• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. ledna 2017 
@miky00 a ty obyč. jsou jaké značky?
1. říj 2016 v 19:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tyhle na fotu jsou dr max a pa jsem dělala ještě gs mamatesty, ty byly taky stejní duchové jako na tom posledním, ale potom asi do hodiny vybledly takže ty jsem nefotila a vždy dělám právě jeden mamatest a další maxe. no a ted večer ten clearblue :slight_smile: pořád se chodím na to + dívat a pořád tam takhle krásně vykukuje.
1. říj 2016 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miky00 tak to jsem dělala taky :slight_smile: dělala jsem clear blue digi a než se vypnul tak jsme s přítelem na něj pořád koukali jestli se nam to nezdá:slight_smile:
1. říj 2016 ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky00 jinak já měla TT od dr. max a nezklamaly, na rozdíl od těch mamatestů, ty jsem vůbec nekupovala, když tu holky psaly, jak dělají falešné duchy.
1. říj 2016 ve 20:20  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nějaká smutná dneska a nevím proč :rage:
1. říj 2016 ve 20:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tornadolu proč pak?? Copak se děje?
1. říj 2016 ve 20:22  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miky00 a kdy jdeš na gindu? :wink: abys vědela na čem jsi?:blush:
1. říj 2016 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 nevim jakaka smutná možná tim ze každý má tt pozitivní tak me příde líto :rage:
1. říj 2016 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laura1972 jeste jsem si dala malinko vínka a tak to na mě nějak dolehlo:sweat: :sob:
1. říj 2016 ve 20:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tornadolu to bude dobré, veř mi za nedlouho už budeme moc testovat spolu a vyjde to, musíme věřit :slight_smile:
1. říj 2016 ve 20:36  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 cim to je ze me bolí prsa ze by rostly? Jen me to přišlo líto :sob:
1. říj 2016 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tornadolu to chce klid :slight_smile: já už mám dvě kamarádky těhotné a já furt nic taky už mi to bylo líto furt jsem lezla do nějakých for a diskusí a tam všude testy, dvě čárky já už bych to taky chtěla ukázat :-/ a to mě rozhazuje ještě víc. Takže už se hlídám a nikam moc nelezu a mám klid :grinning:
1. říj 2016 ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bredda :wink: to já rada sem chodim
1. říj 2016 ve 20:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tornadolu to já taky protože jsem zvědavec zvědavej :grinning: a mám i radost když se někomu zadaří, ale pak si řeknu hmmm a já furt nic a je to zase tady ta lítost :grinning:
1. říj 2016 ve 21:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tornadolu já, když vidím u ostatních ty pozitivní tt, tak si moc přeji, aby se nám taky už zadařilo a doufám, že i ostatním holkám se brzy zadaří:slight_smile:
1. říj 2016 ve 21:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tornadolu no, třeba jsi tehu:grinning:
1. říj 2016 ve 21:36  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tornadolu ještě nevím, zatím jsem mu nevolala :D takže mu asi brnknu zítra a uvidíme, ale myslím si že bude chtít abych přišla až tak za 14dní. Já ho mám měsíc toho doktora, takže netuším jaké má přístupy :D
1. říj 2016 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura1972 to si myslím ze ne když jsem měla MS
1. říj 2016 ve 22:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bredda právě taky jsem rada když je někdo tehu mam radost a přeju jim to :wink: moc třeba se taky dočkám.hlavně sem chodim protože mi vždy pomůžete a strašně ráda čtu tu pověsti :wink: jste jako moje druha rodina :wink:
1. říj 2016 ve 22:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, nakonec jsem nevydržela a koupila Clearblue Digital a je tam +1-2, ale na na Maxovi i mamatestu jen duchové...myslíte že se CB může milit? Za jak dlouho jste se objednávali na gyndu?
2. říj 2016 v 08:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lubean měla sem to stejně :wink: dokonce v den +1-2 na clearblue sem měla dr max naprosto negativní :wink: objednala sem se podle ms na cca 6-7 týden, aby už bylo srdíčko :wink: držím palečky :wink:
2. říj 2016 v 08:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubean měla sem to stejně :wink: dokonce v den +1-2 na clearblue sem měla dr max naprosto negativní :wink: objednala sem se podle ms na cca 6-7 týden, aby už bylo srdíčko :wink: držím palečky :wink:
2. říj 2016 v 09:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubean já to resim stejně. 2x duchové a clear mi ukázal + 1-2. Zítra se budu objednávat a dr mi samaa rekne kdy mám přijít. To Budem mít Teda přibližně stejný TP :relaxed:
2. říj 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka90 Taky budu zítra volat :slight_smile:, tak jsem zvědavá.

@jluciy no tak doufám, že to budu mít stejné :wink:
2. říj 2016 v 10:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lubean tez jsem mela duchy a ma digi + 1-2...nakonec to odeslo..dr mi rekl ze mi to mohlo byt uz jasny,kdyz jsem tyden meskala a na testech jen duchove,ze je neco spatne...tak se prosim opatruj a kdybys jakkoliv zacala spinit tak hned utikej k dr a nenech se odbyt jako ja.
2. říj 2016 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic hmmmm, tak teď jsi mi trochu nahnala strach... no já bohužel nevím, kdy jsem to měla dostat, nebylo to úplně plánovaný, takže jsem nepočítala. Uvidíme, snad to bude sílit... :sunglasses:
2. říj 2016 ve 13:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubean strach nemej..to jsem vubec nechtela..jen bud opatrna kdyby nahodou..
2. říj 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic tak teď si vyděsila i mě. Ale je pravda že u předchozích těhotenství jsem měla duchy sotva viditelné. Teď tu čárku vidím i po tmě a co je důležité je čím dál silnější. Takže tentokrát to snad už vyjde bez obtíži. Ale strach mám nehorázné teda
2. říj 2016 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...prosim vás o názor...radu. ..jeden test mi vyšel slabe pozitivni a na druhém už nic nevidim:confused:beru utrogestan na udržení...a stacyl a nejake vitaminy ...
2. říj 2016 ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto ze čtvrtku....a dnes tam nicnevidim:hushed::hushed::hushed:
2. říj 2016 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek