Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 tak to je super!!! Tak hlavně ať vám to vydrží a jste šťastní. A to mimi se nakonec podaří! Věřím vám stejně jako nám 🙂 A když to šlo, vyšlo to jednou, tak to vyjde i příště!!!

Přítel mi říkal, že nejvíc času za celý život strávil na gynekologii. A jezdil se mnou na každou kontrolu, i na tu pohotovost tenkrát. Podstoupil se mnou veškeré předoperační vyšetření, že celou dobu čekal, čekal se mnou na příjem, sestra ho dál se mnou na pokoj nepustila, ale čekal na místě, kde jsme se rozloučili. Pak když jsem šla na sál, tak mě chytil za ruku, po vrácení na pokoj hned přišel, byl tam se mnou. Celou dobu říkal, že to dobře dopadne, bál se taky o mně... a že to zvládneme... A myslím, že nás to zase spojilo a semklo. A jak jsem ho nehorázně ráda viděla, když si mě včera ráno hned přijel vyzvednout 🙂 Jak malé dítě jsem byla a kdybych mohla, tak jsem mu skočila kolem krku 🙂

laura1972
10. zář 2016

@simi1510 koukam, ze to máme úplně na stejnou 🙂 se mnou je přítel taky na všech kontrolách a vyšetřeních a taky nás to ještě víc ted k sobě semklo. Snad se ted na nás obě usmeje štěstí 🙂

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 Musííííííííííí prostě!!!!

06lienocka
10. zář 2016

@laura1972 určite držím palčeky

laura1972
10. zář 2016

@06lienocka díky moc 🙂

laura1972
10. zář 2016

@simi1510 💜

simi1510
10. zář 2016

@laura1972 🙂

dasa.77
10. zář 2016

@laura1972 mrzí mě,že to nevyšlo....ale určitě budete mít jak se říká pohnojeno 😉

laura1972
11. zář 2016

@ kastanislava opustila jsem nejspíš skupinu, kde jsem předtím psala , dostávám upozornění , ale bohužel si ji nemůžu přečíst, nevím jak se skupina jmenovala, bylo jich tu víc.

laura1972
11. zář 2016

@sylvik0000 @kastanislava opustila jsem nejspíš skupinu, kde jsem předtím psala , dostávám upozornění , ale bohužel si ji nemůžu přečíst, nevím jak se skupina jmenovala, bylo jich tu víc.

kastanislava
11. zář 2016

@laura1972 snažilky...,aha,tak ať tě moc nerozrušujou.drž se.

sunny1sis
11. zář 2016

nedokazem uverit, spodny dr.max

dyslovka
11. zář 2016

@ms.neomagic : tak u me ten vytok nic neznamena, prisla mrcha 🙂

peta73
11. zář 2016

@laura1972 ahoj, teď jsem docitala MK za poslední dny a ten vývoj u tebe mě fakt zasáhl. Moc mě to mrzí a držím palečky, ať je co nejdříve vše v pořádku a můžete se snažit znovu. Je hezké , že tě tak podporuje přítel i celá rodina. Posílám moc síly!!!!

laura1972
11. zář 2016

@peta73 ahojky, moc děkuju. Měli jsme takovou radost, ze to vyšlo a nakonec tohle. Jsme z toho s přítelem vyřízení, těšili jsme se na srdíčko a jak miminko povyrostlo a tohle byla fakt rána, která nás zasáhla. Hned jak to půjde, budeme to zkoušet znovu. Jen ty obavy už tam zůstanou dokud neporodim zdravé miminko. A co ty jak jsi na tom? Dlouho jsi nenapsala. Jak se máš a jak miminko, snažíte se pořád? Doufám, ze ty jsi na tom o něco lépe a že brzy si tu přečtu zprávy o tom, že se vám zadarilo .

peta73
11. zář 2016

@laura1972 ahoj, snažíme se pořád. Jsem nyní 31 DC, ale protože mívám cykly 34-35 dní, tak testovat budu, pokud to vydrží až v pátek. Jsem spíš skepticka že by se to u nás podařilo přirozeně . Pokud to nevyjde, pak jsme objednání na iui, při kterém se zároveň udělá spermiogram a pokud ani to ne, pak si půjčíme na ivf. Uklidňuje mě, že k máme plán a už to nijak nehrotim. Za miminko bych byla šťastná ale život je pěkný i tak 😃😃😃. Drž se, moc na Tebe myslím ❤️

laura1972
11. zář 2016

@peta73 moc děkuji a taky ti moc držím palce 🙂 no my měli jít na to IUI ted 8.9., ale když se nám mezitím zadařilo, tak už jsme to nepotřebovali. Možná, kdyby to nedopadlo takhle, tak jsme taky už byli objednání na další návštěvu a třeba by to dopadlo i lépe než teď ☹ Přece jen by hlídali ty vajíčka, jestli velikostí odpovídají jak mají. Já totiž nechodil a po tom clistilbegytu na žádné utz jako většina holek tady a možná to vajíčko bylo špatné velikosti, to co bylo oplodněno, proto řekl ten primář, že na utz ted bylo poznat, že od začátku něco bylo špatně. Že už to vajíčko nebylo jak mělo být.

laura1972
11. zář 2016

Tak já se dnes tady loučím, zítra mě čeká revize v 7.h ráno nástup do nemocnice ☹ Kdybych nebyla tak unavená, tak asi ani neusnu.Začíná to na mě dolehat i když se snažím na to tolik nemyslet. Je mi hrozně když vidím jak se mi už začalo zakulacovat bříško a když si uvedomįm, že to naše štěstí, které jsem si tak vymodlili, už zítra s námi nebude 😢Myslete na mě a drzte mi prosím palce, ať to zvládnu.

markiiska
12. zář 2016

@laura1972 myslim na tebe 💜

ms.neomagic
12. zář 2016

@dyslovka hm,a me zacal svedet 😀

laura1972
12. zář 2016

@markiiska děkuji moc.

ms.neomagic
12. zář 2016

@laura1972 myslim na tebe..bude dobre.

beruszka82
12. zář 2016

@laura1972 držte se... je to hrozná bolest ztratit vymodleny miminko vzpomínám na duben myslela jsem že se mi zhroutí svět ale koupila jsem si bylinky do 14 dní jsem byla zahojena a po první ms jsme tomu nechali volný průběh zadarilo se po 3 ms a dnes jsem v 10 tt vše v pořádku ale ten strach je šílený.... držím palečky

simi1510
12. zář 2016

@laura1972 moc na tebe myslim!!! 😘

simi1510
12. zář 2016

@beruszka82 mohu se zeptat jaké bylinky pomohly u vas?

kaccka89
12. zář 2016

Ahoj holky, dnes jsem byla u pani doktorky, konecne mi potvrdila tehotenstvi. Ale mimi je o dva tydny mensi. Minulej tyden tam pani doktorka nevidela nic a dnes jen bublinku. Ale rikala ze ja bych spravne mela byt v 7 tt. Ale mimi je v 5 tt. Moc se bojim, meli ste to nekdo?

fifacek
12. zář 2016

Ahojky zlatíčka, tak ležím v natu a kolem desáté jdu na odběr folíků, tak snad ta chvilka na sále proběhne jak má být... Držte prosím palečky.. Děkuji všem

bielanevesta
12. zář 2016

@kaccka89 A vieš kedy si mala ovu? Ja som to o 2 týždne mala posunuté u prvorodenej, ale tam to bolo posunutou ovuláciou. Každopádne sržím päste. 😉😉

simi1510
12. zář 2016

@kaccka89 takto jsem to mela ja... A bohuzel to dopadlo zamlkle a revizi... Nechci te ale strasit!

Ale treba budes mit vetsi stesti nez ja!!! Mne doktor, co mi prováděl zakrok, rikal uz jen co by v jak velkém vacku melo byt, ze to nebral dle ms. Mohla si otěhotnět pozdeji, pokud mas delsi cykly...

fifacek
12. zář 2016

@laura1972 moc na tebe myslím, drž se zlatíčko,bude zase dobře uvidíš, chce to jen trochu času a určitě se dočkáš vytouženého mimíška...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru