• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

25. května 2017 
@jarmulka Děkuju :slight_smile: Ráno zkusím další a pak kdyžtak zkusím digi ;)
19. čer 2016 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka tohle je tutovka - digi je zbytečný , fakt :grinning: ... miminečko je v bříšku :astonished:
19. čer 2016 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarmulka snad jo,jsem z toho nějaká mimoň :D
19. čer 2016 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dmklarka toho prvního ducha si objevila 13 DPO ??? A jaká citlivost testu ??? 10-tka??? Každopádně OPRAVDU jsi těhotná !!!!! O tom není pochyb :slight_smile:
19. čer 2016 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka prvního včera myslím že 14dpo,už ani.nevím přesně,akorát vím že jsem to už asi měla dostat( mám cyklus asi 33 dni a ty byly v pátek) :D a test byl včera z lékárny-10tk a dnes z dr.maxe.
19. čer 2016 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dmklarka neboj, vše bude v pořádku .... Teď už Tě čeká asi jen 37 týdnů a je to :grinning: :astonished:
19. čer 2016 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka :D a kdy jít k doktorce prosím?
19. čer 2016 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka hele, chce to vydržet aspoň dva týdny - aby bylo vidět už srdíčko na UZV... ale vím, že se to lehce řekne a těžko vydrží :slight_smile:
19. čer 2016 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmulka joo,to já vydržím,nic jiného člověku taky nezbyde :D :D
19. čer 2016 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dmklarka a osobní dotaz : cítila jsi to na sobě??? Nějaká změna nebo jsi do poslední chvíle netušila??? :slight_smile:
19. čer 2016 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka právě že asi nic:D poslední dva týdny jsem byla unavená,ale to bylo z přesčasů a taky jsem byla nachlazená tak jsem od pondělí na PN.Akorát jsem měla takové to pobolívání v podbříšku jak před ms.A teď už cítím všechny příznaky :D :D :D
19. čer 2016 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav tak to je mi lito :frowning2: drz se.
19. čer 2016 ve 23:17  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea dekuji. Zacinam silet protozd mi vubec nikdo nic nerekne. Uz sem z toho vyrizena tak sem si nechala zavolat svyho gynekologa.ktery je shodou okolnosti primar kolinske porodnice a uvidime.
20. čer 2016 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka tak jsem si ráno dělala ten slavný digi a prd,vyhozené dvě stovky,neukázal nic :( a na dr maxu čárka stejná jak včera
20. čer 2016 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka nebooooj!!!!! Já věřím, že to bude všechno v pořádku!!!! Hlavně se nestresuj!!!! Nebooooj!!!!!!
20. čer 2016 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka diky ma nizsi citlivost, treba jen malo hcg v moci :slight_smile: ale dr. max falesnaky nedela...
20. čer 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka melo byt digi ne diky, to jsou ty automaticke opravy:slight_smile:
20. čer 2016 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane souhlasím s Tebou.... Digitální nemusí tak brzy reagovat! Navíc ty testy Dr. Max jsou dle mého více než jasné :slight_smile: . Krásné čárky!!!! A už v pátek měla být MS, meska, podle mě je vše v naprostém pořádku :slight_smile:
20. čer 2016 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane
@jarmulka kurnik ale nasratá jsem :D tolik peněz a nakonec je nefunkční :D
20. čer 2016 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka vzdyt ten digi test je uplne k nicemu. Staci ze mas carky na normalnim testu - spocitat si jak moc si tehotna muzes sama ne??
pak spis dojdi na odber krve jako samoplatce, jestli chces vedet fakt nejaky vysledek..
20. čer 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmulkon on mě neukázal vůbec nic,prázdný displej
20. čer 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka asi vadnej kus :(
20. čer 2016 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka jj, vadný kus... Jsem Ti to říkala hned - zbytečně vyhozené peníze :slight_smile:
20. čer 2016 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka Určitě vadnej kus ... já měla první čárku na Dr. Max zrovna jako ty a o 2 dny později na digi 2-3 .... Pokud byl úplně prázdnej displej, tak si buď neměla test ponořenej do moči 20 vteřin a nebo to byl fakt vadnej kus .... kdyby byl test negativní měla by jsi tam mínus ...
20. čer 2016 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahahala byl vadný,ponořený jsem měla..Co už :D dr max je nejlepší :D
20. čer 2016 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka snad nedorazí,nikdy jsem při zpoždění duchy neměla.Dneska to oznámím manželovi :slight_smile:
20. čer 2016 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka jako Ty jsi to ještě neřekla??? týýýý jo - to smekááááám !!!!! Ty fakt umíš čekat :grinning: ... Prosila bych aspoň trochu Tvé trpělivosti poslat na mou adresu :sweat_smile:
20. čer 2016 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka hehe.já žádnou nemám :D sama se divím :D
20. čer 2016 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dmklarka Tomu se říká mít obrovskou smůlu ... člověk si chce připlatit za jistotu a ono to sním takhle vydrbe ... Ale potichu moc gratuluju :slight_smile: Pro uklidnění ti pošlu jak vypadal můj 1. a 2. test ... Jinak já šla na gynekologii hned jak jsem měla obě čárky stejně silné a na digi 2-3 a nebylo nic vidět ... týden na to bylo vidět jen dutinka a za 2 týdny na to už byl vidět malinkatej červíček ... takže bych se objednala až tak za 4-5 týdnů dřív ne... aby jsi pak nebyla vystrašená jako já, že nikde nic. Pro klid duše je dobrý si zajít jako samoplátce na odběr HCG.
20. čer 2016 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hahahala tak to jsou úplné čáry oproti mě:D :D no já stejně musím volat na gyndu se poradit,protože teď týden užívám Prednison:( Hlavně že jsem se testovala než jsem ho začala užívat a bylo bílo.A teď nevím jestli neublíží..
20. čer 2016 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek