Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

obyvatelka
14. črc 2016

Holky, jen mě tak napadlo, když tady sdílíte fotky svých pozitivních těhotenských testů, ví už o tom Vaši partneři/manželé? Nebo jste to první šly řešit sem a jim to řeknete až potom? já jen, že některé těhotenské testy jsou velice jasně pozitivní, že naše potvrzení nepotřebují, vzpomínám si, s jakou radostí jsem to oznamovala svému muži, byl první, kdo to věděl, a nepotřebovala jsem potvrzení z Koňa 🙂

svorly
15. črc 2016

Má někdo zkušenost s Benu testama? Mě přijde že to dělá jakýsi mlhy :/

marrouc
15. črc 2016

@svorly to je po zaschnuti? Myslim si ze je i pres mlhu pozitivni 😀

deli_lah
15. črc 2016

@svorly Zkusenosti s nimi nemam, ale tohle bude pozitivni 🙂

asus
15. črc 2016

@svorly Benu testy sou hrozný dělaji taky falešnaky 🤐 měla sem ho několikrat a vždy falešnak tohle ale nevypada.jedině testnou jinej test ještě držim pěsti

asus
15. črc 2016

@sunny1sis ten falešnaky neděla vždy byl poctivej držim pěsti🙂

pandabox
15. črc 2016

@obyvatelka vzdycky paetner byl prvni, kdo to vedel...je to prece jeho mimino ne? 🙂)

martina16horysek
15. črc 2016

@allou7 myslim ze je to vic nez jasny 😉 vitej mezi maminama

ivatko0406
15. črc 2016

@marienkah00000 co myslime? Ze pozitivnejsi uz nebude 😀. Gratulujeme!

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal jeeee to je krasna fotecka! Gratuluji! Tak screening ze tebou a ted uz bude vse dobre ♡

juliemichal
15. črc 2016

@ivatko0406 moc moc děkuji ♥ a ty se ani nenaděješ a taky budeš mít screening za sebou 🙂 🙂 co ty už jsi byla na KO na gynekologii?dlouho si o sobě nedala vědět 🙂 🙂

juliemichal
15. črc 2016

@marienkah00000 nádhera,gratuluji ♥

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal jdu v pondeli. Budu 6+4 podle ms ale ovulace byla u desaty den, takze osobne si myslim, ze bude o par dni starsi. Snad uz uvidime srdicko. Me ceka screening tak nekdy koncem leta. Snad dobre dopadne. Zatim mi je na zvraceni, nakopava me to, ale branim se tomu. Bojim se, ze kdyz zacnu, tak to bude jako minule - pet mesicu ve dne v noci 🙂.

terka228
15. črc 2016

@svorly Já Benu měla a ať jsem měla lehoučkou čárku na Benu nebo na jiném, těhu vždy bylo potvrzeno.... to že mi pak skončilo špatně, je už jiná věc. Myslím, že je určitě pozitivní, ale zkus ještě i jiný test.Držím palečky 🙂

ivatko0406
15. črc 2016

@svorly mne delal benu pozitivni carky u ovulace. A taky byl takovy nejdriv rozmazany, nez to poradne zaschlo. Zkus jeste otestovat znovu? Casem kdyz vyleze silna carka, jsi tutove tehotna..

juliemichal
15. črc 2016

@ivatko0406 no tak my jsme měli srdíčko v 6+4tt takže to už určitě srdíčko mít taky budete 🙂 tak se už moc těším na tvé zprávičky 🙂 🙂 a neboj určitě i ten screening dopadne na výbornou 🙂 jé já asi na konci léta jdu na ten druhý screening 😀 😀 no uvidíme kdy 😀 objednávat jsem se nemusela,protože jdu k jednomu dr přes mého gynekologa kde se neobjednává 😀 😀 takže jsem zvědavá kdy mi sestra řekne,že mám jít na druhý screening 😀 😀
wau chudáku já ani u jednoho těhu nezvracela... jedině co mám v tomto těhu co vůbec neznám?nechutenství k jídlu.stále průjem,přes který hubnu.... a závratě atd atd.. jo a ještě ani u jednoho kluka jsem nechodila často na wc a ani jsem nechodila přes den spát 😀 a teď stále chodím na malou a potom i přes den spím,což fakt vůbec neznám 😀 😀 a to jsem měla u kluků úplně stejné těhu 😀

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal tak mozna je to jine pohlavi 🙂. Mne je teda uplne stejne blbe jako s klukem. Tak kdyby se to podle toho dalo brat, je to zase pindourek 🙂. Ja zavidim vsem holkam, kterym je dobre. Ja to spatne snasim a jsem takova zmlacena a rozmrzela. Doufam ze to brzo prejde 🙂

juliemichal
15. črc 2016

@ivatko0406 no doufám,že to bude holčička 😀 do čtvrtého dítka už nechci jít 😀 a holčičku si strašně moc moc přejeme.... tak doufám,že to bude 🙂
jinak já to teď taky snáším hodně špatně ☹ u kluků jsem vůbec nevěděla,že jsem těhotná... jedině jak jsem poznala,že těhu jsem tak to díky toho,že mi rostlo bříško a neměla jsem ms 😀 😀 jinak bych vůbec nevěděla,že těhu jsem 😀 😀 taky doufám,že to za chvíli přejde.. za týden a něco jsem v druhém trimestru tak doufám,že už konečně mi bude dobře 😀 😀

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal ja myslela, ze cekas ctvrte?

juliemichal
15. črc 2016

@ivatko0406 no v lednu byl ZT.takže jsem po čtvrté těhotná,ale po třetí budu rodit.

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal aha. Ze mas v profilu psane tri deti 🙂

juliemichal
15. črc 2016

@ivatko0406 jj to mám,mám tam právě ten ZT co byl v lednu.

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal aha! Promin, to jsem nepochopila. Takze jak by se jmenovala holcicka?

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal jo uz jsem si te rozbalila celou a vidim, ze tam mas psaneho andilka.

juliemichal
15. črc 2016

@ivatko0406 vůbec se neomlouvej 🙂 🙂 jinak holčička by byla asi Anitka 😀 tatínek chce aby se jmenovala po mamince,ale Aneta se mi nelíbí takže Anitka se mi líbí daleko víc 🙂 jinak ještě 2 jména mám Melanii anebo Natali bez a a bez i.chlapeček by byl spíše Samuel,ale ještě mám vybraného Sebastiana a jaké jména máš ty vybrána? 🙂 🙂

svorly
15. črc 2016

@marrouc No já na něho moc nekoukala, až když jsem ho rozložila pozdějš, jsem zjistil že tam je ta mlha. Jinak mi to přijde spíš jako chyba, v poledne jsem si teď zkoušela dr maxe ovu i těhu a vyšli takhle. Myslím, že kdyby tam něco bylo, dr max by to ukázal líp

fifacek
15. črc 2016

@svorly uvidíš zítra, ducha vidim ale zítra bude určitě už silnější.. Jen vydrž

ivatko0406
15. črc 2016

@juliemichal vubec zadne 🙂. Manzelovi se libi Tamara, ze je neobvykle a pritom takove "normalni". A kluka vubec nevi ani on - pry to nejlepsi uz jsme vystrileli. Syn je Martin - po nem 🙂. Mne by se libil treba Davidek nebo Tomasek. A holcicka treba Stela, ale tech je tolik ted....nebo Simonka, Anetka....

allou7
15. črc 2016

Holky, tak u mě asi nic.. Na dr maxovi jen duch. Dnes mám 2 dny zpoždění 😢

vannilla
15. črc 2016

@svorly Vydrž a zkus to hned ráno, první ranní moč bývá nejkoncentrovanější. A dej pak vědět 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru