• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

4. prosince 2016 
@monikavitezslav to je hrozné - pořád trápení.... Kéž by to už bylo uzavřeno, že???... Mrzí mě to :frowning2:
14. črc ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox protoze to neodeslo vsechno a zustala tam krevni srazenina tak ji musej vyskrabnout. Ja uz nevim co me jeste ceka.
14. črc ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarmulka strasne se to tahne. Takova snaha kdyz se konecne zadarilo a takhle to skoncilo a ikdyz porad krvacim vlastne uz od toho 17.cervna furt bez prestavky tj uz na palici.
14. črc ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav ach jo, to me mrzi..
14. črc ve 14:51  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Rikam si ze mi tu kyretaz mel udelat hned a mela bych klid.
14. črc ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox dokonce i hcg mam furt v krvi 254jednotek tj fakt uz na palici.
14. črc ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav ?? to je nejaky zvlastni ne?? uff..no drzim palce..
14. črc ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox no pry klesa pomalu. Podle mudr standartni postup. Prala bych si treti ale necgci si tim projit znovu.
14. črc ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuskad1 Tak to mě mrzí... já zatím MS nic, ale břicho furt pekelně bolí a TT včera bílo, dneska jsem netestila... Tak uvidíme, ale spíš si myslím, že dojde se zpožděním, nebo zítra...
14. črc v 15:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dddkkk Také mě pekelně bolí břicho, k tomu je mi blbě.. test včera nic, jen čekám kdy se spustí mrcha :unamused:
14. črc v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@deli_lah
@dddkkk tak to jsme na tom stejne vsechny tri :blush:
14. črc v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marrouc Mně už se teda pomalu spouští :unamused:
14. črc v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@deli_lah to snad neeee. Ja jsem jak na trni. Vcera jsem mela pms a dnes zatim nic. Nikdy jsem to dyl jak 29dc nedostala a blizi se vecer. Jestli bude rano teplota nahore tak zacnu vic doufat ale to ze mam test bily mi nesedi
14. črc v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marrouc Já bílo a teď tohle :grinning: a přitom to normálně mívám až po 28 dnech.. takže má mrška přijít až v neděli
14. črc v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@deli_lah a kolik mas dnes dc?
14. črc v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marrouc 26 :unamused: ale tak zase dorazí dřív, stává se..
14. črc v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@deli_lah to jsme na tom stejně, taky čekám kdy dorazí potvora, měla už včera, dnes je to 31DC, tak by nebylo od věci kdyby už nedorazila
14. črc v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@fifacek Jé, tak to snad nedorazí, držím palce :slight_smile: Já už tu vymýšlím co si dát, ale víno nemám :grinning: abych to nějak zapila..ten "žal"
14. črc v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal ahoj jak si dopadla u dr ? u mna to stejne co u prveho syna nic nevidí tak vzal krev a zitra mam volat za vysledky ked bude dost vysoke hcg tak za 3 tyzdne kontrola....snad to bude dost vysoke a bublinka tam potom bude ...
14. črc v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nina8888 ahojky děkuji za poptání :slight_smile: vše v naprostém pořádku :slight_smile: :slight_smile: jinak neboj určitě bude vše v naprostém pořádku :hearts: :hearts: a potom se těším na tvé zprávičky :slight_smile: :slight_smile: věřím,že u tebe bude taky všechno v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
14. črc v 19:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Ahoj holky :slight_smile: Jsem tu nová .. Co si myslíte o tomhle testu? Je včerejší a ne z ranní moči. Dnes mám jeden den zpoždění. Včera jsem si dělala i Drmaxe a tam pěkné šedé stínky. Už jsem se natestila fakt dost a nikdy se mi to neobjevilo. Dnes na mamatestu to samé co dnes. Ale dočetla jsem se, že Drmax má více barviva, tak si ho zítra koupím a otestuju. Dneska mě ke všemu začala bolet prsa po stranách a hlavně než příjde ms, tak špinim, cca 2 dny před a zatím nic, ťuk, ťuk. Ale břicho bolí, jakoby měla mrcha každou chvíli dorazit. Snažíme se už rok a pů :unamused: l a zrovna 3. srpna si mám jít pro výsledky hormonálního profilu, jestli je vše v pořádku.

Test takhle vypadal první asi dvě minutky, po zaschnutí ta čárka není tak vidět, ale test je čistý, nerozpitý.
14. črc ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal dekuji a mam s tebe a s miminka velkou radost drzim palce at de vše jak má :grinning: zitra napisu jake mam hcg
14. črc ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nina8888 moc moc děkuji,teď už věřím,že bude vše v naprostém pořádku :slight_smile: :slight_smile: a těším se moc moc na tvůj výsledek s toho HCG :slight_smile: :slight_smile:
14. črc ve 20:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ako je to s dr. Maxom? Robi falesnaky? Vcera a predvcerom nic, dnes mikro dusicek.
14. črc ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@allou7 vidim carku :wink: tfuj tfuj at sili a mimco je tam,kde byt ma :wink:
@sunny1sis u me max vzdycky na stopro ukazal spravne :wink: tak at sili :wink:
14. črc ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sunny1sis Nemužu si na něj stěžovat :slight_smile:
14. črc ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@martina16horysek Moc děkuju za povzbuzení :slight_smile: Tak uvidíme zítra :slight_smile:
14. črc ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj co myslite?
14. črc ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@marienkah00000 Myslím, že je to jasnéé! :slight_smile: Gratuluju :wink:
14. črc ve 21:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marienkah00000 je to jasný tiše gratulují:smiley:
14. črc ve 22:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek