• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

9. prosince 2016 
@ms.neomagic tys to rozjela :slight_smile: ja chci taky.... A mam smulu :frowning2: mame zákaz.... Vubec nevim jak to vydrzim :grinning:
27. srp ve 12:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@laura1972 ale to je velikost gestačniho váčku v 5-6 tt těhotenství určitě nemá embryo 1,66 cm ja jsem na začátku 7 tt měla embryo vel. 3,1 mm a už tam byla srdeční akce v 10tt mělo mimčo 2,81 cm to jen pro upřesnění na ty fotce z Uz je vidět gestační váček s žloutkovým váčkem a jestli je tam plod tak možná tak 1mm max. 2mm ale určitě tam není plod o velikosti 1,66 cm
27. srp ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@katyh84 já vim, ze tam ještě není plod. Taky jsem to tu někde psala, že mi dr.řekl, že je to ten zlout.váček a ze do 10 dnů by mohl byt zárodek se srdeční akcí.
27. srp ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 doufám že to nevyznělo nějak špatně já jsem to psala spíš pro upřesnění aby si třeba někdo nemyslel že takhle brzy už tam může bejt tak velký embryjko :wink: a moje dr. Třeba vůbec nekouká na poslední MS ale tt určuje podle UZ to samý na prvotrimestralním screeningu to je mnohem přesnější a pak se nestává situace kdy se zbytečně stresuje že mám bejt 8 tt a přitom tam ještě není embryo se srdeční akcí když to je třeba teprve 6 tt
27. srp ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katyh84 ne je, vubec to nevyznelo špatně :blush:ja vim, ze to počítání ode dbeposledni ms je k ničemu, taky jsme si už tady s holkama tady psaly. Já měla ovulaci 21.7. poslední ms 7.7.tak podle ovu a utz to vychází dnes na 5+2. takže to přičítání tech dvou týdnů mi takycorijde jako blbost, když v té době jsem ještě těhotná nebyla. Njn, to jsou ty lékařské výpočty :relaxed:pak vznikají ty zbytečné stresy jak pises ty jestli je vše v pořádku atd.
27. srp ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, co myslíte? Já furt koukám, jestli vidím či nevidím dobře, tak snad bude jen silit čárka. U první dcerky to byla dálnice, tak si nejsem jistá. Díky za odpovědi
27. srp ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Je tam dušík :blush:
27. srp ve 14:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@crazys i já vidím... Tak ať sílí :slight_smile:
27. srp ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kato83 Ahoj, už z toho opět nic není :( A muž se dnes odstěhoval... :(
27. srp v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 to me mrzi :frowning2: jak to zvladas?
27. srp v 16:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 No, moc dobře né zatím :frowning2: Davídek se na něj pořád ptá a vypráví, jak spolu s maminkou s tátou i s Lukáškem půjdeme tam nebo jinam a furt se ujišťuje , že všichni půjdem :frowning2:
27. srp v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 a ted jak jim to vse vysvetlit co? A vse je na tobe :frowning2:
27. srp v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 přesně tak :(
27. srp v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 tak se drz a hodne sily ti preji!!! Kdybys potrebovala podrzet, tak jsme tu :wink:
27. srp v 17:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 z ceho nic neni,z mimiska? jinak to cim si prochazis moc dobre znam..nas opustil chlap,kdyz mela dcera 1.narozeniny,to si ho jeste nepamatovala a druhej chlap se na nas vykaslal po 1,5roce a to uz mela 4roky a zboznovala ho,furt se na nej ptala a jemu to bylo u perdele...na to jsem se rozhodla,ze na chlapy kaslu a budem samy...pak jsem mela pomer s jednim zenacem,kterej sliboval ze se rozvede a bude s nama,kdyz to prasklo tak vse poprel,ale diky nemu jsem nararazila na nynejsiho budouciho manzela,a jsem prestastna,jsme spolu pres 2roky,je o 10let mladsi,ale milionovej...verim ze i na tebe se obrati stesti a ze se to srovna nebo prijde nekdo jinej :wink:
27. srp v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ms.neomagic to jsem vubec netusila, cim sis jeste takhle prosla ty :frowning2: holky.... Ja snad mohu byt vazne stastna za toho jedineho soucasneho chlapa, ktereho mam.... Kdyz to tu tak vidim, na co je mozne narazit.

A moc ti preji, at jsi nyni se svym soucasnym neskutecne stastna a at se vam mimi vydari a at je z vas stastna rodinka!!!
27. srp v 18:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simi1510 Děkuju moc.
27. srp v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic Děkuju moc...tohle už se určitě nesrovná...ale snad někdy přijde někdo jiný...zatím mi to teda přijde jako těžká utopie...musel by být anděl k Lukáškovi...
27. srp v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@crazys ano gratulujem nech je všetko ok
27. srp ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@terka228 tak držím pěsti, aby to byl hodný anděl! A ať se moc dlouho netrápíš, když si dotyčný neumí vážit toho, že může být s tebou a dětmi :wink:
27. srp ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@crazys Dušík tam je. Já ale nemám ráda tyhle fialové, zkusila bych jinou značku :wink:
27. srp ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terka228 a miminko je v poradku?
27. srp ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 nespolehat na chlapa... musime byt jako zeny silne a v nadhledu... soucasni muzi nejsou na urovni... aspon ti, co je potkavame my, co prilis milujeme. neboj, zvladnete to, ja jsem sama na ctyri :slight_smile: (dva tatinci po dvou detech) a tesim se, jak zacne chodit nejmensi, ze budu cas venovat sama sobe... a spis uz jen kamarada a kamarada s podobnymi zajmy, at nas dva neco spojuje... velke lasky padaji... chlapi na sobe nechteji pracovat a my odmitame byt jejich mamami (drzet krok a pusu...).
co miminko? vsechno bude dobre, neboj :slight_smile: jak je zdravi, je vsechno, jen najit moudrost :slight_smile:
27. srp ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusky sama na čtyři??? V jakém rozestupu a jak to zvládáš? Klobou dolů!!!!
27. srp ve 21:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky, zdravím Vás, jsem ve skupině nově a moc vás všechny podporuju :hugging::blush: měla bych na vás dotázek a byla bych moc ráda, pokud by mi některá z vás poradila.
Poslední MS jsem měla 10.8-17.8. Pracuji na HPP v práci od 1.11.2015 Na smlouvu (bohužel mi ji dali pozdě) a končí mi 31.10.2016. Dnes jsem si dělala ovulační test, jedna čárka byla slabší, takže k ovulaci v příštích 24-48 hod nedojde, ale kdyby přeci nejrychlejší spermijka přežila, a dělám rizikovou práci ve zdravotnictví, šla bych na PN, smlouvu by mi neprodloužili to vím, ale budu mít nárok na mateřskou? Děkuju mockrát :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
27. srp ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa Ahoj, co jsem našla příklad (sama jsem něco podobného řešila...), tak musíš stihnout otěhotnět ještě teď v srpnu, max. v září. Před odchodem bys měla být už cca měsíc těhotná.

A navíc "Nárok na peněžitou pomoc v mateřství máte, když splníte podmínku účasti na nemocenském pojištění po dobu alespoň 270 dnů v posledních dvou letech přede dnem nástupu na peněžitou pomoc v mateřství s tím, že ke vzniku nároku na dávku došlo v době pojištění nebo v ochranné lhůtě. "

A tady ten článek - http://www.mesec.cz/clanky/tehotenstvi-po-vypovedi-jak-je-to-s-materskou/
27. srp ve 22:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak oslava se povedla a jsem utahana jak kotě :blush: dneska asi brzy odpadnu :blush:
27. srp ve 23:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@laura1972 máš na to nárok viď :slight_smile: dobrou noc!
27. srp ve 23:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ms.neomagic už jsem 3DC :cry:
28. srp v 06:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusky No, právě že ani to miminko nevyšlo :( Už v pátek jsem začala krvácet..... tak mně to tak ňák víc sebralo :(
Navíc už muž chce příští víkend Davídka...říkala jsem, kdyby s ho párkrát vzal jen přes den a na noc mi ho zase dal domů. Nedovedu si zatím vůbec představit noc bez Davídka, nikdy nebyl pryč, pořád spolu spinkáme v jedné posteli :(
V pondělí by měl muž přijet, abychom dořešili papíry ohledně výživného....mám hrůzu z toho, že to jako nezvládnu, že se rozbrečím...
Moc děkuju za podporu. Ono to asi ještě bude ňákou dobu trvat, než si na všechno zvyknu.
28. srp v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek