Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
ivavana
22. zář 2016
Jdu s dotazem, opravdu benu testy delaji takove duchy? Nahore je dnesni a dole ze vcera, ale zkusila jsem i dr.max a tam nic, tak nevim. Mudra ma dovolenou az do 15 tyho 😞 objednala jsem si uz i na netu ten krevni test, ale ten prijde az v pondeli.
fifacek
22. zář 2016
@lucky22 tak to jsme na tom stejně, mě brali 28 folíků tak jsem byla ráda že jsem ráda.. Poslední tři dny mi už bylo fajn a dneska mě píchá průběžně...
zuzizuzi0000
22. zář 2016
@dashenka1 Tak tady to je.. Ten úplně nahoře je z předvčera odpoledne (ale ten duch na fotce nejd epralticky vůbec vidět.. Ale je tam😒), a pak první ovu a tt ze včera odpoledne a druhy ovu a tt ze včera odpoledne.. Ranní byly vždycky negativni.. Tak nevim, jestli to byla náhoda, ze ty tři, co jsem dělala odpoledne byly vadné..
zuzizuzi0000
23. zář 2016
A tady jeste z dneska vecer.. Vpravo jsou první ..
alicie_k
23. zář 2016
Dobré ráno holky, tak moje 4. těhotenství, testuju každé ráno, na první pohled myslím, že trošku zesílila... ten horní je teď, spodní 2 dny zpět. Píchám miniheparin, mám Utrogestan a pravidelné infuze na potlačení imunity. Test je LadyMax 🙂 jinak mám 4 dny zpoždění a nevím kdy byla ovulace...
lucky22
23. zář 2016
@zuzizuzi0000 Jako carky na tech tehu testech jsou, myslim ze kdyby jsi v sobe nemela hcg hormon, tak se tam neobjevi.... jak je to u ovu testu v tehu to fakt nevim, nekdo rika ze je pozitivni driv jak tehu test, ja s tim opravdu zkusenosti nemam 😞
lucky22
23. zář 2016
@alicie_k moc gratuluji, ten horni je opravdu silnejsi a moc krasna carka. Tak drzim pesticky 🙂
luthiii
23. zář 2016
Tak asi sílí 😃 Možná už by se tomu dalo říkat i slabá čárka, ne jen duch. Že by? 😃
dzimi
23. zář 2016
@luthiii krasna carka, gratuluji 😉
zuzizuzi0000
23. zář 2016
@lucky22 No, ja tomu popravdě moc nevěřím.. Proč by ty // vyšly jen vecer/odpoledne? Raději to beru jakoze opět nic.. Ale děkuji moc! 😊
luthiii
23. zář 2016
@dzimi Myslíš? :-N
Hodně holek tu píše, že dokud nemají meškání ms, tak to neberou moc závazně. Hloupý je, že já nevím, jak mám dlouhý cyklus, když je to první po HA =-) Jsem 27 DC a 11 DPO...
lucka1511
23. zář 2016
@ivavana Ahoj, mě kdysi benu test ukázal ducha, ale za dva dny se mi rozjela menstruace. Benu test už nikdy. Kupuji mamatesty a jsem s nimi spokojená.
petula1985
23. zář 2016
Holky ty prsa když zmáčnu tak mi teče trochu bílého mleziva. Zkusím o víkendu testnout asi. mám týden zpoždění.
dzimi
23. zář 2016
@luthiii tak riziko je tu vždycky, hlavně do té menstruace a pak do konce prvního trimestru...apod apod.
Ale to nic nemění na tom, že se ta čárka za dva dny krásně vybarvila z dušíka 🙂
luthiii
23. zář 2016
@dzimi To je mi jasný, že první trimestr je rizikový. I tak ještě trochu vyčkávám. Myslím, že to příteli řeknu až po víkendu, jestli bude pořád čárka, pro jistotku 🙂
Stejně to je vzrušující 😃
baskervile
23. zář 2016
Holky,jakou máte zkušenost s Cemio testy?Já jsem měla ovu 11DC,nebo 13DC,dnes jsem tedy 7DPO,nebo 9DPO a vyšel mi duch.No,je vidět na první pohled,žádné lovení není nutné,ale MS má dorazit až okolo 1.10.Vím,že je to brzo a nemusí z toho nic být (mám dvě špatné zkušenosti),ale zajímaly by mě vaše zkušenosti.Testuju brzo,protože mám začít brát hned po pozitivním testu nějaké léky.Díky 😉
simi1510
23. zář 2016
Tak ja dneska po kontrole, vse v poradku, nic neobjevili pri histologii... A snažit se dle doktora mame za 3 mesice od vykonu 😕 a pry si dat ted bacha, abych neotehotnela... Tak snad brzy budu mezi vami zase a ze to rychle utecd
baba93
23. zář 2016
@petula1985 tak bacha at to neni zvyseny prolaktin 😞
simi1510
23. zář 2016
@baskervile me cemio duchy falesne nehazel 🙂
laura1972
23. zář 2016
@luthiii krásná čárka, to už duch není 🙂
dashenka1
23. zář 2016
@zuzizuzi0000 vypada to hoooodne nadejne!!!!! drzim pesti 🙂
dashenka1
23. zář 2016
@zuzizuzi0000 zajimavy ze ukazujou ovulacni // vit?
ivavana
23. zář 2016
@lucka1511 ahojky dekuji za odpoved, ja jsem ted 45 dc vubec nevim co se děje, posledne jsem to mela 21 dc a ted tohle 😞
baskervile
23. zář 2016
@simi1510 Hm,tak nevím.Je to moc brzo před MS,že?
adelaine91
23. zář 2016
Ahoj holky, přicházím s dotazem..S přítelem se snažíme o miminko..11.9 jsem měla ovulaci a snažili jsme se na 120%, potom asi ještě 2x..Do MS mám 2dny.. Myslíte si, ze už si můžu udělat TT a nebo je ještě brzo a nic tam neuvidím?..🙂
leymea
23. zář 2016
@adelaine91 myslim, ze urcite muzes 😉 uz by tam neco mohlo byt 🙂
luthiii
23. zář 2016
@adelaine91 Já měla ovulaci 12.9. a duch už se mi ukázal dva dny zpátky, takže jo, zkusit už to určitě můžeš 🙂
adelaine91
23. zář 2016
@luthiii Gratuluji..🙂 @leymea Děkuji holky, tak já to tedy už zkusím..🙂
laura1972
23. zář 2016
@adelaine91 já měla slabou čárku 6 dni před ms , 10 DPO, takže by ti test s citl.10 určitě už ukázal 🙂
laura1972
23. zář 2016
@zuzizuzi0000 já měla před ms pozitivní TT a ovulacni sílil také a v den oček. ms už byl i ovulacni pozitivní a těhu jsem byla 🙂