• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

9. prosince 2016 
@depresska1989 neboj všechno určitě dobře dopadne :slight_smile: držím palečky
29. čer v 08:12  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzinka6 Já to blbě napsala ;) Dnes 33 den cyklu ovulace tedy 16 den
29. čer v 08:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky moje, tak co myslite? To je blbej dotaz. Posledni je z dnesni. 16dpo. Zesilila. Tak vsechny co cihate na carky - doufam ze vas pekne nakazim :slight_smile:
29. čer v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí (17)
@sarinka0411 Doufám že to bude v pořádku :slight_smile: Ty špatné nálady než se člověk smířil s tím slovem že je ,,neplodný",to byla hrůza :( Pokud to vyšlo normálně bez inseminace nebo dalšího umělého oplodňování budu skákat radostí :slight_smile:
29. čer v 08:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@depresska1989 to věřím že to muselo být hrozný to slyšet.. Všechno dobře dopadne a hezky informuj dál jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:
29. čer v 08:20  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@depresska1989 ja myslim, ze je to pekna carka! To uz nevypada na falesnaka :slight_smile: a i zazraky se deji. Proc by ne :slight_smile:
29. čer v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuju moc :slight_smile: Zítra se mám ,,oficiálně " testovat,pokud bude čárka zase lepší, myslím si že můžu zavolat Dr. :D
29. čer v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@depresska1989 budeme drzet palce az zmodraj!
29. čer v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, tak dnes jsem 14dpo a zdá se mi, že čárka sílí.? :blush: Zítra by měla být ms, tak doufám, že nedorazí. :blush:
29. čer v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@lentilka04 jojo, sili ti krasne!
29. čer v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lentilka04 za dva dny to budou tlustice :slight_smile:
29. čer v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
HOLKY KDY PO UTROGESTANU JSTE DOSTALY MS? KAMARADKA VYSADILA 24.6. MS NIKDE, DNES TERMIN MS, BOLEST VAJECNIKU A TED ZE JI PALI ŽÁHA :slight_smile:
TEST MA PRY NEGATIVNI
29. čer v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavcik123 já vysadila duphaston (to samé léčivo jen jiný název) taky 24 . do dnes ms nikde predvcerejsky slabý duch dnes nic zaha palila vcera jinak já měřila do ovu bt a po ovu jsem nasadila duphaston. Takže si myslím ze by už léky měli byt ze mě pryč a bt je stále 36,8
29. čer v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivatko0406 to ráda čtu, uz se těším :blush:
29. čer v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lentilka04 kdy budes opakovat test?
29. čer v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivatko0406 zase zítra ráno :blush: dva dny to nevydržím. :smile:
29. čer v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lentilka04 chapu - koukni jak jsem prdlila ja - kazdej den. Ja uz snad jen cekam na tlusťocha a pak na testy prdim. Leze to do penez :slight_smile:. Mam v tom uz dve stovky!
29. čer v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Přesně tak, také čekám a pak už to bude stačit. :slight_smile: Peněz už stály testy dost. :slight_smile:
29. čer v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lentilka04 ja se v patek objednam na gyndu a pak uz netestuji.
29. čer v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivatko0406 luxusní testy!!!!! Tak teď už by to zase chtělo, aby Tě někdo vystřídal, néééé???? Holky , komu se blíží testování??? :slight_smile:
29. čer v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
29. čer v 10:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarmulka já jsem vysadila duphaston v pondělí 27.6. Teď si držím všechny palečky, aby MS nepřišla. Pokud ne, budu testovat v pátek 1.7 (14 dpo). A co ostatní, nenaplánujeme nějaké společné testování?
Ať v tom nejsem sama :grinning: :grinning:
29. čer v 10:23  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jarmulka jojo, u me uz neni pochyb, zda tam carka je videt nebo neni. Takze ted dalsi prosim! Kdo je na rade?
29. čer v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja budu testovat v patek to bych mela byt 11-12 DPO. A nebo počkám do neděle jestli dorazi MS. Ale nevím jestli ti vydržím
29. čer v 10:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli JA NEVN IM JESTLI meri, asi ne :slight_smile:
29. čer v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj poradíte mi prosím? Dnes jsem si dělala digi test a zobrazilo se mi 2-3 což znamená 4-5 týdnů..jenže posledni MS byla 22.-25.5. A to vychází že už bych měla být v 6 tt ne? Nemám mít strach, že se hcg nezvedá napr.? Diky
29. čer ve 12:06  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
29. čer ve 12:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@nikoletaxx já myslím, že nemusíš :slight_smile: je to jasné, gratuluji :slight_smile: já měla taky na bc testu 2-3 a byla jsem 5-6tyden :slight_smile:
29. čer ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Děkuji moc :slight_smile: jdu v pátek k Dr. tak uvidím co mi řekne..
29. čer ve 12:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nikoletaxx také geatulace :slight_smile: mužů se zeptat? Takže i vynechala ms cca 4-5 dni a pak ti ukázal clear- blue tohle?
29. čer ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek