• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

28. července 2017 
@lucky22 dekuji :wink: jojo sili v pondeli tam byl jen duch. No do terminu ms to je sobota myslim,ze uz bude pekna :wink:
22. zář 2016 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zítra bych chtěla zkusit testnout, ale nevím, který test si koupit. Hodně z vás tu píše z Dr. Max, tak mě zajímá, jestli je fakt dobrý a je třeba testovat z ranní moči. Díky moc :slight_smile:
22. zář 2016 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka88 ja fandim dr.Maxovi, opravdu ja s nim mam nejlepsi zkusenosti. A nemusela jsem testovat jen z ranni moci, mela jsem stejne carky rano i odpoledne :slight_smile:
22. zář 2016 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucky22 a to je ten Lady že?
22. zář 2016 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2016 v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laura1972 tak na testu sněhobílo...tak uvidím, zda zítra dojde ms....
22. zář 2016 v 10:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ester_ka a kolk dní jsi po ovulaci?
22. zář 2016 v 11:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 neboj budou :slight_smile:
22. zář 2016 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko děvčata tak už me pobolívá bříško uz ta vyvolavačka působí
22. zář 2016 v 11:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka88 Jojo dr.max Lady max test :slight_smile: Delaji 2v1-2 papirky a nebo ten comfort do proudu moči
22. zář 2016 v 11:31  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 to kazdopadne tam bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: roste a roste prcek malinkej
22. zář 2016 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terrii1412 :heart_eyes::baby: nejvic se tesim,az to uvidim na ultrazvuku :blush:
22. zář 2016 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gariena
@baba93 taky jedem holky 10mesic...me je 35..v cervnu se zadarilo,ale v cervenci to skoncilo,myslela jsem jak to pujde zase hned,kdyz mame pohnojino a ono prd :-\
22. zář 2016 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já dnes byla u pana doktora, mám nějaký výrok, tak jsem radši zašla. No na ultrazvuku nic moc, je to strašně malinkatá tečka, tak uvidíme za 14dni...
22. zář 2016 ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculik007 A jak jsi asi daleko?
Vůbec se nestresuj, já taky měla nález na ultrazvuku jen takový kýchanec a za týden už byl vidět váček.. Jen jsi byla u doktora moc brzy :wink:
22. zář 2016 ve 13:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 odhaduji tak 15....
22. zář 2016 ve 13:48  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bsvet říkal něco o 5+2 , nevím... Taky si říkám pořád že je to brzo. Ale bříško a záda bolí jak kdybych už tam nosila už něco většího :slight_smile:
22. zář 2016 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bych zase po nějaké chvíli potřebovala radu/zkušenost..

Testovala jsem ovulaci cely cyklus a proběhla někdy mezi minulým pondělím a stredou.. Vim, ze je brzy, ale tak spíše ze srandy jsem si udělala predvcerem odpoledne test a byla jsem v šoku, kdyz se objevil duch v limitu.. Tak mi to včera ráno nedalo a testla jsem znovu a nic.. Totálně bílo.. Tak prijdu včera domu z práce a pro zajímavost jsem udělala oba - ovu i tt - oba byly pozitivní (a to jakoze ta druha čárka na tt tam jakoze fakt byla - žádný duch-a na ovu byla druha mnohem silnější než kontrolní).. Nemohla jsem tomu věřit, tak jsem udělala jeste jeden včera vecer a zase tam byl zřetelný duch v limitu a pozitivní ovu.. No a tak dneska ráno vstanu, zkusím to znova a zase nic.. Bílo... No je tohle mozne, kurnik?:smiley::smiley::smiley:

Je mozne, ze by tt ukazoval ovu? Anebo ze bych mela HCG vyšší odpoledne????

Jen podotýkám, ze si nedělám žádné naděje (na to uz jsem videla negativních tt nebo vykoukanych duchů dost) a vim, ze testuju brzo..

Jen me zajímá vás názor a zkušenosti :blush::sunglasses: z čistě "vědeckého" hlediska :wink::sunglasses::smiley:

Díky!
22. zář 2016 ve 13:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzizuzi0000 ja si prvni test taky delala odpoledne a byla tam krasna carka, druhy den rano byla carka slabsi a silnejsi byla zase odpoledne. Pak se to uz nejak srovnalo. Procetla jsem hodne dizkusi a bylo to docela caste, ze meli carku odpoledne a rano ne nebo byla slabsi. Kazdopadne si myslim te nadeje u tebe je :slight_smile: co mas za testik?
22. zář 2016 ve 14:24  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucky22 Tak to jsi me potěšila! Ziju mimo ČR, takže mam předpokládám jiný než holky u nas používají, ale vypada to (podle hodnocení), ze by mel byt spolehlivý.. Ale víš jak to je.. Ja uz fakt snad nevěřím ničemu :smiley: Mam celou krabici ovulacnich i tehotenskych testu, proto ten můj "výzkum" a časté testování.. Rozhodla jsem se, ze si z toho udělám tak trochu "zábavu", kdyz uz se nám to nedaří :wink: Zklamaní uz bylo dost.. Ale tentokrat me šokovalo, ze proste ta odpolední čárka byla opravdu čárka a ne duch.. To se fakt nikdy drive nestalo.. Ale jak říkám.. Ted zas nic :smiley: Tak uvidíme, jestli z toho neco bude :blush: Bylo by to super..

Jinak ja jsem prave nenašla moc názoru/zkušenosti od holek, co jim testy vyšly odpoledne.. Tak je fajn slyšet, ze neco takového taky existuje :blush:
22. zář 2016 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzizuzi0000 a mas fotoo???? :slight_smile: jinak drziim pestii :slight_smile:
22. zář 2016 ve 14:38  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic @gariena doufam ze cislo 10 bude pro nas to stastne :pensive:
22. zář 2016 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashenka1 Nemam :pensive: Napadlo me to dneska po cestě na metro.. Ale ty testy mam doma, tak zkusím kdyz tak vyfotit odpoledne..
22. zář 2016 ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@baba93 doufam,ze ano,protoze ja uz ztracim do vseho chut..
22. zář 2016 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic to nejsi sama ... :(
22. zář 2016 v 15:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baba93 beres neco na podporu? a jak jsi na tom ted,pred ovu nebo po?
22. zář 2016 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucky22 jdu na tebe s dotazem.. Prosím tě píchalo tě v podbřišku šestý den.. Mě už od odpoledne celkem často.. Ani nešpinim.. Asi už mi z toho čekání hrabe.. Díky za jakou koli odpověď
22. zář 2016 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzizuzi0000 tak cooo mass :slight_smile:
22. zář 2016 ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek Hele popravde ja mela vlastne jeste mam bolesti v podbrisku jeste ted, mela jsem hyperstimulak po ET vlastne kvuli tomu, ze se miminko zahnizdovalo a poustelo hcg hormon... Jinak pichani jsem mela taky, stridali se strany. Jinak ja taky vubec nespinila, ani trochu. :slight_smile:
22. zář 2016 ve 20:28  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashenka1 My tady máme jeste pracovní dobu :unamused: Jsem 6 hodin pozadu od ČR, ale dodám hned jak dojdu domu :blush::blush::blush::sunglasses:
22. zář 2016 ve 20:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek