Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
leymea
16. čer 2016
@mi89 hezkyyy 🙂 tak to cumim jak je carka silna 😃 kolik jsi dpo? Tak vidis, zadarilo se🙂 to mam radost 🙂
mi89
16. čer 2016
@leymea jsem 10dpo, a pozítří měla být ms 🙂) že jo? to je úžasné
veraakubik
16. čer 2016
@mi89 Sice uz sem nezapadam,ale pred nejakym tim patkem jsem procitala tuhle skupinku docela casto-stejne carky jsem mela 4 dny pred ocekavanou ms,neco mi reklo testni-bylo to dva dny pred Vanoci..To prekvapeni,hned za tepla jsem to vykecala manzelovi a az pak mi doslo,ze to mohl byt krasny vanocni darek..Dnes mam 9mesicni holcicku..Takze myslim,ze ti muzou vsichni gratulovat...
mi89
16. čer 2016
@veraakubik jeee děkuji moc, taky se to chystám dnes snoubenci vyžvanit a doufám, že budu mít na svatbě pořádné bříško 🙂
ms.neomagic
16. čer 2016
@mi89 gratuluju,to jsou krasny dalnice,ja z nich mam doma uz 8,5letou slecnu 😃
mi89
16. čer 2016
@ms.neomagic děkuji, zatím postačí miminko 😃
leymea
16. čer 2016
@mi89 ze by bylo miminek vic? 😃 ja jsem 8DPO 🙂 takhle silnou carku 10DPO jsem tu jeste nevidela 😃
mi89
16. čer 2016
@leymea zítra test u znovu, mám doma i ten digi co ukazuje týdny, tak ho asi zkusím, uvidím 🙂
ajajirka
16. čer 2016
holky tka se sví, ůloucim zdávám to
baba93
17. čer 2016
Ahoj holky co myslíte 🙂 ryska nebo se tam něco rýsuje 🙂
adelinkkaa
17. čer 2016
@baba93 neco tam vidim 🙂
zuzinka6
17. čer 2016
@baba93 jj něco malinko
jullli
17. čer 2016
ja tam tedy nic nevidim a to sedim na pc 😞 kolikaty jsi dpo
@baba93
kato83
17. čer 2016
@baba93 neco vidim... 🙂 ale zkus za dva dny at vis jestli je to dusik nebo jen ryska ..
nordjane
17. čer 2016
@maarkeetkaaa mela jsem negativni test i 2 dny zpozdeni a za dalsi dva dny uz krasnou carku 😃 a tak to bylo u vsech tehu...
kato83
17. čer 2016
Holky jsem dnes 9DPO, uz od ovulace me boli bricho jako kdyz bych mela nachlazeny mocovy měchýř.. a nafoukla jsem jak balón ze me pnou i kalhoty.
Tehu test mam negativni, mela jste to tak nektera taky?
svorly
17. čer 2016
Ahoj, od září se snažíme, v březnu laparo kvůli endometrioze a od té doby je ze mě lovec duchů 🙂 Dr Max zatím nikdy neduchařil a dnes 8 dpo možná silou vůle vykoukanej mikro stínek. Mám teda blebej telefon, ale co myslíte 🙂
weronicaaaa
17. čer 2016
@svorly já nic nevidím 😞
andreaandrejka
17. čer 2016
@svorly Za mě negativní.
marrouc
17. čer 2016
@svorly ja vidim. Tak at sili ☺
marrouc
17. čer 2016
@svorly nevim jestli je to mobilem ale ani nemusim foto zvetsovat 😉
monikavitezslav
17. čer 2016
Tak nrnesu dobre zpravy hcg 1001. Ale miminko se uchytilo v jizve po predchozim cisarskem rezu. Cekam na prijem v nemocnici. Hrozi odebrani delohy. Pro me totalni konec meho sveta.
misula29
17. čer 2016
@monikavitezslav ježíš, to mě mrzí 😞 A teď se zeptám blbě,ale to nejde ,že by se vyvíjelo normálně na té jizvě když je to v děloze? Snad tak radikální zákrok nebude potřeba, držím pěsti.
Děkuji
monikavitezslav
17. čer 2016
@misula29 pry ne. Jak by rostlo tak by mi roztrhalo tu jizvu a ja vykrvacela. Pripadam si jak jdybych ja sama sla na potrat. Je to priserna bezmoc.
laskonka85
17. čer 2016
@svorly spatne viditelna carecka,ale je tam🙂
fifacek
17. čer 2016
@svorly ať koukám jak koukám nic nevidím... Vydrž ještě dva tři dny a budeme lovit ducha s tebou ale teď jsem asi slepá jako patrona 😵
maarkeetkaaa
17. čer 2016
@nordjane treti den prisla.. to je podruhe v zivote co jsem mela zpozdeni.. 😞
maarkeetkaaa
17. čer 2016
@monikavitezslav myslim na tebe at vse dopadne v poradku.. p4ijde mi nemozne aby byli schpni zjistit, ze se to uchytilo v jizve.. vyckavej
monikavitezslav
17. čer 2016
@maarkeetkaaa je to videt na ultrazvuku. Je to pry riziko tehotenstvi po cisari.
svorly
17. čer 2016
@marrouc
@laskonka85 Já právě zkoušela i včera a bylo tam vidět to stejný, ale jak to zaschlo tak to zmizlo, ale dneska to tam je i po zaschnutí. Zkusím další dny co to udělá, vím že je brzo, ale 2 týdny do ms vydržet nedokážu 🙂 Snad nebude zklamání jako každej měsíc.

Začni psát odpověď...

Odešli