• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

11. prosince 2016 
@lulinenka16 Já snad jo. Jsem učitelka, tak věřím, že zítra ve škole si ani nevzpomenu, začátek roku je docela zápřah :grinning:
4. zář v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lulinenka16 vzdyt to nemusis vydrzet, je krasne se koukat jak se tam ty carky rysuji.. Nastesti ty testiky nejsou nic draheho.
4. zář v 18:21  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezkappp tak to já si na to musím vzpomět abych nic netahala :slight_smile:
4. zář v 18:24  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucky22 já sem nakoupila zásobu maxů, tak uvidíme :slight_smile: jj úplně nejlepší je, že tam byla ta druhá hned a nemusela sem hledat žádného pidi ducha :slight_smile:
4. zář v 18:26  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lulinenka16 ty seš jak já :D já si to hlídala i na ovu testech :D
4. zář v 18:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@salenas ovuláky sem zkoušela ale byly furt slabé tak sem se na ně vyprdla a říkala si co se má stát stane se :slight_smile:
4. zář v 18:42  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka tam v ty kalkulacce je pekny kdy se co vyviji atd to se libilo i me :slight_smile: jak to nakonec dopadlo? Jee pejsek chudinka :frowning2: neplakeej, posilam ti pozdrav od my Connie. Snad ti to zvedne naladu :-*
4. zář v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lulinenka16 tak jestli je máš slabé stejně jako těhotenský, je to na dobré cestě, budou sílit :slight_smile:
4. zář v 18:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka jinak 9. Plati i kdyz vim, ze bude snih. Ale musime to brat pozitivne :slight_smile: jednou se zadari.. Jinak na zahrade nemuzeme mit nic protoze sousedi jsou uplne mimo :-/ neni tu uz zadne male dite tak nemaj potrebu, je tam akorat jeden kulatej stul a tri rozbity zidle.. :-/ no na svy zahradce bude tisickrat lepe. Posilam foto nez jsme krovinorezem posekali a potom co jsem to nahromadkovala. Foto ze dneska nemam protoze zacalo prset ale stacilo se to cele nalozit a odvezt takze uz je to bez hromadek :grinning:
4. zář v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssaskiaa : jeeeee vam to slusi :-* ja chci taky pejska :frowning2: :grinning: nakonec to doppadlo tak, ze jsme ty kresla dostali, protoze tam teda nakonec byly, ale bylo to o nervy :-/ jeste jsme se stavili za kamaradem do olomouce na kavu a uz jedeme domu :slight_smile: uz se tesim domu, jsem silene unavena :frowning2: uz chci do postele a lezet, sezeni uz bylo dost :grinning: hlavne v tom aute :grinning: dam ti tu fotku meho pejska, ktereho mam u rodicu, ale spis uz je od mamky :slight_smile: jmenuje se jimbo (,,džimbo,,) a chameleona, co jsme meli :slight_smile: ale byl nemocny a brzo umrel :'( hodne jsem to oplakala :'( jmenoval se jobjo (džobdžo)
4. zář v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@salenas slabé byly,když sem zkoušela ovulku :slight_smile: jinak sem ho zkoušela i včera a byly krásné silné // :wink:
4. zář v 19:03  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsem se omlouvame, uz zviratka pridavat nebudeme :grinning:
4. zář v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dyslovka jsně, stěňátko odemě dostaneš :slight_smile: :grinning: tak to jsou luxusní jména, teď jsi mě rozesmála :grinning: chameleon je nádhernej a naši mají taky yorkšírka - původně bráchy. máte ho krásného :slight_smile:) ale doma by mohl u tebe být nějaký malý psík nee? :slight_smile: uff jsem ráda, že křesla máte. Vypadalo to na pohodový výlet bez nervů viď? :-/ ja taky všechno obrečím, jsem cíťa :-/ :slight_smile:)
4. zář v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano ano pardón :grinning: bylo to pro zvednutí nálady :grinning:
4. zář v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
klidně zvířátka přidávejte :slight_smile: taky mám jorkšírka :slight_smile:
4. zář v 19:08  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lulinenka16 jsou roztomilý :slight_smile: akorát se vždycky divím, že čím menší zvíře, tím víc je to slyšet :grinning:
4. zář v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssaskiaa : skoda, ze tak brzo umrel :'( no presne, vypadalo to jako vylet bez nervu :slight_smile: ale kolik nervu to prineslo, to se ani nikomu nepodari me tak vytocit :grinning: ani maleho psika asi nemohli :frowning2: sousedi maji, ale pritel to bere tak, ze bysme na nej nemeli cas :frowning2:
4. zář v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa jj a tím větší zmetek :slight_smile: náš Maty je toho důkazem:slight_smile: ale stejně ho zbožňuju :slight_smile:
4. zář v 19:23  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lulinenka16 bohužel je to tak :grinning: ale i tak každý svého mazlíčka milujeme :slight_smile:
4. zář v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka jste hodně časově vytížení? Já třeba opravdu ano, ale i tak si prostě to vždy udělám tak, že třeba místo nějaký akce jsem na tůře.. :grinning: cca 4 km denně potřebuje nachodit ta moje :-/ :grinning: v létě chodím běžně 20 :grinning: alespoň jsi nemyslela na // :slight_smile:)
4. zář v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa jasně o tom žádná :slight_smile:
4. zář v 19:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa : no cas by byl, ale spis myslel, ze kdybychom nekam jeli nebo tak, ale ja ho chapu, treba ten dnesni vylet byl uplne nahodny, rano jsme jen tak koukli na net a ejhle, sleva a jeli jsme do te prahy, se psem by to bylo horsi :frowning2: tak tak jsme se do auta vesli s tim nabytkem jen ja a on, natoz hafan, trpel by celou cestu :frowning2: obcas se jen tak z niceho nic zvednem a jedem do pryc :slight_smile:
4. zář v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale to je krásný takovýhle akce :slight_smile: já tomu říkám hurá akce :grinning: a opravdu je lepší být bez pejska. A hlavně jednou bude mimi a to ti to všechno vynahradí:slight_smile:)
4. zář ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa : snad jo :slight_smile: to se pak nezastavim a i hura akce odezni :grinning:
4. zář ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka i hurá akce s miminkem jdou.. :grinning: ale musíš dodržovat jeho režim :grinning: chtěli byste chlpečka nebo holčičku? Vím že hlavně aby bylo zdravé to di přejeme všichni více ale pohlaví je vždy jedno víc chtěné . :slight_smile:
4. zář ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa : ja bych chtela oboji :slight_smile: manzelovi kdysi davno jedna bába chytla ruku a rekla mu veci, co se mu stanou a vsechno se mu vyplnilo :-O a rekla mu i, ze bude mit dve deti - holku i kluka, ale ze si pocka, nez najde tu pravou. A to jsem doufam ja :grinning: muj manzel je starsi nez ja o paaaar let :grinning:
4. zář ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa a vy? Co si prejete? :slight_smile:
4. zář ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka taky oboji. Ale muz prvni holku :grinning: neznam moc chlapu co chtej holcicku :slight_smile: paar jsou dva, tak je to v pohode :grinning: :grinning: ale chtela bych dve deticky jednou :slight_smile:)
5. zář v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčata mám technickou,cyklus se mi ustálil na 25dní,nyní jsem 29DC,ovu proběhla +-14dc,včera 10tkové testy negativní,MS nikde,je ještě nějáká naděje nebo mám rovnou letět na vyvolávačku :frowning2:
5. zář v 07:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa : to mas recht, povetsinou chcou chlapecky :slight_smile: to je hezke :slight_smile: ja bych chtela prvne chlapecka, aby pak svou mladsi sestru ochranoval pred hajzlama :grinning: :grinning:

@luclybara: ahoj, takze mas 3-4 dny zpozdeni, ze? A jak dlouho mas pravidelnej cyklus? Test byl z ranni moci? Jeste bych pockala. Nekterym to ukazuje i pozdeni :slight_smile: meris bt? :slight_smile:
5. zář v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek