Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenulinka10
22. zář 2016

@lucky22 dekuji 😉 jojo sili v pondeli tam byl jen duch. No do terminu ms to je sobota myslim,ze uz bude pekna 😉

petrushka88
22. zář 2016

Ahoj holky,
zítra bych chtěla zkusit testnout, ale nevím, který test si koupit. Hodně z vás tu píše z Dr. Max, tak mě zajímá, jestli je fakt dobrý a je třeba testovat z ranní moči. Díky moc 🙂

lucky22
22. zář 2016

@petrushka88 ja fandim dr.Maxovi, opravdu ja s nim mam nejlepsi zkusenosti. A nemusela jsem testovat jen z ranni moci, mela jsem stejne carky rano i odpoledne 🙂

petrushka88
22. zář 2016

@lucky22 a to je ten Lady že?

laura1972
22. zář 2016

@kaculik007 moc díky 🙂

ester_ka
22. zář 2016

@laura1972 tak na testu sněhobílo...tak uvidím, zda zítra dojde ms....

laura1972
22. zář 2016

@ester_ka a kolk dní jsi po ovulaci?

laura1972
22. zář 2016

@lenulinka10 neboj budou 🙂

tornadolu
22. zář 2016

Dobre ranko děvčata tak už me pobolívá bříško uz ta vyvolavačka působí

lucky22
22. zář 2016

@petrushka88 Jojo dr.max Lady max test 🙂 Delaji 2v1-2 papirky a nebo ten comfort do proudu moči

terrii1412
22. zář 2016

@lenulinka10 to kazdopadne tam bude 🙂 🙂 🙂 roste a roste prcek malinkej

lenulinka10
22. zář 2016

@terrii1412 😍👶 nejvic se tesim,az to uvidim na ultrazvuku 😊

ms.neomagic
22. zář 2016

@gariena
@baba93 taky jedem holky 10mesic...me je 35..v cervnu se zadarilo,ale v cervenci to skoncilo,myslela jsem jak to pujde zase hned,kdyz mame pohnojino a ono prd :-\

kaculik007
22. zář 2016

Holky tak já dnes byla u pana doktora, mám nějaký výrok, tak jsem radši zašla. No na ultrazvuku nic moc, je to strašně malinkatá tečka, tak uvidíme za 14dni...

bsvet
22. zář 2016

@kaculik007 A jak jsi asi daleko?
Vůbec se nestresuj, já taky měla nález na ultrazvuku jen takový kýchanec a za týden už byl vidět váček.. Jen jsi byla u doktora moc brzy 😉

ester_ka
22. zář 2016

@laura1972 odhaduji tak 15....

kaculik007
22. zář 2016

@bsvet říkal něco o 5+2 , nevím... Taky si říkám pořád že je to brzo. Ale bříško a záda bolí jak kdybych už tam nosila už něco většího 🙂

zuzizuzi0000
22. zář 2016

Ahoj holky, tak bych zase po nějaké chvíli potřebovala radu/zkušenost..

Testovala jsem ovulaci cely cyklus a proběhla někdy mezi minulým pondělím a stredou.. Vim, ze je brzy, ale tak spíše ze srandy jsem si udělala predvcerem odpoledne test a byla jsem v šoku, kdyz se objevil duch v limitu.. Tak mi to včera ráno nedalo a testla jsem znovu a nic.. Totálně bílo.. Tak prijdu včera domu z práce a pro zajímavost jsem udělala oba - ovu i tt - oba byly pozitivní (a to jakoze ta druha čárka na tt tam jakoze fakt byla - žádný duch-a na ovu byla druha mnohem silnější než kontrolní).. Nemohla jsem tomu věřit, tak jsem udělala jeste jeden včera vecer a zase tam byl zřetelný duch v limitu a pozitivní ovu.. No a tak dneska ráno vstanu, zkusím to znova a zase nic.. Bílo... No je tohle mozne, kurnik?😃😃😃

Je mozne, ze by tt ukazoval ovu? Anebo ze bych mela HCG vyšší odpoledne????

Jen podotýkám, ze si nedělám žádné naděje (na to uz jsem videla negativních tt nebo vykoukanych duchů dost) a vim, ze testuju brzo..

Jen me zajímá vás názor a zkušenosti 😊😎 z čistě "vědeckého" hlediska 😉😎😃

Díky!

lucky22
22. zář 2016

@zuzizuzi0000 ja si prvni test taky delala odpoledne a byla tam krasna carka, druhy den rano byla carka slabsi a silnejsi byla zase odpoledne. Pak se to uz nejak srovnalo. Procetla jsem hodne dizkusi a bylo to docela caste, ze meli carku odpoledne a rano ne nebo byla slabsi. Kazdopadne si myslim te nadeje u tebe je 🙂 co mas za testik?

zuzizuzi0000
22. zář 2016

@lucky22 Tak to jsi me potěšila! Ziju mimo ČR, takže mam předpokládám jiný než holky u nas používají, ale vypada to (podle hodnocení), ze by mel byt spolehlivý.. Ale víš jak to je.. Ja uz fakt snad nevěřím ničemu 😃 Mam celou krabici ovulacnich i tehotenskych testu, proto ten můj "výzkum" a časté testování.. Rozhodla jsem se, ze si z toho udělám tak trochu "zábavu", kdyz uz se nám to nedaří 😉 Zklamaní uz bylo dost.. Ale tentokrat me šokovalo, ze proste ta odpolední čárka byla opravdu čárka a ne duch.. To se fakt nikdy drive nestalo.. Ale jak říkám.. Ted zas nic 😃 Tak uvidíme, jestli z toho neco bude 😊 Bylo by to super..

Jinak ja jsem prave nenašla moc názoru/zkušenosti od holek, co jim testy vyšly odpoledne.. Tak je fajn slyšet, ze neco takového taky existuje 😊

dashenka1
22. zář 2016

@zuzizuzi0000 a mas fotoo???? 🙂 jinak drziim pestii 🙂

baba93
22. zář 2016

@ms.neomagic @gariena doufam ze cislo 10 bude pro nas to stastne 😔

zuzizuzi0000
22. zář 2016

@dashenka1 Nemam 😔 Napadlo me to dneska po cestě na metro.. Ale ty testy mam doma, tak zkusím kdyz tak vyfotit odpoledne..

ms.neomagic
22. zář 2016

@baba93 doufam,ze ano,protoze ja uz ztracim do vseho chut..

baba93
22. zář 2016

@ms.neomagic to nejsi sama ... :(

ms.neomagic
22. zář 2016

@baba93 beres neco na podporu? a jak jsi na tom ted,pred ovu nebo po?

fifacek
22. zář 2016

@lucky22 jdu na tebe s dotazem.. Prosím tě píchalo tě v podbřišku šestý den.. Mě už od odpoledne celkem často.. Ani nešpinim.. Asi už mi z toho čekání hrabe.. Díky za jakou koli odpověď

dashenka1
22. zář 2016

@zuzizuzi0000 tak cooo mass 🙂

lucky22
22. zář 2016

@fifacek Hele popravde ja mela vlastne jeste mam bolesti v podbrisku jeste ted, mela jsem hyperstimulak po ET vlastne kvuli tomu, ze se miminko zahnizdovalo a poustelo hcg hormon... Jinak pichani jsem mela taky, stridali se strany. Jinak ja taky vubec nespinila, ani trochu. 🙂

zuzizuzi0000
22. zář 2016

@dashenka1 My tady máme jeste pracovní dobu 😒 Jsem 6 hodin pozadu od ČR, ale dodám hned jak dojdu domu 😊😊😊😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru