• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

3. prosince 2016 
@milluska ne, tehu test určíte neukazuje ovulaci :wink:
10. čer v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula29 Neukazuje ovulaci, ale je v těhotenství pozitivní.
10. čer v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@milluska Ale jo, ovulační test je v těhotenství z nějakého důvodu taky pozitivní.
10. čer v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@riga ano, ovulační je v těhotenství pozitivní,ale ne obráceně aby těhotenskej test ukázal ovulaci :wink:
10. čer v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riga bavime sa o tehu teste... Nemoze ukazat pritomnost LH, to je nezmysel...
10. čer v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milluska tehu test neukazuje ovu, ale naopak ano.
10. čer ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tak mne dnes ráno test zase stmavol a to bolo jcg vo štvrtok v krvi 0,14 :fearful:
11. čer v 06:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivatko0406 aha tak sme sa nepochopili asi :grinning:
11. čer v 06:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj, prosím o typ na spolehlivý těhu test ..dík
11. čer v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi tomu zacinam verit...
11. čer v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@aalleenn dr.max, digital clearblue, pepino
11. čer v 08:10  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milluska a jdes na druhy kontrolni naber? Vetsinou se zjistuje, jestli to stoupa...pokud nejdes zasla bych si sama jako samoplatce
11. čer v 08:11  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@petik607 jj presne jsem taky mluvila o Pepcu:smiley: v tydnu si tam chci jit koupit obleceni pro sebe, maji tam fajna tricka na litacku treba za 89 kc. Noo hlavne jsem na to pondelu zvedava, dam vedet urcite:blush: ty jsu odkud Petik?
11. čer v 17:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukonek a akam sa chodí na odber ako samoplatca? Ešte skúsim ten clearBlues najprv a potom podľa toho...
11. čer ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@milluska klasicky, tam kde odebírají krev...
12. čer v 07:56  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox takže ku gyn a požiadať ju ako samoplatca?
12. čer v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@milluska nekam kde delaji odbery (nemocnice nebo odberova centra) a reknes ze chces odebrat krev jako samoplatce kvuli hladine hcg
12. čer v 08:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milluska přes ne jak rika yukonek..k doktorce nemusíš..
@yukonek
12. čer v 08:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milluska a @nunik ... koukám na to jako na zjevení :slight_smile:
12. čer v 15:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@mignona krásné :slight_smile:
12. čer v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunik Děkuju :slight_smile: jsem v takovém tom, že mi ještě nejde do hlavy, že třeba fakt :slight_smile:
12. čer v 17:27  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mignona Moc gratuluji! Jinak ja jsem v 7tt.a taky tomu stále nevěřím :slight_smile:. Jen ty nevolnosti,nechutenství a bolesti mi to připomínají! Drž se!
12. čer v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@misacek3 To je milé, děkuju! :slight_smile: Já zatím necítím asi nic, jen ty čárky tam vykoukly :slight_smile:, tak snad bude vše vpořádku, taky moc gratuluji a držím pěsti! :slight_smile:
12. čer v 17:57  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanysek.hanysek prosím, kde seženu test, který mi ukáže délku těhotenství? V lékárně (byla jsem ale pouze v jedné, tuším že albertovské, jméno si nepamatuji) bylo mi řečeno, že takový test je pouze na objednávku. Je tomu tak? :slight_smile:
12. čer ve 20:03  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak ja se hlasim stale bez mrchy a nic mi neni. Nic me neboli ani nikde nepicha. Jen prsa mam asi o dve cisla vetsi.
12. čer ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jsemagi Ne ne :slight_smile: já šla do lékárny Dr. Max a digitální test měli normálně na prodejně.
12. čer ve 20:31  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hahahala děkuji:slight_smile: zkusím zítra štěstí v jiné lékárně:slight_smile:
12. čer ve 20:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jsemagi tyhle testy maji treba v dr max je to clear blue s indikatorem poceti.. Ale jsou to vyhozene penize..
12. čer ve 20:34  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@1nelinka jé a proč?
12. čer ve 20:38  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (31. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jsemagi minuly mesic jsem v den ms mela tenhle tes 1-2 tydny tehotenstvy a dalsi tyden 2-3tydny tehotenstvi a dalsi tyden prisla opozdena ms a dr nikde nic nevidel.. Takze jsem se zbytecne tesila a vyhazovala penize za tyhle testy..kdybych sla jako samoplatce na krev vedela bych hned mela jsem jen70 a potvrzene biochemicke tehu..:(((
12. čer ve 20:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek