• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

3. prosince 2016 
@milujicimamina taky vidim..jen vydrzaj:slight_smile: jeste je brzy:slight_smile:
31. kvě v 16:02  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to je 3dny stary a dnes nebylo nic na tom maxovi az na plastaku a stejne ani vyfotit nejde takze dalsi do sbirky falesnaku
31. kvě v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina no protoze je brzy..
ja delala test 5 dni pred cekanou MS - naprosto bilo....meli jsme jet na velkou akci, kde bylo jasny, ze se bude pit a ja ma mela tuseni, ze nemam PMS, ze je to divny a nic..pak jsme krasne zapila akci..dokonce padli i panaky, ktere ja nepiju..prestala jsem verit na zazraky a hle, 6 dni na to uz tam byla mini carka...o tyden pozdeji dalnice..
proto si myslim, ze testovat 6 dpo fakt nema smysl:slight_smile:
31. kvě v 16:54  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@milujicimamina je tam náznak vidět :slight_smile:
31. kvě v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsem si koupila jiný test tentokrát digitální a třetí v pořadí:slight_smile:předtím mama test a lady max u obojího slabá čárka.Tak snad tento digitální nekeca:slight_smile:
31. kvě v 17:57  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@sara1990 Ten je jistej a gratuluji :slight_smile:
31. kvě v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@andreaandrejka děkuju moc:slight_smile: a v kolikatym tydnu mám jít k doktorovi?:slight_smile:)
31. kvě v 18:07  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sara1990 Podle testu jsi ve 3-4 týdnu. Já byla ve 4+1 a už byla vidět bublinka :slight_smile: Určitě si svému dr. zavolej a on ti sám poví kdy máš přijít.
31. kvě v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@andreaandrejka aha:slight_smile:a kdy je videt uz vice?:slight_smile:
31. kvě v 18:15  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@sara1990 To záleží na kvalitě UZ který tvůj dr. má. Já měla v 6+4 srdíčko, někdo ještě nemá ani to. Je to individuální. Zavolej a sám ti poví kdy je nejvhodnější doba :slight_smile:
31. kvě v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
31. kvě v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina vidim ho tam, tfuj tfuj at sílí
31. kvě v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@polstar tichá gratulace
31. kvě v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sara1990 jestli muzu poradit obednej se co nejdriv.. Sice nebude nic moc videt ale uvidi aspon dutinku nebo tak.. Ja to naschval nechavala na 7tt a 14dnu jsem se radovala uplne zbytecne.. Tento digital mi ukazal 2-3 a bylo to biochemicke..:( kdybych tam blbka sla hned tak by mi rekl hned ze nevidi vysoko sliznici a trosku bych se na to pripravila.. Takhle me zaskocila ms se 14ti dennim zpozdenim..:( drzim moc palecky at to dopadne a je vsechno v poradku..:slight_smile:
31. kvě v 18:48  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@1nelinka jak to myslíš biochemické ??? :OO a to i v případě, i když jsem si před tím dělala jiné dva testy a vyšly mi se slabou čárkou?
31. kvě v 18:51  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Max vážně nelže vydrž s určitě bude čárka sílit :slight_smile: Takhle přesně vypadal můj dušík, když jsem si dělala test poprvé a teď jsem v 8tt. Moc moc držím palce ! :slight_smile:
31. kvě v 18:54  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@sara1990 ja mela dalnice a clear blue 2-3..:( biochemicke znamena ze se vajicko oplodnilo ale nikde se neuchytilo a odeslo se spozdenou ms..:( me odeslo se 14dennim spozdenim dr na ultrazvuku nevidela vubec nic..:( test pozitivni , krev pozitivni ale mimco se nekona..:( i to se bohuzel stava.. Ale to te nechci nejak strasit nebo tak jen bych to po tehle moji hodne cerstve zkusenosti udelala tak ze bych sla k mudr uz klidne v 5tem tydnu aby videla jestli je v deloze dutinka.. Chtela jsem cekat na 7tyden aby bylo uz i srdicko a ted v utery kdyz jsem byla 6+4 prisla opozdena ms:(
31. kvě v 18:57  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1nelinka ty bláho :((( to je hrozný :(((tak to já pujdu tedy dříve, děkuji moc za informaci. Já jsem právě vysadila před měsícem antikoncepci a vyšlo to teď hned na první pokus, tak uvidíme no
31. kvě v 19:03  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@sara1990 urcite to dopadne dobre neboj..:slight_smile: teda to ti tady muzeme vsichni zavidet..:slight_smile:))ja vysadila v zari, ted v utery to biochemicke a to si myslim ze tu jsou holky co se snazi mnohem , mnohem dyl nez ja..patris mezi ty stastnejsi tak si to moc uzivej a hybaj k doktorce..:slight_smile:))
31. kvě v 19:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a jak probíhá první návštěva?Dělají se odběry hned na první návštěvě?
31. kvě v 19:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Slečny , potrebuji radu, jak verite testu mamatest, toto jsem měla včera a mam spozdění uz 15 dni, a na ultrazvuku si nebyla jista, rekla zatim vidi jen tečku a zitra mam jit jeste na krev. tak uvidime. dkěuji za odpovedi. barcnka
31. kvě v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jako ta carka je tam podle me jasna, je malo, ale tozhodne to nejsou uplni duchove... Me to prijde teda jako jasne ano, mam zkusenosti s x testama a kdyz jsem v tom nebyla tak tam proste byla 1 carka a hotovka, at to byl test za 20 nebo 200.. Pokud to bylo chtene tak drzim pesti.. Po 15dnech tecka je klasika
31. kvě v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sara1990 Mně odběr nedělala ani při jedné kontrole (byla jsem tam v 6tt, 8tt byla revize). Nedělali mi odběry ani v nemocnici.
31. kvě v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barcnka mamatest má málo barviva, me ukazoval jeste o chlub slabeji a temer nesilil, jinej test ano :slight_smile: takze tehu urcite jsi :slight_smile:
31. kvě v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sara1990 co se kontroly u dr. týče, zavolat můžeš a poznáš kdy tě vezme... Můj dr. třeba dříve jak v 7-8tt utz nedělá.
@1nelinka verim ze te MS zaskocila, ale ono i kdybys přišla k dr. dříve, stejně to neovlivní :slight_smile: nemuselo jít o biochemické, klidně to mohl být raný potrat. držím palce, příště to vyjde!
31. kvě v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nordjane: no tak mi delala ultrlazvuk vcera a jsem v 6 tydnu a dalsi mi bude delat dalsi tyden..tak kazda doktorka asi jinak...
31. kvě v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holcicky,vsem pozitivnim testum moc gratuluju,at carky sili...ja jsem opet v prac.kolobehu,tak jsem mimo misu..ms ma prijit so/ne,priznaky zadne,jen v noci me pri tahani beden bolelo po leve strane.
31. kvě v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@nordjane mela jsem pozitivni tehotenske testy a krev.. Zacala jsem silne krvacet 14dnu po vynechani.. Diky pozitivni krvy poznala ze jsem tehotna byla ale nikde se to neudrzelo.. Ted uz je krev negativni tzn ze to odeslo s ms..-za coz jsem rada protoze jsem nemusela na revizi a muzeme se snazit dal..:slight_smile:
31. kvě v 19:48  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@1nelinka to ano, ale jsou i pripady, kdy ti dr v 5tt tehotenstvi potvrdi na utz a pak to odejde vse... takze vylozene litovat, ze jsi cekala 14 dni si myslim ze je zbytecne :slight_smile:
31. kvě v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@puutalo fakt jo??Jde mi o to, že nevím, jak by mě v práci ráno uvolňovali kvůli odběrům krve, proto se na to ptám :(
31. kvě ve 20:01  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek