Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenulinka10
21. zář 2016

@dashenka1 no ja take nemam uplne vyhrano,modlim se aby bylo vse v poradku a ms nedorazila. Nekomu to test ukaze uz pred ms a nekomu az po zpozdeni 🙂 ja mam ted od pondeli 36,9.. Priznaky no jo i ne... Bolelo me vice bricho nez minuly cyklus po oplodneni a citliva prsa. Ted mam porad hlad 😀

dashenka1
21. zář 2016

@lenulinka10 ja jsem unavena poslednich 5dni...do toho jsem asi mela zacpu porad zeru :D podrazdena jsem (dnes docela ok ) :D bricho boli divne ne jak pri ms no nevim jako :D obcas mi je blivno ale prsa neboli.... ms zatim nikde jsem z toho jelen :D :( ja merim take a ja mam 36,8 vic jsem nemela ani pri ovulce.... tak ze tezko riciiiii 🙂

kaculik007
21. zář 2016

@anarvin krásné....

lenulinka10
21. zář 2016

@dashenka1 tak uvidis 🙂 drzim ti palecky at ti to vyjde 🍀😘

anarvin
21. zář 2016

@kaculik007 Děkuji 🙂 je to pro mě snad sen!! A věřím, že teď je ten správný čas a už to vyjde!! 🙂

dashenka1
21. zář 2016

@lenulinka10 tobe takeee!!! ja si dam popripade darek k narozeninam pokud to bude v so pozitivni 🙂

lenulinka10
21. zář 2016

Dekuji 😘 no tak to by byl krasny darecek 😉

kaculik007
21. zář 2016

@anarvin teď je to ten nejlepší čas, určitě a vyjde nám to všem, já to prostě vím 🙂

europa00
21. zář 2016

@lenulinka10 ahoj menzes jako taková už ti nedorazí .-) ses prostě těhotná...musela bys jen samovolně potratit a to se může stát v podstatě kdykoliv do 9-12 tydně je to vždy buď vše nebo nic..to bys mu to nemohla sdělit 3 měsíce...takže pokud nejsi po předešlých potratech nějakých větších komplikacích nevím proč bys tohle těhu měla mít strach brát jako že by se něco mohlo poklazit..moc to řešíte...prostě seš normálně těhotná máš krásný silný těhotenský test...a co bude dál je vždy u každého ve hvězdách..podělat se může vždy něco, ale tak nesmíš přemýšlet...normálně bych to příteli oznámila, ale třeba s tím, že do toho 12 tydne je to prostě boj...ale jinak gratuluji.raduj se a nemysli na žádnou menzes..zatím máš krásně sílíci embryo..a zbytek je v osudu, rukou tvých, božích a nevím všem všem .-)

lenulinka10
21. zář 2016

@europa00 krasne jsi to napsala😘 ted jsi me povzbudila😊 nene predtim jsem zadny problem nemela. Cekam prvni miminko 😉 ani jsem nespinila,kdyz se mrnousek zavrtaval... 🙂 moc dekuji 😘😍

lucky22
21. zář 2016

@fifacek Klido, zkus driv, ale objevit se to jeste nemusi. Tady jsou me testiky 🙂

fifacek
21. zář 2016

@lucky22 moc díky za super ukázku.. Snad to moje bude vypadat taky tak... V pátek to zkusim a uvidim... Držim ti palce ať mimíšek krásně roste a vše je jak má být

lucky22
21. zář 2016

@fifacek dekuji, ja drzim palce at ti to vyjde. Hodne stesti. 🙂

laura1972
21. zář 2016

@dzimi krásné gratuluji 🙂

laura1972
21. zář 2016

@kaccka89 gratuluji moc 🙂

laura1972
21. zář 2016

Teda holky, vás tu dneska tehulek 🙂 tiše závidím, ale moc přeji.🙂 snad se nám opět taky brzy zadaří 🙂

kaculik007
21. zář 2016

@laura1972 určitě se vám taky zadaří a budou tam krásné // a všechno bude v pořádku

terrii1412
21. zář 2016

@laura1972 doufám taky no že z
To brzy přijde 🙂 :* moc si přejeme s přítelem... Jinak nesmíme věšet hlavu pak nám budou tiše závidet druhý :D 🙂 :* až to příjde tak to příjde 🙂 🙂 ale už aby to bylo :/ 🙂

kaculik007
21. zář 2016

@terrii1412 určitě to bude brzy 🙂

kaculik007
21. zář 2016

@laura1972
@terrii1412

moc vám to přeji ať se také brzy zaradujete a bude vše v pořádku

terrii1412
21. zář 2016

@kaculik007 noo snad :/ 🙂 nemusela by v nedeli mrška dorazit... Pak byvh mohla už testovat a radovat se mno :( ..:(

kaculik007
21. zář 2016

@terrii1412 určitě, věř tomu, já když posledně testovala a test byl negativní jsem byla opět zklamaná a přítel říkal ať na to nemyslím a přijde to samo a ejhle hned další cyklus a mě napadlo si udělat v sobotu test a bylo to tam a ty to také určitě uvidíš.

laura1972
21. zář 2016

@kaculik007 hokjy míč děkuji, snad to nebude dlouho trvat, no. Nejhorší je to čekání na ms, pak ovulku, pak po ovulce a když to nevyjde, tak zase to nekonečně dlouhé čekání na další měsíc. Snad ted když už jsem byla, tak se budu chytat lépe, zvlášť když nám dr.povolil hned po první ms po revizi. Ještě necelý týden a jdu na kontrolu po 14 dnech, tak snad bude vše OK 🙂 Nijak jsem nekrvacela, spíš vůbec, jen trochu ted spineni, jinak žádné bolesti v podbřišku, nic 🙂

laura1972
21. zář 2016

@terrii1412 já myslela, že ty už jsi mezi tehulemi taky 🙂 taky čekate teprve? Jak dlouho se snažíte?

kaculik007
21. zář 2016

@laura1972 určitě bude vše OK, já tomu věřím... hned první snažení a vyjde vám to

laura1972
21. zář 2016

@kaculik007 moc díky 🙂 vám všem tady, taky přeji ať je vše v pořádku a krásné a zdravé miminka 🙂 🍀

simi1510
21. zář 2016

@lenulinka10 Já to příteli řekla hned, jak jsem to zjistila. A neříct mu to? To nevím pak jak bych vysvětlovala, když se z toho stalo zamlklé, že jdu na revizi atp. Měla jsem jeho podporu při všem co se dělo a jsem za to ráda. Protože nejsme v tom coby ženské samy, ale máme podporu a týká se to i toho chlapa, když to byl schopný spáchat 🙂

Až to příště vyjde na ostro, věřím tomu, tak už to ale příteli řeknu jinak, než co jsem říkala teď 🙂 Už si na něj udělám nějaké to překvápko. A vím, že bude neskutečně rád 🙂

lenulinka10
21. zář 2016

@laura1972 take moc moc preji aby vam to vyslo co nejdrive 😘🍀🍀

lenulinka10
21. zář 2016

@simi1510 ja jsem se rozhodla take mu to dnes oznamit 😉 jsme v tom spolu,tak ma pravo to take vedet 🙂 vim ze bude stastny. Uz jsem si pripravila jak mu to oznamim. Formou dopisu 😀 a budu delat ze mu neco prislo postou. Tesim se na jeho reakci 🙂

simi1510
21. zář 2016

@dashenka1 tak ono je doporučení dělat až když mešká, před můžeš mít čárku, budeš se radovat,... a pak to odejde s ms... jako jasné, může se to stát i během toho, když se neuchytí správně a nebo se může stát dost věcí... Ale takto je to jistější 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru