Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
29. čer 2016

@nikoletaxx i když to asi dyl když tady pises, ze bys měla byt cca 6 TT.

1nelinka
29. čer 2016

@ivatko0406 vypada to uzasne :*

hanickamalinka
29. čer 2016

Ahoj holky, nemám se s kým o to podělit. S manželem nam to 3 dny po MS ulítlo (stalo se to poprvé)🙂 a dnes jsem mela takové tusení...udělala jsem si dopoledne tehu test Do MS zbývají 3 dny. Co myslíte ? Potřebuji to slyšet od někoho jíného.

1nelinka
29. čer 2016

@nikoletaxx 2-3tydny je od oplodneni ne od posledni ms..🙂 drzim palecky

1nelinka
29. čer 2016

@hanickamalinka je to tam moc gratuluju..🙂

ivatko0406
29. čer 2016

@1nelinka dekuji 😉

ivatko0406
29. čer 2016

@hanickamalinka a co bys chtela slyset? 🙂 carky jsou luxusne videt, tak gratulaceeeee! 🙂

hanickamalinka
29. čer 2016

Děkuji. Je to neplánované, doma máme už skoro 14 měsíčního prcka. Za tu dobu jsem se ještě nevyspala a asi se ani nevyspim. 🙂

nikoletaxx
29. čer 2016

laura1972 dnes 11 dni zpozdeni 🙂

nikoletaxx
29. čer 2016

@laura1972 11 dni zpozdeni

nikoletaxx
29. čer 2016

@1nelinka ja vim ze po oplodneni 🙂

1nelinka
29. čer 2016

@nikoletaxx jestli mas strach ze se hormon nezveda jak ma tak si zajdi na krev.. hormon by se mel zdvojnasobovat co 2dny tak si zajdi treba zitra a v patek a budes vedet na cem si.. Ja byla v pondeli a na kontrolni odber jdu zitra a moc doufam ze to pekne poroste..🙂

27tery
29. čer 2016

Ahoj holky tak jsem dneska byla na první kontrole podle poslední Ms. Jsem 5+6tt. Ale ještě tam nebylo nic vydet jen dutinka doktorka říkala že je to ještě brzo něco vydet dostala jsem utrogesten musím hobrat dvakrát denně a mám neschopenka. Ale dostala jsem už tehotenskou průkazku na kontrolu jdu 13.7 snad už tam bude srdeční akce zase se moc bojím😞

laura1972
29. čer 2016

@27tery gratuji 🙂 bude to v pořádku, držím palce 🙂

sarinka0411
29. čer 2016

@laura1972 mě clearblue tohle samý 2-3 ukázal přesně v den kdy měla přijít MS

nikoletaxx
29. čer 2016

A to mam jit ke sve obvodni na krev? A na gynde mi ji nevezmou v patek?

nikoletaxx
29. čer 2016

A jak to je kdyz si zajdu na krev? Mam vysledek hned?

1nelinka
29. čer 2016

Asi je to vsude jinde ja u nas na poliklinice platila 250 kc a rekla mi at se stavim po 15h ze mi da vysledek..
@nikoletaxx

pandabox
29. čer 2016

@ms.neomagic tak jaaak??

1nelinka
29. čer 2016

@nikoletaxx jako samoplatce muzes jit na krev vsude kde ji berou..

nikoletaxx
29. čer 2016

Ja nevim ja asi pockam do toho patku..

ms.neomagic
29. čer 2016

Holky jsem nejaka nestastna,za 3dni mi asi moc nevzrostlo hcg..na testu mam porad jen duchy ☹ je mozny,ze to roste tak pomalu?

pandabox
29. čer 2016

@ms.neomagic byla jsi na krvi ?

1nelinka
29. čer 2016

@nikoletaxx tak pockej tim nic nezkazis..🙂 v patek ti rekne jestli tehu jsi nebo ne.. Drzim palecky

ivatko0406
29. čer 2016

@ms.neomagic ja jsem taky tyden honila duchy. Nekdo ma dve carky az za 3 tydny treba. Jaky je dnesni test?

1nelinka
29. čer 2016

@ms.neomagic nekomu opravdu roste pomalu hlavne bud v klidku a uvidis ze na tebe brzo vykoukne dalnice..🙂

fresijka
29. čer 2016

Holky, co říkáte na hcg 15,1 po Ket..jsem dnes 13 den..mám přijit v pondělí znova na krev..bojím se že se to odplaví s menzes 😒

ms.neomagic
29. čer 2016

Dr ma az do 10.7 dovcu..dnes nebo zitra jsem prvni den ms...testy jsou delany od pondelka,nevim jak jdou po sobe,jeden vzdy rano po nocni druhy po vyspani ☹

ivatko0406
29. čer 2016

@fresijka podle nejakych tabulek vzrustu hcg to je v norme, jestli spravnr koukam, tak tam je v tomto tydnu rozmezi 3-426 jednotek. Uvidis jak poroste dal! To bude vice vypovidajici udaj, jeste neves hlavinku!

fresijka
29. čer 2016

@ivatko0406 Děkuju, no dost lidí mi řeklo, že jim takhle skončilo biochemické těhu..snažíme se pět let..tohle se mi ještě nestalo...silně ale špiním už týden..bez krve ale špiním, tak ti nevim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru