Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
26. srp 2016

@laura1972 od toho pátka pak ne, ale spíš, že ten doktor taky řekl, že je hodně malinký, a do zprávy jen zase naznačena kavitace... A kdo ví tedy, jaký je to týden. Když ty sama jsi nakonec v 5tt...

simi1510
26. srp 2016

@laura1972 já právě četla, že se to přičítá pro to, že každá to máme nějak jinak, tak aby to byl nějaký stejný způsob výpočtu a pak se to bere dle skutečnosti na ultrazvuku. Zkrátka co žena to jiný vzorec pro výpočty 🙂

přítel to taky nechápe, když v tu chvíli nic nebylo ... a já s tím souhlasím též

laura1972
26. srp 2016

@simi1510 no asi tak 🙂 je to prý takhle brané od historie, prý dřív se nedalo zjistit přesně kdy žena má ovulaci a proto se to počítá od prvniho dne poslední ms

gariena
26. srp 2016

@katuskad1 Počítá se to do prvního dne poslední menstruace, proto je stáří těhu(miminka) v době vynechání MS už 3-4týdny

snailice
26. srp 2016

Všem novým těhulkám moc gratuluji 🙂 U mě to vypadá, že předchozí test byl asi opravdu vadný. Sice mě od včera pálí prsa, jako kdybych je měla spálená od slunka a bolí mě v podbřišku, ale na dnešním ranním testu asi nic nevykoukám (foto před a po zaschnutí). Nebo tam něco vidíte?

gariena
26. srp 2016

@snailice Řekla bych, že je dušík na tom nezaschnutém.?. Zkus zítra,pokud nepříjde MS tak není nic ztraceno 😉

simi1510
26. srp 2016

Ahoj, v pondeli jdeme na kontrolu zase, zatim to vypada na 5.tyden ale zatim bez embryjka jen zloutkovy vacek

simi1510
26. srp 2016

A fotka z ultrazvuku... Pry na 90%to bude nitrodelozni...

ms.neomagic
26. srp 2016

@simi1510 zlati co to tu ctu..mimodelozni? To neee ☹

ms.neomagic
26. srp 2016

@simi1510 ctu blbe..promin..nitrodelozni je dobry,ne?

ms.neomagic
26. srp 2016

Jinak ja dneska uz nasadila gynex,tak jsem zvedava..

simi1510
26. srp 2016

@ms.neomagic nitro je OK, ale šance aby to bylo mimodeložní tam ještě je, nechápu :-/ ... Ale tak snad se pres vikend zvládne tvořit embryjko?

simi1510
26. srp 2016

@ms.neomagic a jak ti chutná? 🙂

snailice
26. srp 2016

@gariena no nejsem si právě jistá, jak se snažím tu druhou / vykoukat, tak jí snad vidím úplně všude 😀

gariena
26. srp 2016

@snailice Já ji taky dokážu najít všude, i na tyčce od nanuku 😀 To přirovnání nemám ze své hlavy, to jsem tady někde na MK už četla 😉

ms.neomagic
26. srp 2016

@simi1510 chutna..mam rada bylinky..hlavne aby meli ten spravnej ucinek..

alicie_k
26. srp 2016

@ms.neomagic Ahojky, já jsem dnes 2.dc. a s tím Gynexem chci zas po 2 měsících začít. Sice chci jít na to IVF ale cítila jsem se po něm psychicky lépe, tak snad na tebe taky tak bude účinkovat 🙂

simi1510
26. srp 2016

@ms.neomagic tak ti moooooooooooc držím pěsti! Nebo držíme? 🙂 Musí ti pomoci 🙂

ms.neomagic
26. srp 2016

@alicie_k prave i kvuli tomu ho chci brat,protoze po tech nocnich jsem prijemna jak osina v prdeli 😀

laura1972
26. srp 2016

@katuskad1 ahojky, tak až budeš moc, hoď sem ten test 🙂

katuskad1
26. srp 2016

@laura1972 ahojky 😊no nějak se zasekl, naštěstí už nemám testy, jen clearblue, ale ten nechávám na pondělí😆😆a naděje mi zůstane do utery a pak se uvidí

laura1972
26. srp 2016

@katuskad1 krásnýýý 😊 tak to se těším na pondělí 😊😊

katuskad1
26. srp 2016

@laura1972 ale porad to není dálnice 😑

laura1972
26. srp 2016

@katuskad1 neboj bude 😀 ještě vydrž pár dní 😊😊

katuskad1
26. srp 2016

@laura1972 díky, si skvěla 😊

laura1972
26. srp 2016

@katuskad1 děkuji, tak mám velkou radost, že sílí 😊😊a to jsi testovala z večerní moči?

katuskad1
26. srp 2016

Ano,vždycky po práci kolem 18:00. 😊 Já se hlavně bojim ,ze jsem už opravdu natesena, a vse okolo,a ze po návštěvě doktorky budu zklamána. Protože Mé štve, že jsem ti dostala tento měsíc. Ale hlavu vzhůru 😆 a jak se Tvá dcerka tesi, na sestřičku či bratříčka?

laura1972
26. srp 2016

@katuskad1 takbted je to jasné😊 nejlepší je ranní moč, protože je silnější, není koncentrovana, proto ještě nemáš takové dálnice., ale na to, že testujes až večer, tak jsou ty čárky krásný 😊 Zkus až budeš moc z ranní moči a uvidis 😊 a čím víc dní to bude, tím víc bude čárka sílit 😊😊

simi1510
26. srp 2016

@katuskad1 držím pěsti! Ať ti jen a jen sílí! 🙂

laura1972
26. srp 2016

@katuskad1 jinak dcerka už se těší a všichni bychom si přáli holčičku 😊😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru