• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

9. prosince 2016 
ano hlavně ne mamatesty :slight_smile:
mě dneska opět bolí kříže a vaječníky kdyby to alespon bylo k čemu :grinning:
30. kvě v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@polstar podle toho přesně jak píše
@milujicimamina ma pravdu že hcg skače obden tak zitra by měl bejt testik lepe vidět:slight_smile: neboj držim pěstičky jinak s tim litanim na wc to je hrozny ja mam poz.těhu test a litam snad 5 za noc je to děsný :grinning:
30. kvě v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina třeba bude to nikdy neviš :wink: mě bolej šileně prsa a vadi mě vuně od jidla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@polstar náznak tam je :slight_smile: Uvidíš zítra :slight_smile: mě třeba dr. max ukázal až 15 DPO a to už MS 4den meškala :slight_smile:
30. kvě v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus doufám protože bolí to opravdu hodně tak snad to není pms tady tak dlouho před ms
30. kvě v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zeptám se možná blbe proč my všichni tvrdí ze to nepujde hned tak otehotnet pořád so říkam proc by to nemelo jít?
30. kvě v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajajirka a proč to tvrdí? :frowning2:
30. kvě ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajajirka muzes otehotnet hned prvni mesic nebo klidne i za tri roky. Je to individualni. Ja si taky porad rikam proc by to nemelo jit a bohuzel uz to bude za chvili rok :frowning2:
30. kvě ve 13:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@polstar nezoufej, dokud nedojde MS, pořád tam šance je :wink: jj, zítra už zas může být silnější!!
30. kvě ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajajirka Asi je to tím, že dneska většině párů to opravdu hned nejde. Samozřejmě jsou i páry a je jich dost, kterým se podaří relativně brzy, ale převažuje bohužel ta delší doba.
30. kvě ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajajirka Přesně to jsem si říkala taky, nechápala jsem proč by to nemohlo jít hned - podařilo se HNED na poprvé :slight_smile:
Tedy půl roku jsem nebrala HA - nechala jsem si tělo pročistit.
30. kvě ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mám ráno testovat nebo počkat? Popravdě trošku se bojím budu 9dpo
30. kvě ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ja bych možná počkala ještě jeden den.ale byla bych netrpělivá a asi bych zítra testla:blush:
30. kvě ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina já jsem zkoušela také 9dpo a žádný náznak...a byla jsem zklamaná...za zkoušku ale nic nedáš...:slight_smile:
30. kvě ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
vím že se pak šance každým dnem snižuje to zas budou nervy :angry: :grinning:
30. kvě ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina no, řeknu to takhle.... měla by jsi počkat aspoň den, nejlépe 2-3 :grinning: ale upřímně.... já už bych testovala i ten devátej :grinning: takže když budeš testovat už zítra, zlobit se na tebe nebudem :wink: pokud testneš, hoď zítra foto :sunglasses:
30. kvě ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@milujicimamina kdy to mas dostat?
30. kvě ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 pokud to nebude duchna uplná hodim a pokud tam nebude nic nehodim nic a nebo se ještě možná muže stat že bude po mě jestli tam něco bude :grinning: tak si vyberte pak :grinning:
30. kvě ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@ms.neomagic podle té fáze kterou mám 14 dní až za 6 dní :slight_smile: vždy ms dojde ten 14-15den
30. kvě ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Kdy máš dostat MS? Já v pátek nebo v sobotu,dnes jsem dělala test a negativní,tak počkám zase na zítřek :wink:
30. kvě ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@baskervile tak já neděle asi
30. kvě ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@baskervile Ja mam taky jako ty..ale priznaky nemam zadny..coz je divny..jen vcera v noci v praci kdyz jsem odtahavala bednu tak me bodlo v podbrisku..takze ja na test prdim..radsi budu vyhlizet tu potvoru skaredou :wink:
30. kvě v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem volala dr.v pátek nástup na utz,případně inj.tak snad budu vědět na čem jsem :slight_smile:
30. kvě v 16:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic Já u prvního dítěte neměla taky vůbec žádný příznaky.Druhé těhu taky bez příznaků (skončilo SP),třetí těhu mě taky takhle bolelo břicho,navíc hrozně citlivá prsa (skončilo to ZP a kyretáží).Při tom posledním těhu mi vyšel TT slabě pozitivní už pět dní před mrchou.Potřebuju to teď zachytit co nejdřív,páč mám nasadit hned Prednison (kvůli blbé imuno).Ale s tou ovu to mám takový všelijaký-spočteno podle kalkulačky....
30. kvě v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Není lehké vydržet netestovat,co?
30. kvě v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic Třeba ani nedorazí :wink: Držím palce
30. kvě v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@baskervile Vydrž, také čekám do soboty. Testovat nechci, ať nejsem zklamaná předem.
30. kvě v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@baskervile Ja prave u dcery taky nemela zadny priznaky..jinak mivam docela priznaky pms,a ted nic..no uvidim :wink:
30. kvě v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic já jen cca3 dny před MS bolest břicha-ta teď trvá už skoro 14 dní...
30. kvě v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi novinka mota se mi hrozne hlava a potim normalne me to tahne k zemi
30. kvě v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek