Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baskervile
2. říj 2016

@rohapet To je ta dnešní fotka?Já tam něco vidím

rohapet
2. říj 2016

@baskervile nee cvřečmi. ..😕test best 20

rohapet
2. říj 2016

Čvrteční

baskervile
2. říj 2016

@rohapet A jakou měl citlivost?Jestli jsi třeba dnes testovala méně citlivým,tak se to třeba ještě na něm neukáže,není-li hcg dost vysoké.Máš fotku?

rohapet
2. říj 2016

Byl to ten stejný citlivost 20...už ho nemám radši jsem ho zahodila....ten první mi dal aspoň trošku nadeji😢

baskervile
2. říj 2016

A kdy máš dostat MS?Já jsem na tom podobně,MS má přijít v po nebo v út a už minulý týden mi Cemio v limitu ukázal ducha a včera Max negativní.Dnes jsem ráno dělala test zn. Apotheke (nebo tak nějak) a doušek v limitu a odpoledne Pepino taky duch v limitu.Jsem z toho jelen.Nemáte tady někdo takovou zkušenost.
rohapet zkus ještě ráno

baskervile
2. říj 2016

@rohapet A asi lepší s citlivostí 10

rohapet
2. říj 2016

@baskervile 16-24 beru utros...26 jsem zacala krvacet jen jeden den slabucko takže to ani zadna menses nebyla nebo nevím...

baskervile
2. říj 2016

Tak třeba to bylo nidační krvácení.Nepochopila jsem kdy to máš dostat...

rohapet
2. říj 2016

Kolem 21.1O...minuly měsíc to bylo jenom ten jeden den

rohapet
2. říj 2016

Ted jsem to mela mit toho 26 po vysazeni utrose. ..bylo ale jenom jeden den nevím zda to brát jako ms

baskervile
2. říj 2016

Aha,tak brnkni na gyndu a třeba ti naberou hcg

miky00
2. říj 2016

Holky, testy gs mamatest už mě pěkně štvou. Z dr maxe jsou super, ukazují krásné čárky a tyhle šmejdi vždycky vyblednou a člověk se nemůže ani chodit kochat :(

laura1972
2. říj 2016

@miky00 tady holky docela dost často psaly, že mamatesty jsou k ničemu, dr.max jsou TT co ukazují dobře a mamatesty jen falešné duchy

laura1972
2. říj 2016

@rohapet best 2 je 20 citl. Kup si 10 pokud očekáváš teprve ms 🙂

miky00
2. říj 2016

@laura1972 no oni právě jiný v lékárně neměli, takže zatím si dělám tyhle, ale i tak mi přijde že to sílí. 🙂 Zítra udělám ráno poslední od maxe a když mi ten clearblue ukázal hezké +, tak to snad nebude nějaká náhoda. Zítra vyšlu manžela asi pro ten digitální 🙂 a objednám se k dr. Dneska bych to měla jakože nejdýl dostat, takže dnešní den beru jako den očekávané ms. nejspodnější test je právě ten mamatest dneska ráno.

bredda
2. říj 2016

@miky00 ten už je pěkný, gratuluji 🙂

miky00
2. říj 2016

@bredda Děkuji, snad to vydrží a bude tam, kde má být 🙂 doufám, že mě neobjedná až za 14dní, to bych asi nevydržela :D to bude ještě něco testíků :D

laura1972
2. říj 2016

@miky00 tak to vypadá dobře, držím moc palce 🙂 ten poslední je od mamatest, já myslela, že jsou od mamatestu jen fialový a ty modré, že jsou všechny od dr. maxe 🙂

miky00
2. říj 2016

horní jsou max a ten pod tím s + je mamatest. Ten to právě ukazuje míň silný než max. já mám blbé světlo na focení, tak ty bavy zkreslují. ale čárky jsou vidět docela stejně jao naživo.

laura1972
2. říj 2016

@miky00 ten s tím+ tam není co řešit, ten je jasný 🙂 ale i ty obyc. už tehu nezapřou 🙂 držím.palce. Acten digi budeš zkoušet zítra?

miky00
2. říj 2016

zkusím ho asi zítra odpo, nebo spíš asi až v úterý ráno z ranní moči 🙂 nebo se nemusím bát přes den? Když mi to + na tom levnějším clearblue vyjelo hned a docela hezké a to bylo dělané večer. 🙂 tak ten digi by mohl být ještě lepší?

laura1972
2. říj 2016

@miky00 určitě se ti to ukáže🙂 já zkoušela clearblue digi 2 dny před ms a ukázal mi 2-3 týdny. Clearblue ukazuje 5 dní před oček. ms 🙂 je to i na pribalovem letáku

miky00
2. říj 2016

no tak paráda, hned jak ho manžel přiveze, tak ho udělám 🙂 Já bych si pro něj sjela ráno sama, ale on nám synek marodí, takže holt budu muset čekat do 4 😖 ale na ráno mám ještě jednoho maxe schovanýho, tak snad zase čárka vyleze :D Já tomu pořád jako nějak nevěřím. Bojím se zklamání... ale když jsou čáry vidět i z metru, tak to duchové už snad nejsou...

laura1972
2. říj 2016

@miky00 to se neboj 🙂

miky00
2. říj 2016

@laura1972 bojím a budu se bát minimálně do 3m, snad se nám tam ten andílek udrží a je tam, kde má být.

bredda
2. říj 2016

@miky00 to se nedivím 🙂 já jak se znám tak taky budu nedočkavá 🙂

miky00
2. říj 2016

@bredda je to hrozný, takovou dobu čekáme na druhou čárku a když tam je, tak tomu nevěříme :D jsem ráda, že nejsem sama :D a ten strach už asi bude na pořád, jestli tam něco opravdu je ... nejdřív aby se to udrželo, pak aby bylo vše v pořádku, potom zvládnout porod bez kompikací, vychovat z toho slušnýho člověka a pak se jen bát, aby někde na diskárně nezačalo fatovat :D Prostě celoživotní starost, ale ta největší radooost!! 🙂

bredda
2. říj 2016

@miky00 přééésně 😀 ten strach je pak je napořád. Taky jsem si říkala, já se teď nemůžu dočkat až uvidím ty dvě čárky a ono mě to pak v patnácti pošle do prd... začne to fetovat atd. No musíme doufat, že to zvládneme aspoň tak dobře jako naše rodiče a naše děti budou aspoň trochu jako my 🙂

miky00
2. říj 2016

@bredda přesně tak. Já vedu teorii "jak vychovávali mě, budu vychovávat své děti" a synovi jsou tedy zatím jen 2, ale musím říct, že zatím se mi naštěstí v obchodáku po zemi neválel, všem za všechno děkuje a zdraví... Takže si zatím nestěžuju, ale jakých bude dalších minimálně 16let, to netuším :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru