• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

11. prosince 2016 
@miky00 dekuju za podporu :slight_smile: ja mam porad strach ze je to jen ryska... snazime se 4 a pul roku... tezko verit, ze by to klaplo...
3. říj ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty ja tedy take vidim carku, vidim to stejne siroke jak kontrolni, jen je svetlounka :slight_smile: drzim palecky.
3. říj ve 14:32  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucky22 dekuj, snad bude kazdym dnem vyraznejjsi... nemohu tomu uverit. Nikdy jsem to nemela... vzdy ciste bilo
3. říj ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty proč testuješ tak brzy a nepočkáš na den, kdy by měla přijít menzes ? teď se budeš akorát stresovat, zda tam je, nebo není ?
3. říj ve 14:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas protoze to proste nevydrzim.
3. říj ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty no jo, ale teď ty nervíky :( a nedej bože, kdyby jsi další test měla bílý, tak budeš smutná, že to odešlo. proto se má testovat až v den menzes :(
držím ti moc palce, ať tmavne a je to pořádná dálnice
3. říj ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas myslim, ze vic zklamana uz byt nemuzu nez jsem zvykla.. po 4 pul letech clovek otupi a tohle mi aspon trosku dava nadeji... asi se to da tezko pochopit, ale ja jsem stastna i za tech par dni kdy si mohu predstavovat ze jsem preci jen tehotna...
3. říj ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximaty teda, taková doba :(, a bylas ty i partner na nějakým vyšetření, amh, průchodnost, spermiogram ? snad neva, že se takhle narovinu ptám ...
3. říj v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas spermio ukazkove, folikometrie ukazkova, hormonalni obraz ukazkovy... zmenila jsem doktora, tohle je prvni cyklus s nim... hrozne me psychicky nakopl, kdyz chvalil muj folikul prostupnost hrdla a hlen. pristi mesic pokud to neklapne budem stimulovat, v listopadu pak laparka pokud neotehotnim... mam endometriozu...
3. říj v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty tak aspoň že tě nový doktor "nakopl" !!! není lepší zkusit neprůchodnost hned ? a jak špatnou endometriozu máš ? Zázraky se ději, doufám, že se teď děje u tebe !!!
3. říj v 15:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas to jsou otázky :grinning: Když by to šlo vydržet, tak sem nikdo ty fotky nedává :wink: Někdy je i zklamání lepší než být pořád ubitý na dně.. Po nějaké době člověk potřebuje vědět, že se aspoň něco děje.
@maximaty taky vidím, a úplně chápu - malá je po 3letech. Držím palce i na nohou :slight_smile:
3. říj v 15:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@salenas doktor mi dal tri cykly... ten prvni jsem stimulaci ovulace ted odmitla... kdyz jsem mela ten krasny folik :slight_smile: to byl patek, v sobotu praskl, i podle ovu testu i podle bolesti to vim... ted v rijnu chce zkusit stimulovat ovulaci... nejsem z toho nadsena, ale tak nejak mam duveru... no a to stourani se v brise prijde pokud ty "jemnejsi" metody nic nezmuzou. 2-3 stupen mam...
3. říj v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@bsvet dekuju ti :slight_smile: svetylko na konci tunelu se dnes rozblikalo... ten test neni delany z ranni moci, proste jsem si v 11 rekla ze to zkusim...
3. říj v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bsvet úplně normální otázky. já vždy raději čekala na menzes, než být zklamaná, že 5 dní před je bílo .... jo, musíš vědět, že se něco děje, ale bílý test to bohužel nevyřeší. myslím,že tím vzniká v těle ještě větší blok ...
3. říj v 15:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty no tak uvidíš, možná si v tu chvíli začala myslet na něco jiného a .... zázraky se dějí, to víme všechny :slight_smile:
čím budete stimulovat ? já měla s ovulací taky pořád problémy a když ne s ovulací, tak nebyla sliznice, taky naprd ..
3. říj v 15:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas moje sliznice byla 12DC 11 mm... 7mm je minimum pry... nevim cim bude stimulovat :grinning: prej mi neco pichne, a co, to se dozvim pristi cyklus :grinning: vysvetlil mi jen, ze to vyvola ovulaci...
3. říj v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty ahojky carecku taky vidim ted jen doufat at sili.drzim palecky.jinak taky te chapu my se snazime dva roky a nic.za dva tydny mam laparku.no a ta tvoje stimulace ani neni stimulace takze v poho.dr ti bude hlidat folik a jak bude velky da injekci pregnyl se jmenuje a to zajisti prasknuti foliku.nic vic takze muzes byt v klidu !)
3. říj v 15:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulle1986 dekuju za vysvetleni... on to nemecky nazval stimulieren, k tomu me nenapadlo jine ceske slovo :grinning:
3. říj v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Test jsem pridala k mym ovulacnim, po zaschnuti mam pocit ze jeste vylezl... nebo si to jen namlouvam?
3. říj v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@maximaty 11 mm ? ty bláho, já byla ráda za 7 :D
3. říj v 15:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty tak mozna ma v rukavu jinou fintu ale co vim tak by to mel byt ten pregnyl ten sem kdysi dostala taky :smiley:ale uvidis treba uz nebude potreba :kissing_heart::yum:
3. říj v 15:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty hele, víš co ještě zkus, když už máš ty ovulační ... testuj na ovulačním dál a pokud bude sílit, je to jasný. Ovu test taky dokáže ukázat těhotenství a to i dřív než těhotenský, když už teda testuješ :D
3. říj v 15:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty vylezlo a dokonce vypada ze doruzova :wink:
3. říj v 15:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty ty si delas i ovu testiky po ovulce?je fakt pravda ze ukazou tehu driv?
3. říj v 15:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja tem ovulacnim misto tehu testu moc neverim a tady carky taky divne hapruji. 7 Dpo krasne silna a pak zase svetlejsi. Radeji testuj tehu testem
3. říj v 16:03  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty Krása! To máš jak já pár dní po vynechání :sweat_smile:
3. říj v 16:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucky22 minuly mesic jsem mela ovu testy pozitivni celou lutealni fazi... podle hormonalniho obrazu ale vsechno ok... ja jsem si vsimla, ze to hapruje podle toho kdy vstavam... testuji vzdy v 13-14 hodin, jenze kdyz jsem po nocni vstavam az dopoledne, jsou silnejsi testy...
3. říj v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@bsvet ja se tomu snazim uverit :grinning: ale uvidime, ms ma prijit az v sobotu, to je dlouha doba a muze se ledacos p.srat...
3. říj v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty Jo takhle. No je fakt ze ovu testy se maji delat ve stejnou hodinu, takze je to asi opravdu tim.
3. říj v 16:07  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximaty stejnýho ducha jako máš ty mám i já asi před 4dny :slight_smile: takže moc moc držím palečky!!! :slight_smile: já ted čekala jen 10měsíců, ale z toho jsem brala 4měsíce gynex a tenhle měsíc jsem se na všechno vyprdla a asi je to tam :slight_smile: Tak třeba bude stejný zázrak i u tebe a budeme mít dětičky nastejně :slight_smile: teda když nám to oběma dobře dopadne :slight_smile:
3. říj v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek