Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
ivatko0406
13. čer 2016
@mignona ja jsem prvnimu testu taky nemohla uverit a nez me objednali na gyndu, udelala jsem dalsi ctyri testy! Jestli tam ta carka jako fakt je! Na prvnim byl sok a "to snad ne!" a ty dalsi uz jsem delala s tim "hlavne aby nezmizela!"
mignona
13. čer 2016
@misacek3 Děkuju x-) x-) Nebere ani trošku x-)
mignona
13. čer 2016
@ivatko0406 Přesně x-) Jsem si vždycky říkala, že co ty holky blbnou testovat každý den, ne-li dvakrát denně 😃 , no a dneska jsem udělala dva 😃 x-)
digisek
13. čer 2016
@mignona gratulace.....můžeš na mě prosím tě na dálku prsknout ať se taky nakazím?? děkujiiii 😃 😃 😃
ivatko0406
13. čer 2016
@mignona jojo taky jsem si rikala - co blbnou? Racionalne uvazujici zena takhle neprdli...a zda se, ze v touze po diteti jde rozum stranou. I ja bych nejradsi honila testy jeden za druhym! Takze vsechny holky, co zurive testujou, naprosto chapu a nedovolila bych si pomyslet, co blaznej...
monikavitezslav
13. čer 2016
Holky strasne se mi klepou ruce. Reknete mi nekdo prosim ze nejsem slepa ale tehotna
mignona
13. čer 2016
@ivatko0406 Přesně tak a je to krásný a patří to k tomu!! x-) x-)
@digisek Prskám to na Tebe, jak jen umím, do Liberce to doprsknu, tam trefím, bydlela jsem tam 😃 x-)
maarkeetkaaa
13. čer 2016
@monikavitezslav jsi tehotna 😉🙂
mignona
13. čer 2016
@monikavitezslav Moje první čárka byla o hodně slabší a vypadá to, že těhotná jsem, takže potichu Ti gratuluju! x-)
riga
13. čer 2016
@kato83 Začnou být znovu pozitivní při přítomnosti Hcg v krvi, potažmo moči.
sternliebe
13. čer 2016
@monikavitezslav opravdu je to to, co vidíš 🙂 já jsem tomu taky napřed nemohla uvěřit až do doby, než mi doktor ukázal bublinku 🙂
ivatko0406
13. čer 2016
@monikavitezslav o cem jeste pochybujes? Kolik carek bys tam chtela mit? 🙂 ja nejsem zastance duchareni - toto ale povazuji za regulerni carku! Gratuluji! 🙂
weronicaaaa
13. čer 2016
@monikavitezslav gratulace velikánská 🙂
ivatko0406
13. čer 2016
@mignona prosila bych taky naprskat tehotenske bacily 🙂
digisek
13. čer 2016
@mignona děkujuuuu
1nelinka
13. čer 2016
@alischkar me ms meskala 14dnu na testech dalnice, prsa se mi nevesla do podprsenky a zaludek na vode.. Ale verim ze je dobre pohnojeno a ted uz to urcite vyjde..🙂
ivatko0406
13. čer 2016
@1nelinka @alischkar ja jsem u biochemicke gravidity mela druhou carku slabou a ms mi meskala 10 dni. Pak jeste jednou - zase druha carka slabsi a meskala jsem tyden.
asus
13. čer 2016
@monikavitezslav je to tam gratuluji:_)
1nelinka
13. čer 2016
@ivatko0406 ja mela v den ms digi test 1-2tydny.. tyden na to 2-3 a tyden na to dorazila ms takze docela nemile prekvapko..
luska__
13. čer 2016
@1nelinka 😞 příště to snad vyjde
1nelinka
13. čer 2016
@luska__ urcite to vyjde jednou snad urcite nam vsem..🙂))
ivatko0406
13. čer 2016
@1nelinka ja jsem tusila, ze je neco blbe, nebot testy nesilily. Ale to uz je davno.
monikavitezslav
13. čer 2016
@weronicaaaa dekuji vsem moc. Ovsem ted problem pred dvems mesici sem zmenila praci. Takze nevim zda me tam nechaji tehotnou a kdyz ne co mi vubec socialka da do doby porodu.
monikavitezslav
13. čer 2016
@ivatko0406 doufam ze to duch neni. Je to z odpoledni moci. Manzel jeste nic nevi asi dostane infarkt. Zmenila sem praci a nevim zda me tam tehotnou nechaji.
weronicaaaa
13. čer 2016
@monikavitezslav šla bych na neschopenku 🙂 tam vás nemůžou vyhodit,jestli máte smlouvu na dobu určitou
monikavitezslav
13. čer 2016
@weronicaaaa prave ze mam na dobu urcitou. Ale chtela bych dal pokracovat.
weronicaaaa
13. čer 2016
@monikavitezslav a kdy vám končí smlouva?
monikavitezslav
13. čer 2016
@weronicaaaa zkusebka na konci tohodle mesice. Nemuzu zustaz bez penez.
weronicaaaa
13. čer 2016
@monikavitezslav tak bych to tam do konce měsíce vydržela a pak to řekla..jestli teda neděláte těžkou práci
monikavitezslav
13. čer 2016
@weronicaaaa ne nedelam a asi to udelam k mudrovi pujdu az na konci mesice. Driv ne