016 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussinka88 ahoj no a to co mi včera řekli u nás v labině jak to počítat? bylo mi řečeno že je to negativní 0,1 a následně že od 1je potvrzení jako těhotenství :slight_smile: nevím tomu hlavu patu
18. kvě 2016 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea na poště to je asi hodně podobné :D
18. kvě 2016 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky rada bych se pridala..... Dneska jsem byla v ISCARE na prohlidce, mam sice cystu po clostiku(jedu druhý cyklus bez IUI) a pokud odejde s MS, tak bych měla jít na IUI. Kontrola UTZ s HP 2DC. MS by měla dorazit zítra, test jsem dělala před 2dny a byl negativní a vzhledem k té cystě předpokládám, že se to nezměnilo :slight_smile:. Nebyl jste někdo v ISCARE na IUI? Na co se mám připravit?
18. kvě 2016 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara záleží asi na laborce a jednotkách. když jsem ležela v nemocnici tak mi po revizi říkali, že počkaj až bude hCG <1 ale uz nevim jaky jednotky. U nas v laborce bylo detekční minimum těch 5,0 mIU/ml.... takže taky nevím.... U nuly je to stejně nejistější :grinning:
18. kvě 2016 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussinka88 já si dnes obj. těhotenský krevní test,bo je mi to divné počkám do konce měsíce,to bude mít ms měsíc spoždění a zkusím :grinning: už si připadám jak blázen
18. kvě 2016 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinka88 nejhorší je ten utz ze je to tam vidět a krev nic
18. kvě 2016 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 tady je to ostry :grinning: jak vedeni tak nekteri zakaznici :grinning: stejne za to muze posta, ze nemuzu otehotnet :grinning:
18. kvě 2016 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea právě se taky bojím, že ten stres v práci mi způsobí problémy otěhotnět... :sunglasses:
18. kvě 2016 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea já to dnes měla taky ostrý na krámě,prostě když dojde DEBIL tak nepomůže nic,a dnes jsem teda neudržela heslo,protože nikdo po mě nebude bezdůvodně řvát.
18. kvě 2016 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea já dělám taky na poště (doručovatelku) a otěhotněla sem po 2 měsících od vysazení.. :slight_smile:
18. kvě 2016 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav a nemas 3,9? Podle me je negativni nula muze to byt začínající tehu :slight_smile:
18. kvě 2016 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara ja mela pred 14ti dny z krve 1,0 a mam psano negativni
18. kvě 2016 v 17:30  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara me to taky tekli mela jsem 0,1 protozee netehotna nema mit hcg proste stava se te ho maji vyjimecne zvedle zeny v prechodu a vzacne nektere ale 0je nula a cokoliv vic ze se něco děje
18. kvě 2016 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslite? Test @cerven84
18. kvě 2016 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickon tak to má vážně každá laborka jinak..
@milujicimamina to jsi mě děvče asi potěšila :slight_smile:
18. kvě 2016 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronicaaaa ja prepazka/pokladna. :slight_smile: dorucovat bych sla hned. :slight_smile: minus je pocasi, ale aspon bych mela docela klid. :slight_smile:
18. kvě 2016 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea tak jo..nám chybí 3 lidi,takže to tady moc klid není :(
18. kvě 2016 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina
@mimimimi
@leymea

Holky, tak jsem tento měsíc ze hry. Asi jsem to už fakt dostala. Snad příští měsíc.. Co vy?
18. kvě 2016 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 to me mrzi :frowning2: jedem dal co? ja uz mam i po ms
18. kvě 2016 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lavita ja v tom nic nevidim neni jeste neupravema fotka?:slight_smile:
18. kvě 2016 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronicaaaa myslim klid od kontrol, kazdodenni buzerace a nesplnitelnej mesicni plan. Minuly mesic jsem mela plan: ucet, konsolidace, rsts, penzijni fond, 30 rychlych baliku ( nejsem na balikovym), 200 dodejek ( sotva prijmu tolik dopisu doporucenych), 3 sim karty, noviny za tisic, zbozi za 2 tisice, obalky za 1000, losy za 6 tisic. Uz si zase stezuju :grinning: ale jsem tam dobrovolne :grinning: jina prace neni :slight_smile: hlavne, ze jsou penize, ale jinak u dorucovatelu taky porad nekdo chybi, nastesti chodi vypomahat byvale postacky co jsou v duchodu :slight_smile: a odkad jsi? :slight_smile:
18. kvě 2016 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 fakt? :frowning2: ja nic. Prsa trosku pobolivaj, bricho dobry, dneska mi v nem dopoledne pekne nahlas krucelo :grinning: pritom jsem nemela hlad :grinning: zacvicila jsem si jogu a ted cucim na milionare a nemuzu se dockat patka :grinning:
18. kvě 2016 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronicaaaa tak hlavne moc netahej tezkou postu :-/ bala bych se, kdyz to vidim. Hlavne pokud jezdis tak baliky uz vubec ne. Nekdy dopis spis vypada jak balik. Ale urcite si davas pozor a kolegyne Te v tom nenechavaj ze? :slight_smile:
18. kvě 2016 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinka88 ahojky když pracuješ v laborce,můžu se tě prosím na něco zeptat? :grinning: já mám včerejší výsledky s HCG takto IU/I a mám 26,50 jak to teda je?dnes jsem byla na UTZ,protože mě docela pobolívá podbříšek tak jsem si nechala napsat nemocenskou... a už na UTZ jde vidět malinká tečka (těhotenství) tady je fotka... dr mi hned řekl,že jsem těhotná a ukazoval mi to i na UTZ.on se neplete,ale zase ta hodnota HCG mě plete :grinning: když včera byla tak malá tak jak může už dnes něco být na UTZ? :slight_smile: moc děkuji za vysvětlení :slight_smile:
18. kvě 2016 ve 20:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@leymea z Brna..tak my to máme v tomhle hooodně volnější..prodáváme akorát losy..já už teda nechodím..vedoucí řekla,že se s poštou v žádným případě tahat nebudu..takže teď jsem na vnitřnim a sem spokojená :slight_smile:
18. kvě 2016 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronicaaaa to je dobre :slight_smile: tam mas "klidek", ale asi mas delenou smenu ne?
18. kvě 2016 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek