• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

6. prosince 2016 
@milluska pry ty slabsi carky mohou oznacovat ovulaci. K te bych se mela priblizovat - teoreticky. Mivam ji asi 10.den cyklu, bezpecne poznam podle ostreho bodani u vajecniku. A dnes jsem podle te "slabe ms" devaty den. Tak jsrm zmatena co mi to tedy ta carka ukazuje. Jestli HCG nebo ovulaci.
10. čer v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marrouc myslis? Kdybys tak mela pravdu! Zda se mi ta carka hodne zretelna.....no pokusim se vytrvat aspon do rana a zkusim druhy test. V krabicce byly dva :slight_smile:
10. čer v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivatko0406 Ahoj mě BENU testy dělaly taky takové čárky a těhotná jsem NEBYLA a nebylo to ani biochemické, což samozřejmě nemusí být tvůj případ. Testy DR. Max negativní. Ale nejhorší pak je to zklamání. Byla jsem si i stěžovat v BENU lékárně a paní lékarnice mi řekla, že nejsem jediná, ale že s tím bohužel nic neudělají. Opravdu jak bylo již na MK několikrát zmiňováno, tak bych být Tebou koupila Dr. Maxe. :wink:
10. čer v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky 11.den po 3.inseminaci...uz jsem to chtela vyhodit,ale pak se objevil duch (iphone to lip nevyfoti). Prsa me boli jako vzdy,ale duch nikdy nebyl.co myslite?
10. čer v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@verus1986 ja jsem BENU prave nikdy nemela. Vim, ze duchari mamatesty. Treba opravdu Benu detekuje i ovulaci. Uvidim zitra nebo pozdeji, jestli je nejaka zmena a kdyz to zustane u ducha, nebudu to resit. Kdyz zesili, tak zesili.
10. čer v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@verus1986 a nejaky konkretni dr.max ? Maji tam i mamatesty, tak co konkretne ma byt ten test dr.max?
10. čer v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sara1990 Jj už jako 6 týden :slight_smile:
10. čer v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andreaandrejka Ahaa tak to děkuji za info:slight_smile:)takže jak půjdu na kontrolu budu 6+1takze sedmý týden ano?:slight_smile:
10. čer v 09:50  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@sara1990 Jo, to budeš podle MS. Ale dr. ti sám řekne kolik jsi podle UZ. Můžeš být klidně mín, nebo víc . Ten termín podle UZ je přesnější a podle toho se to bere :slight_smile:
10. čer v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivatko0406 Jsou to těhotěnské testy z lékarny Dr. Max a jmenují se Lady Max test 2v1. A nikde jinde je neseženeš jen v lékárně Dr. Max. Přidávám odkaz, aby jsi věděla jak vypadá: https://www.drmax.cz/dr-max-lady-max-test-2v1 , každopádně přeji, aby tvůj BENU falešný nebyl :slight_smile:
10. čer v 09:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@elis86 ja tam něco Vidim..ale je to mamatest...ten nebývá nejspolehlivější..co třeba dr. Max anebo clearbule ?
10. čer v 10:02  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox hele testuji tím už rok a nikdy tam duch nebyl,takže tomu věřím. zítra zkusím Clearblue.
10. čer v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andreaandrejka aha jasně super tak dekuji :slight_smile:uvidíme sama jsem zvědavá:slight_smile:
10. čer v 10:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verus1986 diky. Asi spis bude falesny :slight_smile:. Nevadi. Jen me zarazilo, jak silnej duch tam vylezl.
10. čer v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla jsem zvědavá jak dlouho :grinning: , proto jsem si koupila ještě digitest. K dr. jdu ve středu, tak snad to bude v pohodě.
10. čer v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@clea89 No sílí ti krásně :slight_smile: Já si myslím, že tam něco uvidí :slight_smile: tak mi pak musíš dát vědět, jak ti to dopadlo. Jinak já nakupuju oblečky od maminek přes fb, jinak by se to nevyplatilo. Ty miminka rychle rostou. Jinak nakupuji ještě v obchodě Pepco. Myslím, jestli bydlíš ve větším městě, tak by tam ten obchod měl být.. :slight_smile: Mají tam krásné věci a hlavně ty ceny... :slight_smile:
10. čer v 10:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@elis86 držím palečky:slight_smile:)
10. čer v 11:22  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj dnes 13DPO modrý test značka Max i ovulační zelený.Co myslíte?
10. čer v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@nunik max pry duchy nedela, tak by to mohlo byt nadejne :slight_smile:
10. čer ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dneska zkusila druhy benu test z krabicky. Jednoznacne a bez nejmensich pochybnosti je po uplynuti limitu negativni. Ani naznak carky. Vcerejsi je pres noc jeste silneji videt - povazuji ho za falesne pozitivni. Benu testy tedy za me nekupovat!
10. čer ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivatko0406 děkuji za odpověď,teď jsem zkusila jinou značku testů :slight_smile:
10. čer ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@nunik no carka no :slight_smile:. Drzim vsechny palce co mam at jen sili!
10. čer ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nunik Tak to je nádhera :slight_smile: Přeji ať sílí a vše je v pořádku :slight_smile:
10. čer ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mam k prodeji 29 sacku Nosifol forte kdybyste mely nektera zajem, zaslu postou. Kdyztak za 380 Kc i s postovnym.
10. čer ve 13:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji holky,snad to bude v pořádku :slight_smile:
10. čer ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuji další oči, aby mrkly na test :slight_smile: , jsem teprve asi 10DPO, 24DC, cca 3-4dny před MS. Vidím ducha, v reálu ještě asi trochu víc než na fotce. Myslíte, že by se z toho mohlo vyklubat? :slight_smile: Děkuju :slight_smile:
10. čer v 15:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@ivatko0406 počkaj tehu test naznačuje ovu? Tak to som asi na.hlavu, bo ako môže hcg súvisieť s LH? Ešte ovu ako tehi test pochopím, ale naopak asi ťažko...
Inak ja dnes skúsila Dr max test ranný a negat, no nedalo mi to a kúpila som opäť mamatesty a teraz z poob moču nabehla čiarka hádam do 10s, taká slabšia ale je... Tak nechápem... Skusom ešte zajtra z ranného... Ale aby mi už toľko dní ukazovalo falošné pozit a čiarka ešte aj silnela??
10. čer v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@mignona vidím ju tam :dizzy_face: Tíško gratulujem :slight_smile:
10. čer v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mignona já ji teda vidím :slight_smile:
10. čer v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@milluska a @nunik děkuju, holky :slight_smile: znáte to, člověk na to kouká, že ani už neví, co vidí :slight_smile:) tak držím pěsti a Vám taky!!
10. čer v 16:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek