• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

9. prosince 2016 
Ahojte baby..Po 2 týždňoch prišla omeškana ms...Dnes som bola za primarom na vyšetrenie cez ms..a objednal má v stredu na prefuk vajcovodov aby videl či sú prechodné a potom keď budem oki dostanem pravdepodobne clostyl. ...strašne sa bojím na tú stredu..držte palcekyy
30. kvě ve 20:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@emko1979 drzim moc!Bude to v poradku
30. kvě ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina
@ms.neomagic
Holky diky, me ty estrogeny nahradi jedine hormony a nebo priroda takze mam jasno ze jdu do prirody a uz Jim ruzna seminka atd.Jen me stve ze nevim pricinu toho pokles, jeste chci zkusut endokrinologii:wink:
30. kvě ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@milujicimamina Ďakujem krásne za podporu..bodaj by všetky ženy túžia ce po miminku mali dopriane. .je to ťažké prechádzať tým všetkým. .ale viera musí ostať a podarí sa to..posielam V všetkým srdiečka :-*
30. kvě ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@emko1979 ja na profuku byla a za 3nesice jsem byla tehotna a taky jsem brala clostik :wink: Ty sance jsou po tom velke:wink: muj Dr.na to posilal kazdou co ji to neslo otehotnet hned, vedel proc, byvaly primar nemocnice :wink: Jak je to profoukle zadari se snad :blush: stoji to za to:wink:...
30. kvě ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
opr.snáz :wink:
30. kvě ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimimimi jaj tak snáď budem podobný prípad ako ty :slight_smile:..aj mij doktor má taký postup pri každej pani čo nemôže otehotnieť. .tak snáď to bude :slight_smile:..aj keď sa veľmi bojím toho prefuku stojí mi to zato..prežijem to:slight_smile:
30. kvě ve 21:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina drzim pesti! :blush:
30. kvě ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@emko1979 to dopadne :smile: znam osobne dalsi dve co jim to taky pomohlo :smiley::thumbsup:
30. kvě ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@emko1979 efekt pry trva az 6 mesicu :wink: hned po profuku se muzete snazit :wink:
30. kvě ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimimimi povzbudzujúce :slight_smile:..dohodli sme sa S manželom že dáme dovolenku niekde V Taliansku vraj aj to pomáha. .;))))...tak po tom prefuku chcem prestať nato stále myslieť. .a trošku sa odreagovať. ..:wink:...jsi milá :slight_smile:..dakujeem
30. kvě ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak to určite budeme :wink:..od štvrtka budeme mať na pláne manželské povinnosti každý deň haha ;)
30. kvě ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mimimimi btw. Ešte jedna otázka. .Ak môžem :slight_smile: bok ten prefuk veľmi bolestivý ? Vidím tu všelijaké skúsenosti. .vraj to boli len vtedy keď sú zrasty. ..som zvedava :-/
30. kvě ve 21:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@emko1979
@mimimimi moc vam dekuji :slight_smile: rano se uvidi
30. kvě ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@emko1979 Nemas za co :wink::blush: Me to bolelo dost ale jde o par minutek jen,minutku,dve,tri... kolegyni z pokoje to ale zase skoro nebolelo, ze pry to cekala horsi :wink: Asi je to o tom kdo ma ty srusty nebo cesty slepene...ja nejspis mela protoze do te doby Dr.nevidel na utz ani vajicka a bylo mu to divne ale obe strany byly pruchodne takze to dopadlo dobre, kontr.latka se dostala vsude :blush::thumbsup:A jeste jedna povzbuzujici :blush: V nemocnici jsem lezela na Mikulase a do roka na dalsiho Mikulase jsem byla doma v sestinedeli uz s brouckem :two_hearts::wink: Jeste jsme si rikaly ze za rok chceme lezet o patro vys jde jsou maminky s miminky a to se v podstate splnilo,tedy me ano, o te spolubydlici nevim :wink: ...rodila jsem v listopadu (o neco drive :wink:slight_smile: a TP byl na prosinec:wink: Tak drzim pesti at to moc neboli ale neboj se, hned na to zapomenes :wink: a vecer uz zas budes jako by jsi na tom nebyla :wink: Nevim jak to budes mit ty...ja byla 2dny v nem.ale z toho prvni den jen prijem, rano pak oblbovak a ten den zakrok :wink:...neni to nic co by jsi nezvladla jako ostatni :wink: ...tak dej pak vedet :wink:
30. kvě ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak presne som počula. .niektoré to boli viac niektoré menej..tak už to nejako vydržím. .:wink:...ja mam prísť len ráno na zákrok nebudem ani ležať V nemocke vraj..tak som zvedava...wauuu! To sa teším s tebou že sa to podarilo! Je to krásne :slight_smile: ..ozvem sa stredu :-* Ďakujem za podporu a ochotu..vyspinkaj sa pekne :slight_smile:
30. kvě ve 22:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@emko1979 ty taky dekuju :blush: jj :blush: tomu memu druhemu capartovi je uz rok a pul ale braska je na neho uz velky :wink: chtelo by to dve male a holcocku nemam sakrys :smile: Ale necham to treti osudu, manzel moc nechce slyset tak si furt rikam ze musim byt rada za to co mam :blush:tak si s tebou alespon zavzpominam :wink: preji hodne stesti at se podari co nejdrive a zakrok zvladnes nic se neboj :wink::blush:
30. kvě ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnešní test, dnes by měla dorazit menstruace...doufala jsem že bude silnější....:disappointed: takže pořád nevím zda se mám radovat a nebo ne
31. kvě v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ja ani teď nedokážu posoudit zda je ta čárka silnější než v neděli :grinning:
31. kvě v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@polstar jasne ze radovat. A pro vlastni klid bych si udelala clear blue. Dalnice muze byt klidne az za pet dni. Gratuluju k tehu :blush:
31. kvě v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marrouc děkuji, já mám takové všelijaké pocity :slight_smile: tak testik udělám zase za dva dny a uvidím..děkuji za podporu :slight_smile:
31. kvě v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nahodou je krásný :slight_smile: ja max nic :confused:
31. kvě v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ještě je čas, jak jsem ti psala..ja testovala taky 9dpo a nic, a první náznak jsem měla až 12dpo večer, jak jsem sem dávala foto..testni zase za dva dny...budu držet moc pesti
31. kvě v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@polstar dekuji ale zas to bude stejne beztak jako každý měsíc :grinning:
31. kvě v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina to jsem si myslela taky že nic. Tři dny jsem na to vůbec nemyslela, koupila jsem si dospelacky omalovánky a pastelky, a krásné mě to uklidnilo a stres byl pryc. :smiley: A v neděli pak šok, a stále nemůžu uvěřit těm // carkam.
31. kvě v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@polstar ahojky nemáš nijakoou lepši fotku tady na te je to špatně vidět :confused:
31. kvě v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus lepší nemám, tohle je foceno ted
31. kvě v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@polstar ale to vypadá dobře :heart_eyes:
31. kvě v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@polstar je pekny :slight_smile: ja se ted placam do hlavy ze jsem nemela testovat :grinning:
31. kvě v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@polstar gratulace velika je to tam :slight_smile:
31. kvě v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek