Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
emko1979
30. kvě 2016
Ahojte baby..Po 2 týždňoch prišla omeškana ms...Dnes som bola za primarom na vyšetrenie cez ms..a objednal má v stredu na prefuk vajcovodov aby videl či sú prechodné a potom keď budem oki dostanem pravdepodobne clostyl. ...strašne sa bojím na tú stredu..držte palcekyy
milujicimamina
30. kvě 2016
@emko1979 drzim moc!Bude to v poradku
mimimimi
30. kvě 2016
@milujicimamina
@ms.neomagic
Holky diky, me ty estrogeny nahradi jedine hormony a nebo priroda takze mam jasno ze jdu do prirody a uz Jim ruzna seminka atd.Jen me stve ze nevim pricinu toho pokles, jeste chci zkusut endokrinologii😉
emko1979
30. kvě 2016
@milujicimamina Ďakujem krásne za podporu..bodaj by všetky ženy túžia ce po miminku mali dopriane. .je to ťažké prechádzať tým všetkým. .ale viera musí ostať a podarí sa to..posielam V všetkým srdiečka 😘
mimimimi
30. kvě 2016
@emko1979 ja na profuku byla a za 3nesice jsem byla tehotna a taky jsem brala clostik 😉 Ty sance jsou po tom velke😉 muj Dr.na to posilal kazdou co ji to neslo otehotnet hned, vedel proc, byvaly primar nemocnice 😉 Jak je to profoukle zadari se snad 😊 stoji to za to😉...
mimimimi
30. kvě 2016
opr.snáz 😉
emko1979
30. kvě 2016
@mimimimi jaj tak snáď budem podobný prípad ako ty 🙂..aj mij doktor má taký postup pri každej pani čo nemôže otehotnieť. .tak snáď to bude 🙂..aj keď sa veľmi bojím toho prefuku stojí mi to zato..prežijem to:)
mimimimi
30. kvě 2016
@milujicimamina drzim pesti! 😊
mimimimi
30. kvě 2016
@emko1979 to dopadne 😄 znam osobne dalsi dve co jim to taky pomohlo 😃👍
mimimimi
30. kvě 2016
@emko1979 efekt pry trva az 6 mesicu 😉 hned po profuku se muzete snazit 😉
emko1979
30. kvě 2016
@mimimimi povzbudzujúce 🙂..dohodli sme sa S manželom že dáme dovolenku niekde V Taliansku vraj aj to pomáha. .😉)))...tak po tom prefuku chcem prestať nato stále myslieť. .a trošku sa odreagovať. ..😉...jsi milá 🙂..dakujeem
emko1979
30. kvě 2016
Tak to určite budeme 😉..od štvrtka budeme mať na pláne manželské povinnosti každý deň haha 😉
emko1979
30. kvě 2016
@mimimimi btw. Ešte jedna otázka. .Ak môžem 🙂 bok ten prefuk veľmi bolestivý ? Vidím tu všelijaké skúsenosti. .vraj to boli len vtedy keď sú zrasty. ..som zvedava 😕
milujicimamina
30. kvě 2016
@emko1979
@mimimimi moc vam dekuji 🙂 rano se uvidi
mimimimi
30. kvě 2016
@emko1979 Nemas za co 😉😊 Me to bolelo dost ale jde o par minutek jen,minutku,dve,tri... kolegyni z pokoje to ale zase skoro nebolelo, ze pry to cekala horsi 😉 Asi je to o tom kdo ma ty srusty nebo cesty slepene...ja nejspis mela protoze do te doby Dr.nevidel na utz ani vajicka a bylo mu to divne ale obe strany byly pruchodne takze to dopadlo dobre, kontr.latka se dostala vsude 😊👍A jeste jedna povzbuzujici 😊 V nemocnici jsem lezela na Mikulase a do roka na dalsiho Mikulase jsem byla doma v sestinedeli uz s brouckem 💕😉 Jeste jsme si rikaly ze za rok chceme lezet o patro vys jde jsou maminky s miminky a to se v podstate splnilo,tedy me ano, o te spolubydlici nevim 😉 ...rodila jsem v listopadu (o neco drive 😉) a TP byl na prosinec😉 Tak drzim pesti at to moc neboli ale neboj se, hned na to zapomenes 😉 a vecer uz zas budes jako by jsi na tom nebyla 😉 Nevim jak to budes mit ty...ja byla 2dny v nem.ale z toho prvni den jen prijem, rano pak oblbovak a ten den zakrok 😉...neni to nic co by jsi nezvladla jako ostatni 😉 ...tak dej pak vedet 😉
emko1979
30. kvě 2016
Tak presne som počula. .niektoré to boli viac niektoré menej..tak už to nejako vydržím. .😉...ja mam prísť len ráno na zákrok nebudem ani ležať V nemocke vraj..tak som zvedava...wauuu! To sa teším s tebou že sa to podarilo! Je to krásne 🙂 ..ozvem sa stredu 😘 Ďakujem za podporu a ochotu..vyspinkaj sa pekne 🙂
mimimimi
30. kvě 2016
@emko1979 ty taky dekuju 😊 jj 😊 tomu memu druhemu capartovi je uz rok a pul ale braska je na neho uz velky 😉 chtelo by to dve male a holcocku nemam sakrys 😄 Ale necham to treti osudu, manzel moc nechce slyset tak si furt rikam ze musim byt rada za to co mam 😊tak si s tebou alespon zavzpominam 😉 preji hodne stesti at se podari co nejdrive a zakrok zvladnes nic se neboj 😉😊
polstar
31. kvě 2016
Tak dnešní test, dnes by měla dorazit menstruace...doufala jsem že bude silnější....😞 takže pořád nevím zda se mám radovat a nebo ne
polstar
31. kvě 2016
Ja ani teď nedokážu posoudit zda je ta čárka silnější než v neděli 😃
marrouc
31. kvě 2016
@polstar jasne ze radovat. A pro vlastni klid bych si udelala clear blue. Dalnice muze byt klidne az za pet dni. Gratuluju k tehu 😊
polstar
31. kvě 2016
@marrouc děkuji, já mám takové všelijaké pocity 🙂 tak testik udělám zase za dva dny a uvidím..děkuji za podporu 🙂
milujicimamina
31. kvě 2016
Nahodou je krásný 🙂 ja max nic 😕
polstar
31. kvě 2016
@milujicimamina ještě je čas, jak jsem ti psala..ja testovala taky 9dpo a nic, a první náznak jsem měla až 12dpo večer, jak jsem sem dávala foto..testni zase za dva dny...budu držet moc pesti
milujicimamina
31. kvě 2016
@polstar dekuji ale zas to bude stejne beztak jako každý měsíc 😀
polstar
31. kvě 2016
@milujicimamina to jsem si myslela taky že nic. Tři dny jsem na to vůbec nemyslela, koupila jsem si dospelacky omalovánky a pastelky, a krásné mě to uklidnilo a stres byl pryc. 😃 A v neděli pak šok, a stále nemůžu uvěřit těm // carkam.
asus
31. kvě 2016
@polstar ahojky nemáš nijakoou lepši fotku tady na te je to špatně vidět =-)
polstar
31. kvě 2016
@asus lepší nemám, tohle je foceno ted
asus
31. kvě 2016
@polstar ale to vypadá dobře 😍
milujicimamina
31. kvě 2016
@polstar je pekny 🙂 ja se ted placam do hlavy ze jsem nemela testovat 😀
bbvcelka
31. kvě 2016
@polstar gratulace velika je to tam 🙂