Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
jarmulka
14. črc 2016
@monikavitezslav to je hrozné - pořád trápení.... Kéž by to už bylo uzavřeno, že???... Mrzí mě to 😞
monikavitezslav
14. črc 2016
@pandabox protoze to neodeslo vsechno a zustala tam krevni srazenina tak ji musej vyskrabnout. Ja uz nevim co me jeste ceka.
monikavitezslav
14. črc 2016
@jarmulka strasne se to tahne. Takova snaha kdyz se konecne zadarilo a takhle to skoncilo a ikdyz porad krvacim vlastne uz od toho 17.cervna furt bez prestavky tj uz na palici.
pandabox
14. črc 2016
@monikavitezslav ach jo, to me mrzi..
monikavitezslav
14. črc 2016
Rikam si ze mi tu kyretaz mel udelat hned a mela bych klid.
monikavitezslav
14. črc 2016
@pandabox dokonce i hcg mam furt v krvi 254jednotek tj fakt uz na palici.
pandabox
14. črc 2016
@monikavitezslav ?? to je nejaky zvlastni ne?? uff..no drzim palce..
monikavitezslav
14. črc 2016
@pandabox no pry klesa pomalu. Podle mudr standartni postup. Prala bych si treti ale necgci si tim projit znovu.
dddkkk
14. črc 2016
@katuskad1 Tak to mě mrzí... já zatím MS nic, ale břicho furt pekelně bolí a TT včera bílo, dneska jsem netestila... Tak uvidíme, ale spíš si myslím, že dojde se zpožděním, nebo zítra...
deli_lah
14. črc 2016
@dddkkk Také mě pekelně bolí břicho, k tomu je mi blbě.. test včera nic, jen čekám kdy se spustí mrcha :-|
marrouc
14. črc 2016
@deli_lah
@dddkkk tak to jsme na tom stejne vsechny tri 😊
deli_lah
14. črc 2016
@marrouc Mně už se teda pomalu spouští :-|
marrouc
14. črc 2016
@deli_lah to snad neeee. Ja jsem jak na trni. Vcera jsem mela pms a dnes zatim nic. Nikdy jsem to dyl jak 29dc nedostala a blizi se vecer. Jestli bude rano teplota nahore tak zacnu vic doufat ale to ze mam test bily mi nesedi
deli_lah
14. črc 2016
@marrouc Já bílo a teď tohle 😃 a přitom to normálně mívám až po 28 dnech.. takže má mrška přijít až v neděli
marrouc
14. črc 2016
@deli_lah a kolik mas dnes dc?
deli_lah
14. črc 2016
@marrouc 26 :-| ale tak zase dorazí dřív, stává se..
fifacek
14. črc 2016
@deli_lah to jsme na tom stejně, taky čekám kdy dorazí potvora, měla už včera, dnes je to 31DC, tak by nebylo od věci kdyby už nedorazila
deli_lah
14. črc 2016
@fifacek Jé, tak to snad nedorazí, držím palce 🙂 Já už tu vymýšlím co si dát, ale víno nemám 😃 abych to nějak zapila..ten "žal"
nina8888
14. črc 2016
@juliemichal ahoj jak si dopadla u dr ? u mna to stejne co u prveho syna nic nevidí tak vzal krev a zitra mam volat za vysledky ked bude dost vysoke hcg tak za 3 tyzdne kontrola....snad to bude dost vysoke a bublinka tam potom bude ...
juliemichal
14. črc 2016
@nina8888 ahojky děkuji za poptání 🙂 vše v naprostém pořádku 🙂 🙂 jinak neboj určitě bude vše v naprostém pořádku ♥ ♥ a potom se těším na tvé zprávičky 🙂 🙂 věřím,že u tebe bude taky všechno v pořádku 🙂 🙂
allou7
14. črc 2016
Ahoj holky 🙂 Jsem tu nová .. Co si myslíte o tomhle testu? Je včerejší a ne z ranní moči. Dnes mám jeden den zpoždění. Včera jsem si dělala i Drmaxe a tam pěkné šedé stínky. Už jsem se natestila fakt dost a nikdy se mi to neobjevilo. Dnes na mamatestu to samé co dnes. Ale dočetla jsem se, že Drmax má více barviva, tak si ho zítra koupím a otestuju. Dneska mě ke všemu začala bolet prsa po stranách a hlavně než příjde ms, tak špinim, cca 2 dny před a zatím nic, ťuk, ťuk. Ale břicho bolí, jakoby měla mrcha každou chvíli dorazit. Snažíme se už rok a pů :-| l a zrovna 3. srpna si mám jít pro výsledky hormonálního profilu, jestli je vše v pořádku.

Test takhle vypadal první asi dvě minutky, po zaschnutí ta čárka není tak vidět, ale test je čistý, nerozpitý.
nina8888
14. črc 2016
@juliemichal dekuji a mam s tebe a s miminka velkou radost drzim palce at de vše jak má 😃 zitra napisu jake mam hcg
juliemichal
14. črc 2016
@nina8888 moc moc děkuji,teď už věřím,že bude vše v naprostém pořádku 🙂 🙂 a těším se moc moc na tvůj výsledek s toho HCG 🙂 🙂
sunny1sis
14. črc 2016
Ako je to s dr. Maxom? Robi falesnaky? Vcera a predvcerom nic, dnes mikro dusicek.
martina16horysek
14. črc 2016
@allou7 vidim carku 😉 tfuj tfuj at sili a mimco je tam,kde byt ma 😉
@sunny1sis u me max vzdycky na stopro ukazal spravne 😉 tak at sili 😉
allou7
14. črc 2016
@sunny1sis Nemužu si na něj stěžovat 🙂
allou7
14. črc 2016
@martina16horysek Moc děkuju za povzbuzení 🙂 Tak uvidíme zítra 🙂
marienkah00000
14. črc 2016