Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
6. srp 2016

@laura1972 no - mně se zvedla teplota minulý týden v sobotu dopoledne - poznala jsem to na sobě, teploměr to potvrdil ( běžně mám přes den teplotu před OVU okolo 37 °C - vím, měřím si jen pro sebe, svůj přehled, zapisuji, co je po probuzení .... a po OVU mám okolo 37.5°C ) ... následující den v neděli ráno byla teplota hned po probuzení také zvýšená, takže to ovu určitě byla... ale raději jsem si včera zanesla do grafu OVU o den později - takže mi program píše dnes 7 DPO, ale sama vím, že to je fakt 7-8 DPO už... jinak můj dnešní graf - viz foto... Ale opět se těhu necítím - takže já opravdu ve středu dostanu MS ... ☹

juliemichal
6. srp 2016

@laura1972 moc moc děkuji 🙂 🙂 no tak to je moc krásné,že Vás starší dětičky podporovali 🙂 a teda co na to mladší jak jsi ji to řekla? 😀 určitě je moc ráda,že? 🙂 🙂

laura1972
6. srp 2016

@jarmulka me nic taky nebylo, spis az ten 10DPO tak nějak divne po ránu, pak ty prsa, ty začali tentokrát začali az cca 5 dni před termínem ms bolet. Takže treba to ještě u tebe přijde🙂 jsem zvědavá, moc ti držím palce 🙂 kdy zkusis první test??

laura1972
6. srp 2016

@juliemichal no ze začátku mela strach, prý, ze až se to narodí, ze si ji nebudeme všímat atd. Ale vysvětlili jsme ji, že to tak není, tak ted už se těší 🙂

juliemichal
6. srp 2016

@laura1972 no já jí chápu 😀 😀 protože s jednou sestrou jsem od sebe o 12 let,já jsem starší 😀 s nevlastní sestrou jsme od sebe cca 19 let,taky jsem starší 😀 a potom s tou nejmenší sestrou jsem od ní cca jak se to vezme 24 let 😀 😀 je to fakt masakr 😀 😀 ale ve 12 letech jsem měla jiné zájmy vše 😀 a taky jsem se stále starala o Domi,protože mamka musela pracovat,že můj táta byl k ničemu ikdyž pracoval 😀 😀 takže Domi beru jako svou vlastní dceru a ne sestru,když jsem se o ní stále starala 😀 a teď ji mám už 2 měsíce u sebe,protože mamka má u sebe jednoho blbce,kterého Domi nenávidí a bydlet s ním nechce.

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka Také tu mrchu čekám ve středu... 😒

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah juuu!!!! A kolik DPO jsi??? Neuděláme test spolu??? Moje bílo Tě bude motivovat 😀

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka já dělala včera a bílo no 😀 a už testy nemám, naštěstí 😀 no já ani nevím kolik DPO, myslela jsem že 10.. ale netestuji neměřím a měla jsem nějak dlouho plodný hlen, tak nevím kdy z toho měla být 😅

jarmulka
6. srp 2016

@laura1972 já vůbec nevím, kdy zkusit, nějak na to nemám moc sama odvahu.... Pondělí je cca 9-10 DPO a to nevím, nevím... Tak nic horsiho než bílo mě nečeká, vím.... Kdybys věděla, jak moc bych si to teď přála, jak moc bych to potřebovala, najít dvě čárky! 🙂.... Vím, to každá, ale já jedu ve středu ukončit pracovní poměr do bývalé práce ( přestěhovala jsem se v době tehu a končí mi teď na konci srpna 3 roky na RD). Tak kdybych byla tehule , tak bych nic neukoncila a hned bych šla na rizikovku a brala nemocenskou + ještě bych mela opět nárok na mateřskou... No, ale takové štěstí já nemám, vim to, fakt to cítím... Ale co, život jde dál.... Musí 🙂

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah a kolikátý DC jsi??? Já mám krátké cykly, já jsem dnes 21.... A OVU proběhla podle teploty a všeho v sobotu ráno, takže na mě je brzy....

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah myslím tím minulý týden v sobotu ráno 😀

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka No já jí měla právě taky buď ve středu nebo v sobotu jako ty 😀 a to beru pocitově.. a jsem 23 dc, ale cykly mívám podle toho, jak se tý tetce zrovna zamane 😀

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah hele, já si nemerit teplotu, tak bych řekla, že OVU určitě byla v pátek... Ve čtvrtek silně pozitivní OVU test a bolesti vaječníku, které se stupnovali až do pátku do večera a potom bum, konec.... Ale teplota pořád nízká, ještě v sobotu po probuzení jsem měla 36.7'C, ale za hodinu na to jsem cítila něco,, jinak,, změrila jsem se a šup, 37.5'C, takže ovu proběhla... A druhý den ráno opravdu 37'C po probuzení. Takže fakt jo, poznala jsem to na sobě... Jen nevím, zda lze zvýšení teploty dochází hned po ovulaci nebo až za několik hodin???? Ví to někdo z Vás holky????

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka Tak co kdyby nám ta potvora prostě tentokráte nepřišla, co ty na to? 😀 😀 😀

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah tak že jsi to Ty 😀 , tak jo... Budeš kupovat nějaký nový test nebo počkáme na to, až nám nepřijde MS ??? 😀 😝

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka Mám doma jeden, poslední, skoro zapomenutý.. ale citlivost 25 takže počkám až teda nedorazí 😝 😀 obzvlášť když jednou mám cyklus 24 dňový, pak 26, pak 28... 😀

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah já mám také 25 citlivost - Benu 😀 ... tak to tam uvidím stejné prd - chtěla jsem napsat stejné DVĚ čárky, jako Ty 😀 ! A mám i dva s citlivostí 10... Já musím mít ve středu ráno jasno - kvůli práci... takže asi v úterý udělám test , abych věděla, s čím pojedu do práce 😝

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka a hlavně mi nezapomeň dát vědět 😀 já se pak budu s těma dvěma čárkama opičit..no.. 😝 😀

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah ach jo...kééééž by 🙂 - hodně ,,věcí,, by to vyřešilo 😵 .... ale já prostě nějak vím, že.... že se nezvaná zase pozvala na středu 😀

luciasek1987
6. srp 2016

holky.. muzu se pridat? ja neocekavam v utery... ale dnes me zacalo bolet bricho jak na ms.. a dokonce jsem to i obrecela.. pritom zadna ms jeste neni... no psychika dela svoje posledni dny :D

jarmulka
6. srp 2016

@luciasek1987 ahoj!!!! Jasně, pojď do toho s námi 🙂 .... Já jak jsem psala - dnes jsem 21 DC , cca 7-8 DPO , břicho mě ,,pěkně,, bolelo včera celý den - až do dnešního rána... a ve středu čekám nečekanou 😀 .... Jak jsi na tom Ty, mimo toho, že v úterý ,,nečekáš,, ??? 😵

deli_lah
6. srp 2016

@luciasek1987 určitě 😀 vítej mezi námi.. No jako mě se ta potvora už taky pomalu ozývá.. ale co si nepřidat do těch dnů trochu optimismu 😀

@jarmulka hele taky by se mi tím hodně věcí vyřešilo 😀 už jen proto je mi jasný, že madam přijde 😎

jarmulka
6. srp 2016

@deli_lah ty poslední dny je fakt těžké nemyslet na to a nečumět pořád na hodiny a přitom odpočítávat čas... To je fakt ,,zoufalost,, tohle 😠 😕 ... Nejhorší je, že se mi ani nic moc nechce - protože se mi chce ten pozitivní test 😀 ... já jsem fakt případ 😅

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka hele.. teď se díky tobě cítím hned líp 😀 že v tom totiž nejsem sama..pořád čučím do kalendáře, přepočítávám, čekám až trochu uteče čas.. přemýšlím jestli testovat a přitom si pořád říkám, že těhotná fakt nejsem...chjo chjo.. 😀 a včera se mi zdál tak krásný sen, udělala jsem si test a byl pozitiviní 😅 joo fakt mi z toho hrabe

luciasek1987
6. srp 2016

@jarmulka ja jsem mela cca 5 dpo lehke zaspineni.. Jinak krome toho dloubani v brise nic... Tak nevim ;)

luciasek1987
6. srp 2016

@deli_lah jooo optimismus ten mi vzdy odchazi 4 dny pred ms :D

deli_lah
6. srp 2016

@luciasek1987 mě v okamžiku, kdy začnu mít ty typický MS bolesti pár hodin předtím, než začne 😀

jarmulka
6. srp 2016

@luciasek1987 jéééé - Ty jsi potencionálně hnízdila??? No, to já teda néééé... já budu menstruovat - a to né potencionálně, ale zcela reálně 😀 😠

luciasek1987
6. srp 2016

@jarmulka no hnizdila nehnizdila tezko rict 😄 to je v pr*eli toto 😄

deli_lah
6. srp 2016

@jarmulka nápodobně 😀 si už přijdu jak hrozná opica 😀
@luciasek1987 hele závidím ti, aspoň to potenciální hnízdění 😀 já velký nic.. Skoro jako těhu testy, ty moje by totiž za poslední dva měsíce mohly dělat reklamu na vanish 😀 (bílá bělejší...)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru