• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

28. července 2017 
@dddkkk
@katuskad1 takže 14.08. tu čekáme holky od vás obou jasné dálnice, jasný? :grinning: :wink:
3. srp 2016 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky podle me zesilila co myslite,todle snad uz neni duch,dneska koupim od dr.max
3. srp 2016 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@slunickova to nema cenu testovat takhle urputne každý den..staci jeden test s druhy tak po týdnu, to je pak videt rozdíl mezi silou čárky. ..jinsk..jo je tam..
3. srp 2016 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandabox ja vim jsem blazen
To nevydrzim:smiley:
3. srp 2016 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickova takhle nevypadá falesnak, gratulují :slight_smile: ale jak říká @pandaboxje to tezky vydržet ale zkus aspoň dva dny vynechat test a pak krásne uvidíš ten rozdíl a potěší tě to :slight_smile: já se taky zbytečně nervovala že mi nesili...tak jsem vynechala dva dny a najednou byl o moc silnější a já se aspoň zklidnila :slight_smile:
3. srp 2016 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickova já myslím, ne vím, že toto není duch :wink:
3. srp 2016 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickova a nebo? Úplně nejlepší bude když si skocis na krev a máš klid :slight_smile:
3. srp 2016 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@slunickova já tě chápu jak je to těžký netestovat :slight_smile: já dnes ani test , jinak předtim sem dělala, ale zítra si zajdu zase na krev, jestli hcg stoupá ...a tobě sílí, jen je ten nárůst menší kdyz testuješ po dni :slight_smile:
3. srp 2016 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kastanek87 Joo to by byla parada !!!! :slight_smile:
3. srp 2016 v 09:00  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickova tak to určitě duch už není, už je to krásně vidět :slight_smile: a ty budeš zkoušet dr.maxe test ještě dnes na porovnání? :slight_smile:
3. srp 2016 v 10:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 bud dnes nebo zitra jdem zvedava a mam hrozny strach
3. srp 2016 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova Hlavne klid, i podle me carka zesilila a na Lady Max by mohla byt o dost peknejsi.
3. srp 2016 v 11:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova to chce klid ted je to stejne vse nebo nic...takze myslet pozitivne a zadne strachy co ma byt to my byt...
3. srp 2016 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickova to bude v pořádku, určitě ,test máš vic než krásný :slight_smile: :slight_smile: akorát by mě zajímalo, jak by vypadal ten dr.max dnes v porovnání s tím mamatestem. Já testovala v neděli a pondělí tím Comfort a v úterý a dnes ten od dr.maxe a přijde mi, že ten Comfort ukazuje líp, nevím no, ale zase dr.maxe tady dost chválí, že ma lepší barvivo a na to, že jsem dnes den před ms, tak není to moc slabé?? Hodím foto.
3. srp 2016 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickova jak pise @yukonek skoc na krev, vykasli se na maxe:slight_smile:
3. srp 2016 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pandabox mozna skocim zitra
3. srp 2016 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk Ahoj, to jako fakt s tím nachlazením? Na mě totiž něco brutálně leze, celej rok nic a jen co zjistím, že jsem těhotná, tak toto...doma mám 16 ti měsíční holčičku, takže mazec:((
3. srp 2016 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesarovani Tak četla jsem to tu někde v nějakých diskuzích... takže počítám, že pokud byly v poho jiné ženy, vy budete taky :wink: Ale to, že je to nepříjemné, je bez diskuze jasné!
3. srp 2016 v 18:27  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2016 v 18:29  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kastanek87 @dddkkk snad se všechny 3 dočkáme. Já jsem ted nemocna na dovolene, tak mi to celkem do MS uteče, aniž bych na to nějak extra myslela:slight_smile:
3. srp 2016 ve 20:13  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskad1 Určitě se dočkáme!!! .. No malinko Ti závidím ten optimismus... já mám pocit, že je to nekonečně dlouhá doba :slight_smile: ... Ale chápu, že jestli Ti není dobře, nemáš na to moc myšlenky... ale stejně je to za dlouho :D
3. srp 2016 ve 20:49  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk no jsem na Slovensku a chodim na houby, opékáme, flakam se, mám dovcu :blush:takže mi ty dny celkem i utíkají. Horší to bude jak to dostanu a pak dalších 31 dni čekat :grimacing: no uvidíme. Nějak se zabav :laughing:třeba pletenim :laughing::laughing:
3. srp 2016 ve 21:13  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuskad1 Pletení neee nikdo by to dneska už nenosil :D ... ale žehlím :D Já myslela, že jsi víc nemocná, než na dovolené :D Ale tohle vypadá na dobrou dovču :slight_smile:
3. srp 2016 ve 22:09  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlasim dnesni test druha rani moc a test dr max.
4. srp 2016 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Jinak pro srovnani vcerejsi mamatest a dnesni dr.max
4. srp 2016 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
Takze myslim
Ze je cas jit na krev:smiley:
4. srp 2016 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk jaktoze ne?? ja treba taky pletu a hackuju a zatim to nosime:slight_smile:)
4. srp 2016 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova no tak to je hodně velký rozdíl :slight_smile: nadhernéé :slight_smile: :slight_smile: já včera sháněla taky jiný test a všude mi bud nabízeli samé neznámé značky a mamatest. Tak jsem odmítla. Projeli jsme celou Plzeň a nakonec jsem zkusila ten Benu a super. :slight_smile: a dr.max taky dobrý. :slight_smile: ještě jednou moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: gratuluji
4. srp 2016 v 09:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pandabox Faakt? Tak to je super! Holt jsi sikulka...Ja teda nosim hackovane cepice od kamaradky... Ja to teda upresnim, ono to z toho meho komentu nevyznelo... To co upletu ja by nikdo nenosil :grinning:
4. srp 2016 v 09:55  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 diky moc snad to bude v poradku jeste ted se klepu a na to ze tobylo po mrsicnim snazeni bez mereni ovulace atd proste jen na dovce tak super sem to necekala vubec
4. srp 2016 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek