Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
dzimi
21. zář 2016
@tornadolu @laura1972 holky děkuji strašně moc
Modlím se, aby se udrželo 🙂
terrii1412
21. zář 2016
Taky se přidám gratuluji 🙂 🙂 dávej na sebe pozor a udrží se to ..hlavně se nestresuj 🙂
lenulinka10
21. zář 2016
Ahojky holky😉prosim vas kdy jste oznamovali patrnerovi tehu? Ja bych mu to chtela rict dnes,test sili. Ale ms ma dorazit az v patek-sobota. Co myslite? Dekuji 😍
lucky22
21. zář 2016
@lenulinka10 Já hned ten den kdy jsem našla carku na testu... Den pred tim mel narozeniny, test jsem dala do krabicky od naramku a rekla jsem mu, ze mi dneska opozdene dorazil jeste jeden darek pro nej k narozeninam 🙂
lenulinka10
21. zář 2016
@lucky22 takze myslis,ze bych mi to mohla uz dnes rict?Ikdyz mam 3-4 do ms?? Bojim se aby jsem neco neuchvatala,ale zaroven,bych mu to tak rada oznamila 😍
terrii1412
21. zář 2016
Já to tak měla před 2 rokama... Přesně jako ty ..nechci tě nějak strašit... Já mu to řekla a nakonec jsem to dostala 😞 a když jsem si dělala test po ms čárka žádná...takže jsem letěla k dr. A ta mi řekla že samovolný potrat... Odešlo to s menstruací... A asi 5 měsíců na to jsem byla znovu těhotná..a čekala jsem do termínu ms aby nedorazila abych se zbytečně netěšila ..a vyšlo to 🙂 tak snad to nedoataneš držím palce 🙂
lenulinka10
21. zář 2016
@terrii1412 no prave toho se bojim 😞 ale chtela bych se s nim o to tak podelit 😉 ale nejsem si jista no 😞
gariena
21. zář 2016
@lenulinka10 Taky bych asi čekala až do termínu MS. Já si test dělala až po vynechání, protože mě opravdu nenapadlo, že by to mohlo vyjít 🙂 Pak jsem to ještě asi jeden den vydržela a to už nešlo, hned jsem to vyžvanila. 😃
terrii1412
21. zář 2016
@lenulinka10 no prave nejde to drzet v sobe ... Zalezi na tobe no ja uz bych to neudelala ... 😞 vim jak jsem byla smutnaa 😢 moc ti to přeju 🙂 neuspěchej to radeji.. A jak dlouho jste se snažili ? Jinak čárečka nádherná .. Jen to vydrž do ms .
lenulinka10
21. zář 2016
@terrii1412 povedlo se nam po 2 snazeni... 🙂 tak jste me premluvili,zkusim to vydrzet 😉 tak snad bude vse v poradku... Jeste 4 dny 😕
terrii1412
21. zář 2016
To je fajn 🙂.. Pak mi musíš dát vědět 🙂 zkus pozítří testnout třeba budeš mít čárku rudou a jsi za vodou ❤ 🙂 🙂 za to my se snažíme už 4 cyklus 😞 .. Mám to mít 27.9. Tak snad nepříjde mrcha 😃 🙂 🙂
asus
21. zář 2016
@lenulinka10 ja bych ještě počkala do kontroly u lekaře 😉 taky sem čekala raděj dýl parkrat se to nezdařilo a pak sou mužsky rozhozený . Držim pěstičky
lucky22
21. zář 2016
Tak ja to mam s manzelem asi jinak. Resili jsme vzdycky spolu kazdy nezdar i kazdou vyhru. Proste i kdyby to nevyslo, tak bych se stejne vyplakala na jeho rameni, jako uz to bylo tolikrat. A ten den s pozitivnim testem jsem se proste chtela radovat s nim.
kaculik007
21. zář 2016
@lenulinka10 já mu to řekla hned že tam něco vidět je, ale slabě a víc se o tom se mnou nebavil, nechce být zklamaný a radši se bude prý radovat až to bude jisté. Každý to má jinak...
lenulinka10
21. zář 2016
@terrii1412 jojo dam vedet 😘dekuji snad bude uz dalnice... Takhle mam testy od pondeli,myslim ze sili pekne ne? 😉
bsvet
21. zář 2016
@lenulinka10 Takže nakonec jen jedno? Srdečná gratulace! Já byla včera odpoledne u doktora a vypadá to taky jen na jedno 🙂
Jinak souhlasím s @lucky22 ten můj by na mě poznal, že se něco děje, ať by to dopadlo jakkoliv.. Myslím, že když mu vysvětlíš, že to ještě není 100% určitě to pochopí a budete se moct těšit spolu. Znaš to, sdílená radost...
lenulinka10
21. zář 2016
@bsvet no jeste jsem nebyla u lekare. Ted se modlim at je vse v poradku a aby mrcha nedorazila. No ten muj,uz mi rikal ze jsem nejaka divna. Jestli mi neco neni. Porad jim. A kdyz jde rano v 6 do prace,tak musim jit jist protoze mi neni dobre od zaludku... Ani nevite jak bych mu to rada rekla,ale bojim se aby jsem to neuspechala 😞 jinak moc dekuji😍 take ti drzim palecky a gratuluji 😉
terrii1412
21. zář 2016
No krásnýýý ..... 😘 páni ...já chci takyy 😢 😃
lenulinka10
21. zář 2016
@terrii1412 ani nevis jakou mam radost,ale zaroven i strach 😍 kocko neboj se,take se dockas 😘
lucky22
21. zář 2016
@bsvet presne, souhlasim s tebou 🙂
terrii1412
21. zář 2016
@lenulinka10 ... No to jsi si myslím tak na 90 procent maminkou ....😘 jo snad se dočkám...já chtěla právě aby to nějak vyšlo do listopadu to bude mít přítel narozky tak by měl ten nejhezčí dáreček 🙂 kolik ti je jestli se mohu zeptat ? 🙂
lenulinka10
21. zář 2016
@terrii1412 ja jsem si rekla,ze do Vanoc kdyz to vyjde budu stastna. Je pravda,ze kdyz jsem byla dr.pred 2 mesici,tak mi rekl,ze otehotnim tak do 2-3 mesicu a mel pravdu. My spolu s pritelem pristi mesic mame vyroci rok spolu budeme. Jinak se zname uz dyl. Je mi 21 😉 v lednu mi bude 22 😉
kaccka89
21. zář 2016
Ahoj holky, tak dnešní ultrazvuk v pohodě, ja sem podle ms 7+3 a mimi je 6+1 a ma 4 cm 🙂už mam i těhotenskou průkazku 🙂 sem tak ráda 🙂
terrii1412
21. zář 2016
@lenulinka10 jů 🙂 tak vám to krásně vyšlo ... Hlavně ať jste zdraví a šťastní .. 😘 🙂 🙂 🙂 🙂
dashenka1
21. zář 2016
Holky všem gratuluji 🙂 ja jsem tez nedockavaaa 😞 cekam tak do SOBOTY a skusim testik a modlim se aby to konecne vyslo 🙂 neco malo k tomu nasvecuje tak uvidimee 🙂 testik delate az kdyz meskate?????
lenulinka10
21. zář 2016
@terrii1412 dekujeme moc 😍😘 snad nam to vyjde a bude vse v poradku 😊 nemuzu se dockat az to reknu pritelovi 💑
fifacek
21. zář 2016
@kaccka89 to moc gratuluji, ať mimíšek krásně roste a vše bez komplikací
lenulinka10
21. zář 2016
@dashenka1 ja si testik delala 8DPO.. A uz tam byl duch. Dnes uz mam pekne videt carku,ale neni to jedte uplne dalnice. Ms by mela dorazit patek-sobota,tak snad uz nedorazi 😉 a drzim palecky 🙂
anarvin
21. zář 2016
Holky tak já pokračuji takhle... Dnes první den zpoždění a čárka nádherně zesílila! Ani nedutám!! 🙂
dashenka1
21. zář 2016
@lenulinka10 ja to mam takove slozite min.mesic jsem meskala 6dni... tento mesic uz by podle me mela byt ms a meskam 3dny bojim se udelat testik pac uz nechci byt zas sklamana.... cekam na sobotu pokud ms nedorazi tak snad uz by to mohlo byt videt ne??? jsem z toho nervozni po 2letech ze by konene...noooo uvidime ...merim i bazalni teplotu uz 4mesicem noo....
nejake priznaky mela jsi??? Diky za info

Začni psát odpověď...

Odešli