• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

22. ledna 2017 
@miky00 ahojky, to jsou testy kazdy den po sobe?
30. zář 2016 ve 21:02  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucky22 Začala jsem testovat ve středu večer a teď asi před 3 hodinama je ten poslední. Tak nevím, ale čárka byla asi za 3 minuty. Píšou že se má výsledek odečítat do 5ti minut. Proto mi to vrtá hlavou, jsou to testy od vícero značek a na všech se objevil duch.
30. zář 2016 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 no tak to vypada nadejne si myslim, ten z dneska se mi zda silnejsi... Urcite to neni falesne pozitivni, tak jen testikuj dal. Drzim palecky
30. zář 2016 ve 21:32  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 Vidím tam v čárkách nabírat sílu..:slight_smile: jen tak dál..:slight_smile:
30. zář 2016 ve 21:37  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucky22 kéž by. Má smysl dělat zítra ten clearblue jak se tam objeví buď - nebo +, nebo mám raději ještě počkat? Moc děkuju že si tu můžu vylít srdce a pořešit to s někým, manžel tam nic moc nevidí a nechci to s ním rozebírat, chci mu pak říct buď ano nebo ne.
30. zář 2016 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 : clear blue je drazsi test, zkusila bych obyc a pokud bude carka hezci a ja bych ziskala ,,jistotu,, ze jsem, tak bych clear blue udelala :slight_smile: ale pokud si nejsem uplne jista, tak je to skoda takoveho lepsiho testu :slight_smile:
30. zář 2016 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 Ja bych s tim clearblue radeji jeste pockala, zkusila bych normalni testik jako jsou tyhle at vidis jestli carka opravdu sili :slight_smile: Neni zac od toho tu preci jsme. Tak manzel si treba mysli, ze ty carky musi byt stejne, ale i tohle je opravdu pozitivni, jen si tehu treba teprve kratce.
30. zář 2016 ve 22:00  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dyslovka no já mám ten za nějakou stovku, ne ten digitální, ale takový ten jak je buď jen + a nebo -, taky tu už byla fotka s ním. a jak je to s ovu testama v těhu?
30. zář 2016 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 : aha, ale i tak by to byla podle me skoda :slight_smile: ja mam doma ten digitalni a setrim si ho :grinning: az budu mit klasicky pozitivni :slight_smile: stejne bych asi jeste aspon dva dny pockala :slight_smile: jinak ovu testy jsou pry silne jak pri ovu, ale jen jsem to cetla, overene to bohuzel nemam, protoze jsem tehotna jeste nebyla :frowning2: :slight_smile:
30. zář 2016 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no já si dělala ted ten ovu a čárka tam je hezká, ale ne úplně stejná jako kontrolní. a já udělám ještě tedy zítra ráno a večer obyč mamatest a pak uvidím, ale četla jsem že mamatest bledne, takže to asi nebude nic moc pro mě :D Já pořád chodím ty čárky okukovat esi tam jsou :D
30. zář 2016 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 ovu test v pripade tehu vychazi silnější nez je kontrolni
30. zář 2016 ve 23:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vidite na spodnim ducha? Ja ho na zivo vidim...ale pred 3 dny jsem dostala menzes, i kdyz ne jako obvykle byl kratky jen spineni a hrozne tmave az cerne, jednalo se o biochemicke tehotenstvi, co myslite???
1. říj 2016 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenejewel89 malinko :slight_smile: snad se vybarví
1. říj 2016 v 08:50  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kettkav Dnes jsem 28DC, tak uz by asi mel byt videt hodne ze? A navic jsem dostala to spineni hodne pred 3 dny...divne ne?
1. říj 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenejewel89 Já neměla 28 DC ještě ani ducha,až 31 DC slabý duch a vyšlo to. Zkus znova v pondělí..ale jestli budeš spinit,tak radši k doktorce. Měla jsem to stejně a něco mi na to dala.
1. říj 2016 v 08:57  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky co si myslíte. Horní test je dnešní ráno, dolní včera odpo... Přijde vám že se vybarvuje? Je to mamatest 10, mám raději koupit i clearblue digital? Jakým s ním máte zkušenosti?
1. říj 2016 v 08:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kettkav No ja prave od stredy spinim, ale hodne tmave prave, zadna krasna krev, jak pri moji normalni menstruaci, tak fakt nevim...a jsem 29DC, jsem to spatne spocitala...zkusim teda v pondeli, to uz by tam melo neco byt, jestli to tam bude ze? :slight_smile:
1. říj 2016 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lubean Myslim, ze je to tam...raduj se... :grinning:
1. říj 2016 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenejewel89 Tmavá krev snad bude ok. Tak uvidíš v pondělí ráno :slight_smile: Držím palce.
1. říj 2016 v 09:05  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dneska ráno zase silnější :slight_smile: 30DC Je to pořád duch, nebo slabá čárka? :D
1. říj 2016 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@kettkav Dekuju moc, prejeme si to, tak snad ... uvidime v pondeli.
1. říj 2016 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 já už teda vidím čárku :wink:
1. říj 2016 v 09:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 Rekla bych, ze uz je to pekne slaba carka:D
1. říj 2016 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už aby zase bylo ráno :D Zítra asi zkusím ten clearblue ale večer stejně asi ještě testnu :D Bojím se aby nezmizela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2016 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 no vidis jak krasne sili... Je to na dobre ceste. :slight_smile:
1. říj 2016 v 09:43  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miky00 tohle už je čárka :slight_smile: držím palce :slight_smile:
1. říj 2016 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 drziim palecky, at mimusko vydrzi :slight_smile:!!! :slight_smile:)) carka tam je
1. říj 2016 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já to nevydržela a udělala ten lepší test... a výsledek... Můžu mít alespoň 60% naději? :slight_smile:
1. říj 2016 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@miky00 tady bych řekla, že je to víc než 60% :slight_smile: to je jisté :slight_smile:
1. říj 2016 v 19:38  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
bála jsem se ho udělat, ale čárka byla vidět ještě než moč doputovala ke kontrolnímu proužku, takže si můžeme s manželem vzájemně pogratulovat? :D Na prvního syna jsme si počkali 2 roky a teď je to 11měsíců a že by? :slight_smile: Pustila jsem se do tvorby domácích mýdel a svíček, na manžela nějak nebyl čas, takže asi jen 3x za měsíc a tak mě to docela zaráží... Ale kartářka mi před měsícem řekla na mou otázku, zda mám změnit gynekologa a zda najdu příští rok práci to, že změnu dr nemám odkládat a do práce nepůjdu. Holky já tomu ani moc rači nechci věřit, co když jsou to jenom nějaké špatné várky testů? :D :rolling_eyes:
1. říj 2016 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek