Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
aqua12
27. říj 2014
Děkuji....snad to vyjde 🙂
vevebubu
27. říj 2014
Ahoj holky, co myslíte? Jsem 28 DC, den zpoždění, můžu se radovat? 🙂
cacenka_d
27. říj 2014
Ja bych se potichu radovala 🙂
thorma
27. říj 2014
Ja bych se radovala klidne hlasite, ja mela carku ještě slabsi ( spis jsem si ji tam představovala )a jsem tehule🙂
happylenulka
27. říj 2014
@vevebubu udělej si zítra další a uvidíš 😉 ale myslím, že se radovat můžeš 😉
vevebubu
27. říj 2014
Díky holky, nějak tomu ještě nemůžu věřit...🙂
aqua12
27. říj 2014
Tak zprava od pani doktorky...zvysene hCG. Potvrdit zatím nic nemuze, protoze ani na ultrazvuku nebylo zatím nic moc videt. Tak v patek znovu na ultrazvuk a v pondeli na krev... tak snad to vypadá nadejne....
vevebubu
28. říj 2014
Ahoj, takže to vypadá asi nadějně, horní test je ze včerejška a spodní z dneška. Omlouvám se, že otravuju, ale potřebuju to někomu říct...🙂
aqua12
28. říj 2014
@vevebubu gratuluju 🙂 🙂
vevebubu
28. říj 2014
🙂🙂
evulina77
28. říj 2014
@vevebubu 😃
luciebx
28. říj 2014
@vevebubu juchuuu... krasny.... x-) x-) listpad sem mela vytouzenej ja.. pac sem v2009 2.11 nasla // a mame letnatko a chci to znovu.. tak uvidime... I kdyby v prosinci pod stromecek.. strasne moc to chci x-) x-)
vevebubu
28. říj 2014
@luciebx určitě to vyjde 🙂 Já si zrovna tento měsíc říkala, že by se to moc nehodilo, tak asi proto to vyšlo 😃 Máme velkou radost 🙂
nonacek
28. říj 2014
@kosalucy Já myslím,ze jse zadařilo..... 👍✌ taky bych si přála videt Můj tt takhle jako je ten tvůj,ale ten Můj dnešní negatyvni😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
juziii
28. říj 2014
Ahoj ženy ,

mám 4 dny zpoždění s MS.Dnes i včera jsem si dělala TT značky BENU (citlivosti 10 i 25) .
Chystám se ještě koupit nějakou jinou značku TT,jelikož recenze na BENU nejsou moc pozitivní.
Tak co myslíte? (růžový 27.10.2014,modrý 28.10.2014 viz.fotka) Vždy dělané z ranní moči.
Děkuji za názory a přeji příjemný den 🙂
happylenulka
28. říj 2014
@juziii gratuluji, ať proužek sílí 😉
terkakerka
30. říj 2014
4 testy 4 duchové, hergot to by v tom byl čert, kdyby už to neklaplo... 🙂
sleepers
30. říj 2014
Holky vidite neco?

Jsem 9DPO, vim, ze je to brzo ale prsa me boli tak, ze jsem musela
kocour1
30. říj 2014
Já tam vidím ducha🙂...a přesně na tomhle testu jsem měla ducha a pak jsem těhotná byla.-)....tak snad se zadařilo. Opakuj test zítra ráno z ranní moči...to už by to mohlo být vidět lépe🙂
tarra27
30. říj 2014
@sleepers mě tam teda nepřijde duch...ale já mám špatný zrak .-)
luciebx
30. říj 2014
@sleepers jako jooo.. neco ti tam vybrejlim.. ale nechci strasit.. tohle mivam kazdy mesic.. ale taky to muze znamenat zacatek neceho krasnyho.. no uvidis.. musis pockat.. a testovat za par dni
happylenulka
30. říj 2014
já tam teda nevidím nic, bohužel
marketar88
31. říj 2014
já vidím... taky stopuju,ale jde videt vic než muj 🙂
terkakerka
5. lis 2014
Já jsem z toho jelen...MS má přijít 8.11. a už dnes jsem začala trochu špinit... testy jsem dělala před malou chvílí, nahoře OVU dole TT. Nehledě na to, že mě už asi týden bolí prsa a v podbříšku. To špinění mi docela nahání strach 😞
lafule89
5. lis 2014
@terkakerka test sem měla podobný a dneska mi doktor řekl, že jsem těhotná 🙂.... takže podle testů si myslím, že to tam je 🙂 co se týče špinění, tak to tu psalo hodně holek, ale pro klid bych zavolala na gyndu 🙂
mufffinis
5. lis 2014
Holky tohle je test z dneška, je to 10.den po ovulaci a ttím tedy i po,, akci,, 🙂 myslíte že je to tam? Test citlivost 10.
mufffinis
5. lis 2014
A tohle je ze včerejška.. Test s citlivostí 25..
jaja01k
5. lis 2014
@mufffinis Já tam tu čárku vidím. Držím palce, ať sílí 🙂
xkikinka
5. lis 2014
Tehu...ja to taky tak mela a jsem v 6.mesici 🙂
jge
5. lis 2014
@terkakerka To by mohlo byt spineni k uhnizdeni vajicka, carka je znatelna, testni za 2 dny a uvidis! Drzim palce.