• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. ledna 2017 
@tornadolu @laura1972 holky děkuji strašně moc
Modlím se, aby se udrželo :slight_smile:
21. zář 2016 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky se přidám gratuluji :slight_smile: :slight_smile: dávej na sebe pozor a udrží se to ..hlavně se nestresuj :slight_smile:
21. zář 2016 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky:wink:prosim vas kdy jste oznamovali patrnerovi tehu? Ja bych mu to chtela rict dnes,test sili. Ale ms ma dorazit az v patek-sobota. Co myslite? Dekuji :heart_eyes:
21. zář 2016 v 08:20  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@lenulinka10 Já hned ten den kdy jsem našla carku na testu... Den pred tim mel narozeniny, test jsem dala do krabicky od naramku a rekla jsem mu, ze mi dneska opozdene dorazil jeste jeden darek pro nej k narozeninam :slight_smile:
21. zář 2016 v 08:25  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucky22 takze myslis,ze bych mi to mohla uz dnes rict?Ikdyz mam 3-4 do ms?? Bojim se aby jsem neco neuchvatala,ale zaroven,bych mu to tak rada oznamila :heart_eyes:
21. zář 2016 v 08:28  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to tak měla před 2 rokama... Přesně jako ty ..nechci tě nějak strašit... Já mu to řekla a nakonec jsem to dostala :( a když jsem si dělala test po ms čárka žádná...takže jsem letěla k dr. A ta mi řekla že samovolný potrat... Odešlo to s menstruací... A asi 5 měsíců na to jsem byla znovu těhotná..a čekala jsem do termínu ms aby nedorazila abych se zbytečně netěšila ..a vyšlo to :slight_smile: tak snad to nedoataneš držím palce :slight_smile:
21. zář 2016 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrii1412 no prave toho se bojim :frowning2: ale chtela bych se s nim o to tak podelit :wink: ale nejsem si jista no :frowning2:
21. zář 2016 v 08:36  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 Taky bych asi čekala až do termínu MS. Já si test dělala až po vynechání, protože mě opravdu nenapadlo, že by to mohlo vyjít :slight_smile: Pak jsem to ještě asi jeden den vydržela a to už nešlo, hned jsem to vyžvanila. :grinning:
21. zář 2016 v 08:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 no prave nejde to drzet v sobe ... Zalezi na tobe no ja uz bych to neudelala ... :( vim jak jsem byla smutnaa :'( moc ti to přeju :slight_smile: neuspěchej to radeji.. A jak dlouho jste se snažili ? Jinak čárečka nádherná .. Jen to vydrž do ms .
21. zář 2016 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrii1412 povedlo se nam po 2 snazeni... :slight_smile: tak jste me premluvili,zkusim to vydrzet :wink: tak snad bude vse v poradku... Jeste 4 dny :-/
21. zář 2016 v 08:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn :slight_smile:.. Pak mi musíš dát vědět :slight_smile: zkus pozítří testnout třeba budeš mít čárku rudou a jsi za vodou <3 :slight_smile: :slight_smile: za to my se snažíme už 4 cyklus :( .. Mám to mít 27.9. Tak snad nepříjde mrcha :D :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2016 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 ja bych ještě počkala do kontroly u lekaře :wink: taky sem čekala raděj dýl parkrat se to nezdařilo a pak sou mužsky rozhozený . Držim pěstičky
21. zář 2016 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to mam s manzelem asi jinak. Resili jsme vzdycky spolu kazdy nezdar i kazdou vyhru. Proste i kdyby to nevyslo, tak bych se stejne vyplakala na jeho rameni, jako uz to bylo tolikrat. A ten den s pozitivnim testem jsem se proste chtela radovat s nim.
21. zář 2016 v 09:21  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenulinka10 já mu to řekla hned že tam něco vidět je, ale slabě a víc se o tom se mnou nebavil, nechce být zklamaný a radši se bude prý radovat až to bude jisté. Každý to má jinak...
21. zář 2016 v 09:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrii1412 jojo dam vedet :kissing_heart:dekuji snad bude uz dalnice... Takhle mam testy od pondeli,myslim ze sili pekne ne? :wink:
21. zář 2016 v 09:30  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@lenulinka10 Takže nakonec jen jedno? Srdečná gratulace! Já byla včera odpoledne u doktora a vypadá to taky jen na jedno :slight_smile:
Jinak souhlasím s @lucky22 ten můj by na mě poznal, že se něco děje, ať by to dopadlo jakkoliv.. Myslím, že když mu vysvětlíš, že to ještě není 100% určitě to pochopí a budete se moct těšit spolu. Znaš to, sdílená radost...
21. zář 2016 v 09:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bsvet no jeste jsem nebyla u lekare. Ted se modlim at je vse v poradku a aby mrcha nedorazila. No ten muj,uz mi rikal ze jsem nejaka divna. Jestli mi neco neni. Porad jim. A kdyz jde rano v 6 do prace,tak musim jit jist protoze mi neni dobre od zaludku... Ani nevite jak bych mu to rada rekla,ale bojim se aby jsem to neuspechala :frowning2: jinak moc dekuji:heart_eyes: take ti drzim palecky a gratuluji :wink:
21. zář 2016 v 09:34  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
No krásnýýý ..... :* páni ...já chci takyy :'( :D
21. zář 2016 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terrii1412 ani nevis jakou mam radost,ale zaroven i strach :heart_eyes: kocko neboj se,take se dockas :kissing_heart:
21. zář 2016 v 09:36  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bsvet presne, souhlasim s tebou :slight_smile:
21. zář 2016 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 ... No to jsi si myslím tak na 90 procent maminkou ....:* jo snad se dočkám...já chtěla právě aby to nějak vyšlo do listopadu to bude mít přítel narozky tak by měl ten nejhezčí dáreček :slight_smile: kolik ti je jestli se mohu zeptat ? :slight_smile:
21. zář 2016 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrii1412 ja jsem si rekla,ze do Vanoc kdyz to vyjde budu stastna. Je pravda,ze kdyz jsem byla dr.pred 2 mesici,tak mi rekl,ze otehotnim tak do 2-3 mesicu a mel pravdu. My spolu s pritelem pristi mesic mame vyroci rok spolu budeme. Jinak se zname uz dyl. Je mi 21 :wink: v lednu mi bude 22 :wink:
21. zář 2016 v 09:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnešní ultrazvuk v pohodě, ja sem podle ms 7+3 a mimi je 6+1 a ma 4 cm :slight_smile:už mam i těhotenskou průkazku :slight_smile: sem tak ráda :slight_smile:
21. zář 2016 v 09:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@lenulinka10:slight_smile: tak vám to krásně vyšlo ... Hlavně ať jste zdraví a šťastní .. :* :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2016 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky všem gratuluji :slight_smile: ja jsem tez nedockavaaa :( cekam tak do SOBOTY a skusim testik a modlim se aby to konecne vyslo :slight_smile: neco malo k tomu nasvecuje tak uvidimee :slight_smile: testik delate az kdyz meskate?????
21. zář 2016 v 09:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrii1412 dekujeme moc :heart_eyes::kissing_heart: snad nam to vyjde a bude vse v poradku :blush: nemuzu se dockat az to reknu pritelovi :couple_with_heart:
21. zář 2016 v 09:54  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaccka89 to moc gratuluji, ať mimíšek krásně roste a vše bez komplikací
21. zář 2016 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashenka1 ja si testik delala 8DPO.. A uz tam byl duch. Dnes uz mam pekne videt carku,ale neni to jedte uplne dalnice. Ms by mela dorazit patek-sobota,tak snad uz nedorazi :wink: a drzim palecky :slight_smile:
21. zář 2016 v 09:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já pokračuji takhle... Dnes první den zpoždění a čárka nádherně zesílila! Ani nedutám!! :slight_smile:
21. zář 2016 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@lenulinka10 ja to mam takove slozite min.mesic jsem meskala 6dni... tento mesic uz by podle me mela byt ms a meskam 3dny bojim se udelat testik pac uz nechci byt zas sklamana.... cekam na sobotu pokud ms nedorazi tak snad uz by to mohlo byt videt ne??? jsem z toho nervozni po 2letech ze by konene...noooo uvidime ...merim i bazalni teplotu uz 4mesicem noo....
nejake priznaky mela jsi??? Diky za info
21. zář 2016 v 10:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek