Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

martaveg
19. lis 2014

@renca_1 Diky 🙂 objednala jsem si v lekarne par dalsich testu, poucena odsud jsem vzala i nejake citlivejsi, zjistila jsem ze ten z DM nepatri zrovna k tem s jemnou citlivosti..
kazdopadne MS zpozdena dnes uz o 13 dnu, tak jsem zvedava co uvidim na dalsim testu, asi budu tentokrat zkoumat pripadnou carku podrobneji a ne ze to hodim po par minutach do kose 😀

franerka
19. lis 2014

@tsterinka kdy jdeš na kontrolu?

radkafeil
19. lis 2014

Ahoj holky, prosím Vás nevíte kolikátý den po oplodnění se pozná těhu podle krve? Děkuji 🙂

tsterinka
20. lis 2014

@franerka já jdu k dr v pondělí, chci neschopenku.I když jsem v práci řekla co se děje,tak mě moc nešetří,včera jsem měla 12 a přišla jsem domu ko a bolelo mě bříško,tak snad jsem něco nepo..... ☹

teenyel
20. lis 2014

@radkafeil zalezi, kdy se uchyti...to muze byt 6., ale treba taky 10.den po oplodneni (ovulaci)....takze to takhle tezko rict 🙂

radkafeil
20. lis 2014

@teenyel Děkuji za odpověď. Takže 10 den od tulení by se mělo ukázat na krvi? Jde mi o to že jsem byla na RTG a asi půjdu ještě na mag. rezonanci. Tak bych si chtěla radši před tím zajít na krev, protože jsem teď měla špatnou MS hodně opožděnou a celou dobu od čekání na MS mám bolesti podbříšku a 3 dny jsme trošišku špinila, tak kdyby náhodou ať mám jistotu.

nikoletka93
20. lis 2014

Ahojda holky..Mám na Vás velkou prozbu 🙂 Je to asi 12 DPO 😉 ahci se zeptat zda tam něco vidíte?S přítelem se snažíme tepr 1 měsíc 🙂 Tak nevim jestli mám halušky a nebo tam něco jen přece je 😅

teenyel
20. lis 2014

@radkafeil no..zalezi...pokud by se uhnizdilo tak do 8. Dne po tuleni (a pokud vis, ze byla tou dobou ovu) tak by to mohla krev 10.den ukazat....ale jiste to neni....a kdy jsi spinila?

teenyel
20. lis 2014

@nikoletka93 jestli mas halusky, tak je mam taky 😀 vidim

asus
20. lis 2014

holky prosim vas nazor je to falesnak sem 20dc

nikoletka93
20. lis 2014

No právě že jsem vůbec nešpinila.. 😒 akorát mě bolelo v podbříšku a mám nateklí prsa...ale jako příznak nm nvm... 😒

nikoletka93
20. lis 2014

Slabí čárky tam vidím..zřejmě to máme nastejno.. 😒

nikoletka93
20. lis 2014

jo a @teenyel ten týden bych měla mít ovu.. 😠

radkafeil
20. lis 2014

@teenyel Já právě nevím kdy byla ovu... jsem to zatím nesledovala.. špinila jsem od tulení 8-10 den. A od poslední MS bylo tulení 10den. Ale MS posledn byla až 44 den a to tak že byla 4dny, první den černá krev a pak taková divná asi tím zpožděním stará..takže kdoví jestli pak to špinění nebylo díky tomu .

teenyel
20. lis 2014

byt tebou pockam aspon 14 dni po....kdyz nevis uplne presne datumy 😉 a nebo testni tehu testem a kdyz zaznamenas dusika, nebo i treba po limitu, tak riskni krev 😉 ale to spineni mohlo byt hnizdeni, pokud to bylo 8-10 dni po tuleni...a nebo mas delsi cyklus a mohla to byt teprve ovulka....zalezi....
@radkafeil

teenyel
20. lis 2014

@nikoletka93 tak tohle je lepsi jak ovu, ne? 😀

radkafeil
20. lis 2014

@teenyel Test jsme zkoušela včeta a byl negativní. Určitě je to brzo. Počkám radši ještě aspoň týden, kdyby náhodou 🙂

teenyel
20. lis 2014

@radkafeil jojo, to neuspechas 🙂 drzim palce 🙂

nikoletka93
20. lis 2014

@teenyel jasně že je to lepší než ovu 😀 akorát nevím zda se mám těšit nebo očekávat sklamání ☹ ten duch mě pěkně napíná 😀

teenyel
20. lis 2014

@nikoletka93 testni za par dni 🙂

claudyaus
20. lis 2014

Tak holky co myslíte?? 🙂

kasparka1
20. lis 2014

@claudyaus je to tááám. gratuluju 😉

claudyaus
20. lis 2014

@kasparka1 děkuji 🙂 To jsme rádi, nemysleli jsme si, že to půjde až takhle rychle 🙂

jaja01k
20. lis 2014

@claudyaus To je úplně jasný, gratuluju 🙂

franerka
20. lis 2014

@claudyaus vidím vidím 😉

radkafeil
21. lis 2014

@claudyaus Taky vidím 🙂

tsterinka
21. lis 2014

@claudyaus to nelze nevidět 🙂

mimar
24. lis 2014

myslíte že tam je 😲

terkakerka
24. lis 2014

co to je za otázku?? 😀 😀

achjonetusim
24. lis 2014

@mimar Čekáš na třetí?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru