Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luckybara
5. zář 2016

@dyslovka jj dnes 4 den,no cca 4měsíce je to co se srovnal,ano z ranní,počkám do konce týdne, a testnu ještě jednou,chtěla jsem od nového cyklu,ale jaksi zatím nedorazil ten 1dc 😀

dyslovka
5. zář 2016

@luckybara : zkus ve stredu a v patek a kdyby neprisla ms, tak se objednej k dr 🙂 je mozne, ze se jeste cyklus razhazel, ale to je mala.pravdepodobnost 🙂

luckybara
5. zář 2016

@dyslovka no docela jsem bojovala po vysazení HA tak jsem byla ráda že to chodí, 26dc a to přesně na hodinu a ted toto 🙂 matně si pamatuju u prvního těhu jsem měla 30dnů cykly,a testovala jsem cca týden po vynechání a tam byly dálnice 😉 jinak dekuji 🙂

lucky22
5. zář 2016

Tak holky dnesni test se mi uz opravdu moc libi. To uz je snad poradna carka. Jinak brisko mi teda dava zabrat, hlavne v noci se nekdy vzbudim bolesti, tak snad bude vse v poradku. A to sileny paleni zahy. Nekdy v tydnu si zajedu na krev. Dneska jsem se objednala do CAR na ultrazvuk, jdu 20.9., to uz by pry melo byt vse krasne videt, budu 6tt. To bude mych nejdelsich 14 dni asi 🙂

laura1972
5. zář 2016

Moc krásný gratuluji 🙂

lucky22
5. zář 2016

@laura1972 Mockrat dekuji 🙂

laura1972
5. zář 2016

Není za co 🙂 další tehulka mezi námi 🙂

lucky22
5. zář 2016

@laura1972 je to krasny, smet to o sobe rict. Poprve rict, ze jsem tehulka 🙂 musim si zvykat 😀

laura1972
5. zář 2016

Je, já už sice děti mám, ale to poslední, bylo doslova vymodlene a říkám si , hlavně ať je vše v pořádku, přece jen už mi neni přes dvacet. Moc ti to přeji a nejen tobě, všem co se tady snaží. 🙂

lulinenka16
5. zář 2016

Tak sem to samozřejmě nevydržela a testovala i dneska 😀 a přijde mi silnější 🙂 co myslíte? 🙂

ssaskiaa
5. zář 2016

@dyslovka taky jsem to tak chtěla ale dnes mi přijde nemožný udělat holčičku 😀

lucky22
5. zář 2016

@lulinenka16 no to 100% je silnejsi. Koc gratuluji, jen tak dal 🙂

terezkappp
5. zář 2016

@lulinenka16 I ty jedna 🙂 Ale super, určitě je silnější! Doufám, ze zítra taky poznám rozdíl. Pobolívá mě bříško jako na ms, ale to je prý časté. Taky jsem včera měla odpoledne 37,2, jako tělesnou ne bazální. To jsem taky četla, ze je hodně častý.

lulinenka16
5. zář 2016

@lucky22 díky 🙂 taky moc gratuluju 🙂

lulinenka16
5. zář 2016

@terezkappp já sem čekala,že to nevydržím 🙂 právě proto mám ještě 2 krabičky 🙂

lulinenka16
5. zář 2016

@terezkappp břicho mě taky pobolívá 😒

dyslovka
5. zář 2016

@ssaskiaa : cetla jsem neco o tom, ze sex v leze je holcicka a ve stoje chlapecek, ale bude to blbost 😀

06lienocka
5. zář 2016

@lulinenka16 gratulujem

lulinenka16
5. zář 2016

@06lienocka děkuju 🙂

laura1972
5. zář 2016

@lulinenka16 nádhera, gratuluji moc 🙂

lulinenka16
5. zář 2016

@laura1972 děkuju🙂 snad bude vše v pořádku 🙂

laura1972
5. zář 2016

@lulinenka16 určitě bude 🙂 kdy jdeš k dr.?

lulinenka16
5. zář 2016

@laura1972 zítra. vím,že je to brzo ale dělám ve fabrice a nechci nic podcenit.taháme tam těžké věci.

laura1972
5. zář 2016

@lulinenka16 no tak to určitě, to neni dobré. Tak ti budu moc držet palce , ať ti to dobře dopadne 🙂 🍀 a klik dní máš vyn.ms?

lulinenka16
5. zář 2016

@laura1972 díky 🙂 no podle normální cca 2 týdny ale jelikož mám strašně rozházené cykky tak těžko říct 🙂 minulý týden nebylo na testu vůbec nic 🙂 asi bylo moc brzo🙂

laura1972
5. zář 2016

@lulinenka16 tak to bude tak akorát dr. Já melactyden po vynechání ms a byla tam už malá dutinka podle utz jsem byla tak 4. týdny a za další týden už větší a teď naposled už zloutkový váček, tak mě objednal za dalších 14 dní, ze už by tam mohlo být embryjko a srdíčko.🙂 tak jdu teď v patek a jsem zvědavá, ale zároveň trochu nervózní aby bylo vše v pořádku. 🙂

lulinenka16
5. zář 2016

@laura1972 budu držet pěsti 🙂

laura1972
5. zář 2016

@lulinenka16 taky moc děkuji 🙂

inezcb
5. zář 2016

Tak mi to digital potvrdil a v pátek jdu na krev 🙂 snad dopadne vše v pořádku a konečně se miminka dočkám 🙂

inezcb
5. zář 2016

@lulinenka16 gratuluji hlavně ať je vše v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru