Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
misula29
10. čer 2016
@milluska ne, tehu test určíte neukazuje ovulaci 😉
riga
10. čer 2016
@misula29 Neukazuje ovulaci, ale je v těhotenství pozitivní.
riga
10. čer 2016
@milluska Ale jo, ovulační test je v těhotenství z nějakého důvodu taky pozitivní.
misula29
10. čer 2016
@riga ano, ovulační je v těhotenství pozitivní,ale ne obráceně aby těhotenskej test ukázal ovulaci 😉
milluska
10. čer 2016
@riga bavime sa o tehu teste... Nemoze ukazat pritomnost LH, to je nezmysel...
ivatko0406
10. čer 2016
@milluska tehu test neukazuje ovu, ale naopak ano.
milluska
11. čer 2016
Ahojte tak mne dnes ráno test zase stmavol a to bolo jcg vo štvrtok v krvi 0,14 😕
milluska
11. čer 2016
@ivatko0406 aha tak sme sa nepochopili asi 😀
aalleenn
11. čer 2016
ahoj, prosím o typ na spolehlivý těhu test ..dík
elis86
11. čer 2016
Asi tomu zacinam verit...
yukonek
11. čer 2016
@aalleenn dr.max, digital clearblue, pepino
yukonek
11. čer 2016
@milluska a jdes na druhy kontrolni naber? Vetsinou se zjistuje, jestli to stoupa...pokud nejdes zasla bych si sama jako samoplatce
clea89
11. čer 2016
@petik607 jj presne jsem taky mluvila o Pepcu😃 v tydnu si tam chci jit koupit obleceni pro sebe, maji tam fajna tricka na litacku treba za 89 kc. Noo hlavne jsem na to pondelu zvedava, dam vedet urcite😊 ty jsu odkud Petik?
milluska
11. čer 2016
@yukonek a akam sa chodí na odber ako samoplatca? Ešte skúsim ten clearBlues najprv a potom podľa toho...
pandabox
12. čer 2016
@milluska klasicky, tam kde odebírají krev...
milluska
12. čer 2016
@pandabox takže ku gyn a požiadať ju ako samoplatca?
yukonek
12. čer 2016
@milluska nekam kde delaji odbery (nemocnice nebo odberova centra) a reknes ze chces odebrat krev jako samoplatce kvuli hladine hcg
pandabox
12. čer 2016
@milluska přes ne jak rika yukonek..k doktorce nemusíš..
@yukonek
mignona
12. čer 2016
@milluska a @nunik ... koukám na to jako na zjevení 🙂
nunik
12. čer 2016
@mignona krásné 🙂
mignona
12. čer 2016
@nunik Děkuju 🙂 jsem v takovém tom, že mi ještě nejde do hlavy, že třeba fakt 🙂
misacek3
12. čer 2016
@mignona Moc gratuluji! Jinak ja jsem v 7tt.a taky tomu stále nevěřím 🙂. Jen ty nevolnosti,nechutenství a bolesti mi to připomínají! Drž se!
mignona
12. čer 2016
@misacek3 To je milé, děkuju! 🙂 Já zatím necítím asi nic, jen ty čárky tam vykoukly 🙂, tak snad bude vše vpořádku, taky moc gratuluji a držím pěsti! 🙂
jsemagi
12. čer 2016
@hanysek.hanysek prosím, kde seženu test, který mi ukáže délku těhotenství? V lékárně (byla jsem ale pouze v jedné, tuším že albertovské, jméno si nepamatuji) bylo mi řečeno, že takový test je pouze na objednávku. Je tomu tak? 🙂
monikavitezslav
12. čer 2016
Holky tak ja se hlasim stale bez mrchy a nic mi neni. Nic me neboli ani nikde nepicha. Jen prsa mam asi o dve cisla vetsi.
hahahala
12. čer 2016
@jsemagi Ne ne 🙂 já šla do lékárny Dr. Max a digitální test měli normálně na prodejně.
jsemagi
12. čer 2016
@hahahala děkuji🙂 zkusím zítra štěstí v jiné lékárně🙂
1nelinka
12. čer 2016
@jsemagi tyhle testy maji treba v dr max je to clear blue s indikatorem poceti.. Ale jsou to vyhozene penize..
jsemagi
12. čer 2016
@1nelinka jé a proč?
1nelinka
12. čer 2016
@jsemagi minuly mesic jsem v den ms mela tenhle tes 1-2 tydny tehotenstvy a dalsi tyden 2-3tydny tehotenstvi a dalsi tyden prisla opozdena ms a dr nikde nic nevidel.. Takze jsem se zbytecne tesila a vyhazovala penize za tyhle testy..kdybych sla jako samoplatce na krev vedela bych hned mela jsem jen70 a potvrzene biochemicke tehu..😞((