Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marrouc
7. srp 2016

@sunny1sis 10 dpo. Budu na startovni care v loveni duchu. ☺

3deti
7. srp 2016

@sunny1sis nevidim tam carku.....

marrouc
7. srp 2016

@sunny1sis ja carku taky ne,ale ducha joooo 😁😁

3deti
7. srp 2016

Ja jsem si to jeste na max priblizila a ani toho ducha:D tak jsem zvedava

3deti
7. srp 2016

@marrouc tak ted jsem si to priblizila uplne na maximum a mozna nepatrne,ale ten tam je na tehlech testech vzdy.... A ze uz mam natestovano🙂

tuzemka
7. srp 2016

Holky uz jsem z toho zmatena. Dnes test negativni, spletla jsem se nejspis budu az dnes 13 DPO ovulku jsem mela az 20 DC a odpoledme na toaletaku jemne zaspineni. Myslite, ze by se mohlo jeste jednat o zahnizdovani? Jak bych to mela ted s ms, kterou uz bych dnes mela mit? Dekuji moc za odpovědi!!

3deti
7. srp 2016

@tuzemka myslim, ze ms dostanes a spineni se rozjede

tuzemka
7. srp 2016

I ja si myslim, ale porad doufám 🙂 dneska me dost boli bricho, ale normalne me zacina ms silneji, proto me to docela zarazilo... Ovulku mam dost pozde a cyklus taky delsi, ale i tak. Diky za nazor 😉

arielka222
7. srp 2016

@veronika334 ja jsem právě 17Dpo a tři dny zpoždění a carka postupne sili ale furt ještě není úplne na max. Clear Blue mam už v šuplíku nachystaný počkám ještě cca týden jestli nedorazí ms a pak udělám ;)

3deti
7. srp 2016

@tuzemka vis ono to taky hodne dela podvedomi co se tyce dostaveni ms .....kdyz doufas, ze by mohli byt dve carky,tak muzes mit i toto spineni a pak se to rozjede......je to to ovlivneny vsugeraci🙂 ja treba ted pri tretim ditku jsem poznala, ze jsem tehotna, ze mi bylo zle jakoby od psychiky a jedine co me napadlo si udelat test byla jsem tehotna 10 dni a ukazal mi hned plnou druhou caru....a byl jeden den spozdeni ms

veronika334
7. srp 2016

@arielka222 tak ked čarka sílli gratulujemmm 👶 a hodne štesti nech I miminko tak sili ☺☺

tuzemka
7. srp 2016

@3deti jojo psychika je potvora, jen to moc nejde ovlivnit 🙂 Budu informovat, jak vse pokracuje 🙂

sunny1sis
7. srp 2016

@veronika334 U mna to este nie je, snazime sa presne 3 roky, tak by to bol zazrak. Ja som citila mimiska od 13tt, ze sa mi na jednej strane zasekol a potom pohyby od 15tt.

veronika334
7. srp 2016

@sunny1sis juj a jak to ze ja citim take slabulinke len.
..ale k tomu zaseknutiu to som uz mala nedavno 😀 stale spim na boku a rano vstanem a prevalim sa na chrbat a pozeram 😀😀 ze na lavej strane kopcek tak som chytila a take tvrde 😄😄😄 to bolo urcite maličkee☺ az ked som vstala tak sa to vyrovnalo 😊☺ a naschval som do neho štuchala ze ci sa nepohne no on nic😑☺☺

A my tiež sme sa snažili velmi dlho okolo 2rokov 😒 az som sa nastvala a kukla na net ze ci tam niesu komenty od zien ze ako sa im po dlhom case podarilo mimi a chvalili ze kyselina listova pomaha 😮☺ tak som hoci velmi nedufala v to aby som nebola sklamana ale pobrala som ju 2tyzdne a zrazu na teste 2čiarky 😄☺

Tak ti držim palčeky nech vam to vide ☺☺

marrouc
7. srp 2016

@3deti ja prave mela za to ze ty modre jsou ok. Z tech milionu testu co mam za sebou ja mi vysel jen jedinkrat duch na mamatestu a jinak ani tuk. A o psychice ani nepisu. Des bes ☺

3deti
7. srp 2016

@marrouc me prave vzdy tyhle vychazeli falesne🙂 a mamatest vzdy presne

pandabox
8. srp 2016

@tuzemka ja treba poznala tehu tak, ze zadne špinění nedorazilo, kazda to ma jinak..Každý priznak je individuální. .

dddkkk
8. srp 2016

@katuskad1 Ahoj, ja dneska ráno taky bílo... jasi myslím, že se určitě může zastestit... naděje umírá az s příchodem ms. Nicméně uvidíme. Myslím že prvního ducha můžeme vidět na testu třeba klidně až za dva tři dny ... Přeci jen máme dostat MS až 14.8.!! To je ještě čas 😉

sunny1sis
8. srp 2016

@marrouc Ahojky, uz si testla? Ja stale cakam na postaka na testy, ale nadejne to nevidim. Chjo

pandabox
8. srp 2016

@dddkkk juu..tak proc testujrte uz ted holky? ? pockejte jeste týden🙂)

3deti
8. srp 2016

Holky ja vam dam jednu radu nemyslete porad na to a ono se to povede hned🙂

dddkkk
8. srp 2016

@pandabox ze zvyku :D , ze zvědavosti, jestli 10DPO je fakt duch vidět, kdy třeba bude vidět u mě... je to napínavé, jako když stíráš hrací los a čekáš jestli vyhraješ... Je to návykové, podle mě nedám pokoj, dokud tam dvě nebudou... no a asi taky proto, že ještě nebylo zklamání z bílého testu tak velké, aby se mi pohnula mysl a řekla si, že testovat už budu až po termínu MS. 🙂 .. penízky za testy mě zatím netrápí mám každý měsíc 600,- od zaměstnavatele do lékárny a nikdy jsem to na nic nevypotřebovala, tak teď to mám za co utrácet :D

kato83
8. srp 2016

Ultrazvuk 6+6tt. Máme srdíčko 🙂

laura1972
8. srp 2016

Jé to je krásný 🙂

laura1972
8. srp 2016

@3deti tak něco na tom asi bude 🙂 měli jsme to taky tak. 🙂

jarmulka
8. srp 2016

@kato83 obrrrrrrrr gratulace !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slunickova
8. srp 2016

Tak jsem byla u dr.a na ulttazvuku nic jen zvetsena sliznice prej muzu byt maximalne 14 dni v jednu budu volat o vysledky hcg bojim,bojim

arielka222
8. srp 2016

Holky tak co myslíte sili?

slunickova
8. srp 2016

@arielka222 jasne ze jo
Gratulace kdy to mas dostat?

arielka222
8. srp 2016

Už mam tři dny zpoždění 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru