• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

4. prosince 2016 
@rohapet To je ta dnešní fotka?Já tam něco vidím
2. říj v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@baskervile nee cvřečmi. ..:confused:test best 20
2. říj v 17:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Čvrteční
2. říj v 17:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rohapet A jakou měl citlivost?Jestli jsi třeba dnes testovala méně citlivým,tak se to třeba ještě na něm neukáže,není-li hcg dost vysoké.Máš fotku?
2. říj v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Byl to ten stejný citlivost 20...už ho nemám radši jsem ho zahodila....ten první mi dal aspoň trošku nadeji:cry:
2. říj v 17:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
A kdy máš dostat MS?Já jsem na tom podobně,MS má přijít v po nebo v út a už minulý týden mi Cemio v limitu ukázal ducha a včera Max negativní.Dnes jsem ráno dělala test zn. Apotheke (nebo tak nějak) a doušek v limitu a odpoledne Pepino taky duch v limitu.Jsem z toho jelen.Nemáte tady někdo takovou zkušenost.
rohapet zkus ještě ráno
2. říj v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@rohapet A asi lepší s citlivostí 10
2. říj v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@baskervile 16-24 beru utros...26 jsem zacala krvacet jen jeden den slabucko takže to ani zadna menses nebyla nebo nevím...
2. říj v 17:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak třeba to bylo nidační krvácení.Nepochopila jsem kdy to máš dostat...
2. říj v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolem 21.1O...minuly měsíc to bylo jenom ten jeden den
2. říj v 17:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted jsem to mela mit toho 26 po vysazeni utrose. ..bylo ale jenom jeden den nevím zda to brát jako ms
2. říj v 17:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha,tak brnkni na gyndu a třeba ti naberou hcg
2. říj v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, testy gs mamatest už mě pěkně štvou. Z dr maxe jsou super, ukazují krásné čárky a tyhle šmejdi vždycky vyblednou a člověk se nemůže ani chodit kochat :(
2. říj v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky00 tady holky docela dost často psaly, že mamatesty jsou k ničemu, dr.max jsou TT co ukazují dobře a mamatesty jen falešné duchy
2. říj ve 21:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rohapet best 2 je 20 citl. Kup si 10 pokud očekáváš teprve ms :slight_smile:
2. říj ve 21:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 no oni právě jiný v lékárně neměli, takže zatím si dělám tyhle, ale i tak mi přijde že to sílí. :slight_smile: Zítra udělám ráno poslední od maxe a když mi ten clearblue ukázal hezké +, tak to snad nebude nějaká náhoda. Zítra vyšlu manžela asi pro ten digitální :slight_smile: a objednám se k dr. Dneska bych to měla jakože nejdýl dostat, takže dnešní den beru jako den očekávané ms. nejspodnější test je právě ten mamatest dneska ráno.
2. říj ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@miky00 ten už je pěkný, gratuluji :slight_smile:
2. říj ve 21:20  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (5. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@bredda Děkuji, snad to vydrží a bude tam, kde má být :slight_smile: doufám, že mě neobjedná až za 14dní, to bych asi nevydržela :D to bude ještě něco testíků :D
2. říj ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky00 tak to vypadá dobře, držím moc palce :slight_smile: ten poslední je od mamatest, já myslela, že jsou od mamatestu jen fialový a ty modré, že jsou všechny od dr. maxe :slight_smile:
2. říj ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
horní jsou max a ten pod tím s + je mamatest. Ten to právě ukazuje míň silný než max. já mám blbé světlo na focení, tak ty bavy zkreslují. ale čárky jsou vidět docela stejně jao naživo.
2. říj ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miky00 ten s tím+ tam není co řešit, ten je jasný :slight_smile: ale i ty obyc. už tehu nezapřou :slight_smile: držím.palce. Acten digi budeš zkoušet zítra?
2. říj ve 21:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
zkusím ho asi zítra odpo, nebo spíš asi až v úterý ráno z ranní moči :slight_smile: nebo se nemusím bát přes den? Když mi to + na tom levnějším clearblue vyjelo hned a docela hezké a to bylo dělané večer. :slight_smile: tak ten digi by mohl být ještě lepší?
2. říj ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky00 určitě se ti to ukáže:slight_smile: já zkoušela clearblue digi 2 dny před ms a ukázal mi 2-3 týdny. Clearblue ukazuje 5 dní před oček. ms :slight_smile: je to i na pribalovem letáku
2. říj ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak paráda, hned jak ho manžel přiveze, tak ho udělám :slight_smile: Já bych si pro něj sjela ráno sama, ale on nám synek marodí, takže holt budu muset čekat do 4 :confounded: ale na ráno mám ještě jednoho maxe schovanýho, tak snad zase čárka vyleze :D Já tomu pořád jako nějak nevěřím. Bojím se zklamání... ale když jsou čáry vidět i z metru, tak to duchové už snad nejsou...
2. říj ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miky00 to se neboj :slight_smile:
2. říj ve 21:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 bojím a budu se bát minimálně do 3m, snad se nám tam ten andílek udrží a je tam, kde má být.
2. říj ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky00 to se nedivím :slight_smile: já jak se znám tak taky budu nedočkavá :slight_smile:
2. říj ve 22:06  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (5. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@bredda je to hrozný, takovou dobu čekáme na druhou čárku a když tam je, tak tomu nevěříme :D jsem ráda, že nejsem sama :D a ten strach už asi bude na pořád, jestli tam něco opravdu je ... nejdřív aby se to udrželo, pak aby bylo vše v pořádku, potom zvládnout porod bez kompikací, vychovat z toho slušnýho člověka a pak se jen bát, aby někde na diskárně nezačalo fatovat :D Prostě celoživotní starost, ale ta největší radooost!! :slight_smile:
2. říj ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky00 přééésně :grinning: ten strach je pak je napořád. Taky jsem si říkala, já se teď nemůžu dočkat až uvidím ty dvě čárky a ono mě to pak v patnácti pošle do prd... začne to fetovat atd. No musíme doufat, že to zvládneme aspoň tak dobře jako naše rodiče a naše děti budou aspoň trochu jako my :slight_smile:
2. říj ve 22:54  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (5. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bredda přesně tak. Já vedu teorii "jak vychovávali mě, budu vychovávat své děti" a synovi jsou tedy zatím jen 2, ale musím říct, že zatím se mi naštěstí v obchodáku po zemi neválel, všem za všechno děkuje a zdraví... Takže si zatím nestěžuju, ale jakých bude dalších minimálně 16let, to netuším :D
2. říj ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek