Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunickova
5. srp 2016

@beruszka82 jo to me boli jako pri mrse ale nekdy i vic ale mela sem to i pri holce a navic furt zvisena teplota v podpazi 37,3

slunickova
5. srp 2016

Bolest prsou to ani neznam ani pro holce semto nemela,ale furt odpoledne spim unavou

beruszka82
5. srp 2016

@slunickova no já u kluka to měla že mě bolel spodek ale nic víc teď prsa výtok břicho a únava

laura1972
5. srp 2016

@slunickova tak já mela právě ted opak. Vždy cca 12 dní před ms a najednou ted nic 🙂 a ted mi začali bolet az cca 5 dní před očekávanou ms.

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal krásné 🙂

juliemichal
5. srp 2016

@laura1972 děkuji a tobě moc gratuluji 🙂 🙂 jé a ty jsi ročník 72? 🙂 🙂

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal moc díky 🙂 jj jsem 72 🙂

juliemichal
5. srp 2016

@laura1972 vůbec není za co 🙂 no tak to je moc krásné 🙂 moje maminka je taky ročník 72 a v listopadu její holčička bude mít 2 roky 🙂

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal tak to je taky moc hezké🙂 já jsem taky netušila, ze bych ještě mohla v tomhle věku mit mimco 🙂

juliemichal
5. srp 2016

@laura1972 tak to věřím,že jsi netušila,že by jsi mohla mít v tomto věku ještě miminko no mamka si myslela,že je v přechodě 😀 a ejhle v 10tt se dozvěděla,že je těhu a čekala dvojčátka,ale jedno se v 9tt přestalo vyvíjet.. a malinká je naštěstí v pořádku 🙂 🙂 jinak má nevlastní mamka se chce snažit o miminko cca za 2 roky a to bude mít 48 let

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal tak to je taky hezké, i když z jedné stránky i smutné, když čekala dvojcatka a zůstalo jedno, ale zase alespoň to jedno, že je zdravé a přežilo 🙂 to je zase moc hezké 🙂 jak píšes o tom přechodu, tak to u nás jedna psni z našeho města také něco podobného zažila. Tenkrát ji bylo 45 když ji Gyn.ji řekla, ze je v přechodu a za 3 měsíce zjistila, ze je těhotná 😀 tzv.živý přechod :- D

juliemichal
5. srp 2016

@laura1972 máš pravdu,hlavně,že to jedno je zdravé 🙂 já jsem taky toto těhu čekala dvojky ve 4+6tt tam ještě byli a v 5+6tt už tam nebyli,ale jsem ráda,že to jedno je v pořádku 🙂 🙂 a snad bude až do konce 🙂 no tak ta tvá známá to taky měla krásný šok tak jak má mamka 😀 mamka i brečela jak našla pozitivní těhu test 😀 😀 ale teď je moc ráda,že malou má 🙂

pandabox
5. srp 2016

@juliemichal juu ja si prave rikala jak je mozne, ze tve deti maji tak mladou - stejne starou teticku 🙂)

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal takže něco podobného ? Tak to me mrzí, ☹ život je někdy krutý, ale příroda je příroda a my s tim nic neuděláme. Přítel mají také v rodině dvojčata, ale nám stačí bohatě jedno 🙂

juliemichal
5. srp 2016

@pandabox ale je to krásné 😀 😀 akorát každý si myslí,že malá je moje a kluci od mamky 😀 😀 nějak to nemůžou pochopit,že kluci mají tak mladou tetu 😀 od Davídka je o 5 let a něco mladší a od Michálka je o 2 roky a něco mladší 😀 a teď Elis budou 2 roky a nějaká kousek a narodí se ji další synovec,nebo neteř? 😀 😀 no necháme se překvapit 😀

juliemichal
5. srp 2016

@laura1972 a můžu se zeptat toto bude tvé první dítko? 🙂 jinak ano měla jsem něco podobného jak mamka,akorát jsme neměli ještě ani srdíčka 🙂 tak mě to tak moc nevadilo a ani nebolelo a stejně na druhou stranu si nedokážu představit,že bych měla dvojčátka když už máme 2 klučíky 😀 😀

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal no právě, ze já už mám děti tři z předešlého manželstvi a z toho dvě dospělé a nejmladší dceři bude ted 12 let. 🙂 mám už od starší dcery 5 letou vnučku 🙂 Ted s novým přítelem jsme se shodli na tom, že bychom chtěli aspoň ještě jedno společné. Jenže bohužel jsem ve věku kdy už to nějak nešlo, tak jsme navštívili jednoho hodně dobrého gyn.který mi nsdsdil hormony a po třech měsících se nečekaně zadarilo.🙂

juliemichal
5. srp 2016

@laura1972 no tak to je taky moc krásné 🙂 🙂 vnučka bude mít mladší tetu či strejdu 😀 tak jak to je u nás 😀 to je fakt pěkné 😀 😀 no a fakt je nádherné,že jste se snažili jen 3 měsíce 🙂 my jsme se snažili o třetí 4 roky od 4 týdnů od mladšího syna a povedlo se měsíc před dovršením 4 let 😀 doufám,že tě děti podporovali v tom,že jsi ještě chtěla miminko 🙂 a je to fakt nádherné,že s novým přítelem jste se dohodli ještě na miminku 🙂 🙂 fakt klobouk dolů 🙂 jako já chci cca za 7-11 let ještě čtvrté,pokud toto nebude holčička 😀 to mi bude 34-38 let 😀 😀 a to jsem si říkala,že chci jen tři a do dalšího mimi nepůjdu 😀 😀 no,ale vyhrála touha po holčičce než můj rozum 😀 manžel s tím souhlasí 😀 stejně spolu budeme do konce života 😀 takže plánovat můžu 😀 😀 a jsem ráda 🙂

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal a to jsme byli.už posláni na spermiogram, ten vyšel v normě akorát prý malinko snížená pohyblivost spermií, tak jsme dostali doporučení na inseminaci, tak jsme se objednali a první konzultace měla být az v září z důvodů doby dovolených a mezitím.mi můj gyn. zvýšil dávku clodtilbegytu z 1 tablety na 2 denně a ono se zadařilo 🙂

juliemichal
5. srp 2016

@laura1972 to je fakt nádherné 🙂 na mě ani nezabral clostyl,v květnu jsme byli na IUI,ale ještě ten den 2 hodiny před IUI jsme měli sexík a na druhý den taky (jinak 5 dnů před byla pauza) a ejhle ono se to povedlo 😀 jinak jak jsme měli denně sex ty 4 roky tak jsem sice otěhotněla,ale bylo s toho víckrát biochemické těhu a 1x ZT ale to se počítat nedá a teď je vše v naprostém pořádku a v lednu budeme mít miminko 😀
ty budeš mít termín asi v dubnu,že? 🙂

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal ještě tedy asi tak od března jsme de snažili, abych to uvedla na pravou míru, ale bez výsledku. A pak jsme de doslechli o gynekologovi, ke kterému chodila pritelovo sestra a hodně běžných komentářů mel i na netu a pomohl hodně moc párům, kteří se snažili třeba léta o mimco a on jim.brzy pomohl 🙂 Neříkám, ze můj původní gynekolog byl špatný, chodila jsem k němu od svých 18 let, ale když jsem mu řekla, ze to zkousime přes 3 měsíce a nic, tak nám řekl, ze máme přijít az to nepůjde rok ☹ což jsme si řekli, že je dlouho vzhledem k mému věku a přešla jsem k tomuhle a úplně super doktor příjemný, ochotný prostě se to nedalo srovnat s přístupem bývalého gynekologa.🙂

laura1972
5. srp 2016

@juliemichal tak to je taky krásné 🙂 Moc gratuluji a přejí hodně moc stesticka a zdravicka oběma🙂 ptala ses mi, co na to děti jestli NSS podporovali. Tak ty starší určitě ano, jen té mladší dceři jsme to řekli před pár dny, nevěděli jsme jak bude reagovat 🙂

laura1972
5. srp 2016

Ji, mělo by to být v dubnu, podle výpočtu poslední ms na netu stáhla jsem si jednu aplikaci, tedy spíš přítel a ten tam zapisoval poctivě vše jak mi bylo, nálady atd. prostě všechno 🙂 to by sis početla, ale je to hezký 🙂

sunny1sis
6. srp 2016

@radulka57 davala som tu fotky. Som sa celkom sklamala v tejto znacke. Dufam, ze tebe ukaze pravdivo. 😉

laura1972
6. srp 2016

@sunny1sis @sunny1sis zkus za dva dny, myslím, ze je ještě brzy. Me se ukázala první slabá čárka 10DPO. Já mela tohle.

pandabox
6. srp 2016

@laura1972 to vubec nemusit znamenat, ze vam pomohl doktor, ale ze jste spis jen otehitneli na 4. pokus.. dle veku matky se pak procento úspěšnosti zmensuje diky poctu vajec. .coz je normální, proto vam rekli, ze mate pockat rok...malokomu se tady podariko otěhotnět tak rychle. . 🙂)) takze budte radi, ze to funguje🙂)

laura1972
6. srp 2016

@pandabox no jenže me nedozravali vajíčka to v mém věku už bývá.Jinak já před lety s tím problém nikdy neměla, naopak.

jarmulka
6. srp 2016

@laura1972 důležitý je výsledek a je jedno, jestli Ti pomohly léky nebo se zadařilo ,,tak nějak samo,, 🙂 .... Jinak ad digi test : krása, jak jinak!!!! 😵 😵 😵 😵 A závist....veliká ☹

laura1972
6. srp 2016

@jarmulka jasně, hlavni je, že se to konečně povedlo 🙂 🙂 jinak ms měla dorazit včera, tak to už Adi nehrozí 😀 a cítím se celkem dobře, jen sem tam po ránu divně od žaludku, prsa bolí a hlavně ta žravost je šílená 😀 😀

laura1972
6. srp 2016

@jarmulka a co ty?? Něco nového? 🙂 četla jsem, ze už jsi cca 8DPO ? 🙂 kdy zacnes testit ?? 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru