• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

26. května 2017 
@deli_lah tak ted jsi me rozesmala :D no ja uz vanishuju 9 mesicu... :D
6. srp 2016 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1987 Tak to je jasný, tentokrát už to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2016 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deli_lah drzim palecky nam vsem... Je fakt ze dokud nedojde ms tak sance je!!:kissing_heart:
6. srp 2016 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1987 přesně tak :grinning: taky držím palečky
6. srp 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, 13 DPO by uz neco asi bylo videt že? Mám tedy delší cyklus a přijde mi ze se ukazal mikro dusik, ale to uz by asi mel byt poradnej duch... dekuji za odpovědi :slight_smile:
6. srp 2016 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky jste tak unaveny?ja furt jen chrapu:smiley:
6. srp 2016 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuzemka Hele nemusel.. viděla jsem tu toho už docela dost a jak se říká, dokud nedojde ms nic není ztraceno :slight_smile: přidej fotku toho testu, my ti to tu okoukneme :grinning:
6. srp 2016 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prusvih:weary: jsem doma zapomela gynex a domu se dostanu az v jednu rano, protoze trcim v praci... Tak to je o nervy!! A to jsem ho mela 100% v ruce... Ach jo
6. srp 2016 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuzemka a pokud tam je tak ho taky vykoukame!!
Ze?
@deli_lah
6. srp 2016 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximaty rozhodně :slight_smile:
6. srp 2016 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ty jo..to je drsný s tim blbcem. .to fakt nechápu, ze si matka přivede domh nekoho kdo nerespektuje jeji deti...smutny..jeste ze ma ségra tebe .
6. srp 2016 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasek1987 tak to tu ted ctu a mame to stejne :blush:dnes 8dpo a 5dpo jsem mela pichani na levem vajecniku. Snazime se 10.mesic.
6. srp 2016 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrouc a kdy testnes?
6. srp 2016 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1987 nemam testy. Delala jsem hrdinku a ted musim vydrzet. Koupim v pondeli rano,tak bych to uz rovnou zkusila. Ja proste do ms nevydrzim.:relaxed:
6. srp 2016 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1987 tento mesic tomu davam nejvetsi nadeje. Byla jsem na kontrole a rekl mi ze se v nejblizsis hodinach uvolni vajicko. Tak jsme to pojistili a ted to dedny cekani na zazrak
6. srp 2016 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pandabox přesně tak v tomto máš pravdu :frowning2: a je mi to i líto,že mamka s tím blbcem je :frowning2: :frowning2: ona je s ním jen s lítosti :frowning2:
6. srp 2016 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratujuji, :slight_smile: takhle jsem to měla přesně u malého před 2 lety :slight_smile: . Udělej si to třeba do 2 dnů a bude to už líp vidět :wink:
6. srp 2016 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy, ja uz fakt neviem. Dva dni dozadu mikrodusik z pregnylu, vcera nic a dnes zase? Pre posudenie cyklu davam graf. 27.7. bol pregnyl. Alebo mam naskutku spatnu varku dr. max testov.
7. srp 2016 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis jako jestli bylo vcera bilo a dnes duch tak to vidim dobre. Tos delala ted odpolko test?
7. srp 2016 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis no podla mna sa tam nieco rysuje :relaxed: slabulinke hoci na živo to možno je vidiet lepšie. ..skus si kupit ..clear blue. Test su drahšie ale mne v mojej neistote pomohol. .nebola som si ista ci vidim nieco pratel nevidel nic :confused: no nakoniec mi tamten test potvrdil moju pravdu a bolo to mimi :blush::blush::relaxed:
7. srp 2016 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrouc jo teraz, rano uz nerobim. Aj pri prvom mi z rannej moci slabsie ukazalo ako poobede den predtym. Vcera nic uplne bilo.

@veronika334 mam doma digi, ale setrim si na neskor, teraz by bol jasne neg. Inak moj muz tiez nikdy nevidi, az ked uz je to tlustice. :grinning:
7. srp 2016 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis tak ted musis jen cekat. Zitra budes vedet co ducha zpusobilo. Drzim pesti at sili. Zitra poprve testuju. Doufam ze me neceka dalsi kolo
7. srp 2016 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis jaaj tak skus este počkat trošku :relaxed: haha ten moj sa az vadil ze zase tam dačo vidim a potom budem sklamana lebo tam nič nieje tak som sa nastvala a sla do Dr.max lekarne kupit ten drahy Co ukazuje kolko tyzdnov a som ho spravila v praci akurat nam zacinala smena:grinning: a ja na neho a uz vidiš :grinning::grinning: a bolo tam 1-2 tyždne v šoku bol nemohol ani pracovat :grinning::grinning: a ja som si robila 's usmevom :grinning::grinning::grinning::relaxed:

No prajem ti žeby si ho mala čim skvor pozitivny a aby bolo poriadne vidiet :relaxed::relaxed:
7. srp 2016 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrouc drzim ti palce. Kolko budes dpo? Mne ma prist zajtra ina varka testov, tak skusim, ci nahodou nie su tieto maxove nejake vadne. Budem 10/11 dpo. Az je to teraz falosne, tak nas caka CAR a zrejme iui.

@veronika334 presne ako moj. :grinning: Tieto dusiky mu ani neukazujem, nic nevidi a huka rovnako ako tvoj. Mna to nestresuje, skor to beriem ako sport. :wink: Gratulujem k tehotenstvu!
7. srp 2016 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis haha tak tyy chlapy :grinning::grinning: asi su v niečom rovnaky predca :grinning:

No neukazes mu to ale casom sa dozvie hehe ked mimi bude rast :blush::relaxed:

Jeej ďakujeem už som v 18tt a necitim boh vie ake pohyby :confused: ale stale si hladkam bruško lebo viem ze je tam :blush: a moj chlap ze to prehanam ze uz od teraz rozmazlene bude :grinning: a ja na nho ze uvidim koho budem odlepovať za 5mesiacov od postielky :grinning::grinning:teraz len tak hovory. .ty chlapy oni to nikdy nepochopia ake to je ked v nas rastie malinky drobec :relaxed::relaxed:
7. srp 2016 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis aa gratulujem aj jaa aa držim pršteky nech tie čiaročky len silneju a mimi tiež :relaxed:
7. srp 2016 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky za jak dlouho jste měly druhou čárku na testu silnější než kontrolní?
7. srp 2016 v 18:48  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk tak co? Už si testila? Já predevcirem a bílo. :persevere::confused:mam 12 DPO, a moc ani nevím zda jsem se tulenim trefila. Ovu byla asi 27 a tuleni bylo 25 a 26. Myslíte, že se muže zastestit?
7. srp 2016 v 18:52  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arielka222 ahoj tak mne sa zo začiatku ukazala taka slabučka. Ze ju ani nebolo skoro vidieť .potom som si kupila clearblue test ukazal mi 1-2 tyzdne ale itak pre istotu som si kupila o tri dni obyčajny lacny digitalny a ukazal uplne silno :blush::blush::relaxed:
7. srp 2016 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2016 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek