Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kato83
18. čer 2016

Holky ted jsem byla na záchodě a trosku jsem zaspinila jsem asi 10DPO je mozni ze by to bylo jeste uhnizdovani vajicka? Vcera v noci me pichalo i zespody jakoby v pochve.
A nebo uz prijde mrcha driv :(

leymea
18. čer 2016

@nordjane tak to vypada na klasiku 🙂 snad priste 😉

ajajirka
19. čer 2016

tak se hlasím nevyšlo nám to 😒

kato83
19. čer 2016

@ajajirka to je skoda,tak pristi mesic se snad uz zadari
Jas tim s tim spineni vcera byla stejne ,tak to asi brzo taky dostanu.
Uz se zase vidim jak v lekarne vykupuji ovu testy a testuju.. :(
No co jednou to přece musi vyjít 🙂

ajajirka
19. čer 2016

ted sem si rekla ze nato prdím a ze pockám aaz o vyjde nebudu resit ovu tests nic

klarachoc
19. čer 2016

Ahoj, nevim jestli je to dobra rada, spis to zni uhozene🙂..ale take jsem kupovala ovu testy a testovala. A nic. Pak mi kamarádka rika, nech testování bejt a udělej svíčku🙂 no a mam 17měs kluka🙂 k.

ajajirka
19. čer 2016

tto já twst nedelal delal svicku a nic nevyslo

monikavitezslav
19. čer 2016

Tak ja se jdu s vami rozloucit. Musim na odebrani delohy coz je pro me uplny konec. Vsem preju at brzy naleznou sve vytouzene dve carky. Drzim vsem palce

laskonka85
19. čer 2016

@monikavitezslav. ja drzim palce tobe!!

leymea
19. čer 2016

@kato83 taky uz je mi neprijemne chodit do lekarny, ale tuten mesic na ovu testy kaslu. I s nima to nejde tak ai dam ted odpocinek 😀

leymea
19. čer 2016

@klarachoc svicku delam a nic 😉

leymea
19. čer 2016

@monikavitezslav co se stalo? ☹

kato83
19. čer 2016

@leymea tak me uz tam znaji v lékárně dobre 🙂 chodim bohuzel porad do te stejné 🙂 🙂

leymea
19. čer 2016

@kato83 ja taky. Do dr.max. a kdyz je to mozne a jsme nekde v jinem meste tak zabehnu tam 😀

monikavitezslav
19. čer 2016

@leymea mrnousek se mi uchytil v jizve po cisari. Kdyt mi ted nevezme delohu tak me to zabije

dmklarka
19. čer 2016

@laskonka85 hlavně že to dobře dopadlo 🙂

pandabox
19. čer 2016

@monikavitezslav to . me moc mrzí..drž se

klarachoc
19. čer 2016

Holky tak držím palce, at je vse ok jak si prejete

dmklarka
19. čer 2016

Holky dnešní test,teď dělaný,je tam?🙂

kolmenka
19. čer 2016

@dmklarka Já vidím a to jsem většinou slepá! Udělej ráno a měl by být lépe vidět! 😉

ivatko0406
19. čer 2016

@dmklarka take vidim! A to vetsinou take prd vidim 🙂 Kolik dpo jsi?

dmklarka
19. čer 2016

@kolmenka
@ivatko0406 asi 15dpo 🙂

kolmenka
19. čer 2016

@dmklarka Tak to myslím že se tomu dá věřit a můžeš se začít radovat. gratuluji. 😉

ivatko0406
19. čer 2016

@dmklarka tak zkus dalsi zitra nebo pozitri z ranni moc. To uz musi byt lajna!

dmklarka
19. čer 2016

Ráno zkusím🙂 od včera zesílila,tak snad mě neuplave🙂

ivatko0406
19. čer 2016

@dmklarka drzim palce!

aalleenn
19. čer 2016

ahoj, porosím o názor, jestli byste šly k doktorovi .... min. týden jsem měla pozitivní test (mama test), zpoždění jsem měla asi 8 dní, pak jsem začala krvácet, asi 5 dní, test už negativní, brala jsem to tak, že test byl falešně poz. a pak přišla ms, ale myslíte že mám jít radši na kontrolu, (ale nevím, co bych jim tam říkala, moc se mi tam nechce.). ale, o mimi se snažíme, tak aby bylo vše ok, dík za názory

ivatko0406
19. čer 2016

@aalleenn mne se to stalo dvakrat - a slo o biochemicke tehotenstvi. Poprve jsem sla, protoze jsem nevedela, co se deje a mela jsem pri tom krvaceni velke ztraty a bolesti. A podruhe uz jsem nesla. Vedela jsem, ze je to zase totez. Jestli je to dobre, asi bych nechodila. Ale je to samozrejme na tobe, nemusi to byt stejny pripad jako ja. Anebo tam zavolej, jestli mas chodit!

klarachoc
19. čer 2016

@dmklarka je tam..

jarmulka
19. čer 2016

@dmklarka je táááám, je táááám - už včera jsem to psala , že miminko už je na cestě k Vám 🙂 ..ještě jednou GRATULACE !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru