• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

6. prosince 2016 
@laura1972 od toho pátka pak ne, ale spíš, že ten doktor taky řekl, že je hodně malinký, a do zprávy jen zase naznačena kavitace... A kdo ví tedy, jaký je to týden. Když ty sama jsi nakonec v 5tt...
26. srp ve 14:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 já právě četla, že se to přičítá pro to, že každá to máme nějak jinak, tak aby to byl nějaký stejný způsob výpočtu a pak se to bere dle skutečnosti na ultrazvuku. Zkrátka co žena to jiný vzorec pro výpočty :slight_smile:

přítel to taky nechápe, když v tu chvíli nic nebylo ... a já s tím souhlasím též
26. srp ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simi1510 no asi tak :slight_smile: je to prý takhle brané od historie, prý dřív se nedalo zjistit přesně kdy žena má ovulaci a proto se to počítá od prvniho dne poslední ms
26. srp ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuskad1 Počítá se to do prvního dne poslední menstruace, proto je stáří těhu(miminka) v době vynechání MS už 3-4týdny
26. srp v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem novým těhulkám moc gratuluji :slight_smile: U mě to vypadá, že předchozí test byl asi opravdu vadný. Sice mě od včera pálí prsa, jako kdybych je měla spálená od slunka a bolí mě v podbřišku, ale na dnešním ranním testu asi nic nevykoukám (foto před a po zaschnutí). Nebo tam něco vidíte?
26. srp v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@snailice Řekla bych, že je dušík na tom nezaschnutém.?. Zkus zítra,pokud nepříjde MS tak není nic ztraceno :wink:
26. srp v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, v pondeli jdeme na kontrolu zase, zatim to vypada na 5.tyden ale zatim bez embryjka jen zloutkovy vacek
26. srp v 18:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
A fotka z ultrazvuku... Pry na 90%to bude nitrodelozni...
26. srp v 18:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@simi1510 zlati co to tu ctu..mimodelozni? To neee :frowning2:
26. srp v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 ctu blbe..promin..nitrodelozni je dobry,ne?
26. srp v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ja dneska uz nasadila gynex,tak jsem zvedava..
26. srp v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic nitro je OK, ale šance aby to bylo mimodeložní tam ještě je, nechápu :-/ ... Ale tak snad se pres vikend zvládne tvořit embryjko?
26. srp v 19:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic a jak ti chutná? :slight_smile:
26. srp v 19:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@gariena no nejsem si právě jistá, jak se snažím tu druhou / vykoukat, tak jí snad vidím úplně všude :grinning:
26. srp v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@snailice Já ji taky dokážu najít všude, i na tyčce od nanuku :grinning: To přirovnání nemám ze své hlavy, to jsem tady někde na MK už četla :wink:
26. srp v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 chutna..mam rada bylinky..hlavne aby meli ten spravnej ucinek..
26. srp v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic Ahojky, já jsem dnes 2.dc. a s tím Gynexem chci zas po 2 měsících začít. Sice chci jít na to IVF ale cítila jsem se po něm psychicky lépe, tak snad na tebe taky tak bude účinkovat :slight_smile:
26. srp v 19:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (16. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic tak ti moooooooooooc držím pěsti! Nebo držíme? :slight_smile: Musí ti pomoci :slight_smile:
26. srp v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@alicie_k prave i kvuli tomu ho chci brat,protoze po tech nocnich jsem prijemna jak osina v prdeli :grinning:
26. srp v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuskad1 ahojky, tak až budeš moc, hoď sem ten test :slight_smile:
26. srp ve 21:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 ahojky :blush:no nějak se zasekl, naštěstí už nemám testy, jen clearblue, ale ten nechávám na pondělí:laughing::laughing:a naděje mi zůstane do utery a pak se uvidí
26. srp ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katuskad1 krásnýýý :blush: tak to se těším na pondělí :blush::blush:
26. srp ve 22:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@laura1972 ale porad to není dálnice :expressionless:
26. srp ve 22:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuskad1 neboj bude :grinning: ještě vydrž pár dní :blush::blush:
26. srp ve 22:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 díky, si skvěla :blush:
26. srp ve 22:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katuskad1 děkuji, tak mám velkou radost, že sílí :blush::blush:a to jsi testovala z večerní moči?
26. srp ve 22:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano,vždycky po práci kolem 18:00. :blush: Já se hlavně bojim ,ze jsem už opravdu natesena, a vse okolo,a ze po návštěvě doktorky budu zklamána. Protože Mé štve, že jsem ti dostala tento měsíc. Ale hlavu vzhůru :laughing: a jak se Tvá dcerka tesi, na sestřičku či bratříčka?
26. srp ve 22:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuskad1 takbted je to jasné:blush: nejlepší je ranní moč, protože je silnější, není koncentrovana, proto ještě nemáš takové dálnice., ale na to, že testujes až večer, tak jsou ty čárky krásný :blush: Zkus až budeš moc z ranní moči a uvidis :blush: a čím víc dní to bude, tím víc bude čárka sílit :blush::blush:
26. srp ve 22:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katuskad1 držím pěsti! Ať ti jen a jen sílí! :slight_smile:
26. srp ve 22:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@katuskad1 jinak dcerka už se těší a všichni bychom si přáli holčičku :blush::blush:
26. srp ve 22:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek