• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. října 2017 
@berenika5 gratulovat nebudu, ale podle mě jsi :slight_smile: já to tak měla taky, dušík na TT, tak jsem udělala ovu test, protože ten v začátku těhu vychází pozitivně a měla jsem dálnice :slight_smile: tak tfuj tfuj
22. led 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19 je to se tak hezky čte. .. kéž by to vyšlo. Miminko si moc přejeme. Koukám že čekáš malého ráčka, taky jsem narozená v červenci. Tak hlavně zdraví a moc děkuju. :slight_smile:
22. led 2015 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 ano ano ráčka, na každé KO mi to povídá i moje gyndařka :grinning: já se o znamení moc nezajímám, na ty moc nedávám, prý to bude mít v životě těžší, ale má ty nejlepší rodiče, tak to určitě krásně zvládne :slight_smile: Moc děkuji a přeji jen to nejlepší, je to naprosto jedinečný a nepopsatelný pocit a to ač jsem "už" 16tt zatím nijak neprožívám. Cítím se stejně jako před tím, jen nechodím do práce :slight_smile:
22. led 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To přijde... raci sice mají prý těžší život, ale jsou na to připraveni. A když mají milující rodiče, nic jim neschází. :wink: jak to že nechodíš do práce?
22. led 2015 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 teda že se tak blbě ptám. .. :wink:
22. led 2015 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 biochem.tehotenstvi? A jak to probihalo? pozit.test a jinak nic? Ja mam ted slabe pozit,ale jde to normalne videt,slabe,ale jde,zadne zkoumani....ale tehotne se nijak necitim....
23. led 2015 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet mela jsem taky slabsi test, krasne silil a pak prestal.... az zmizel docela a prisla ms. Ale mela jsem 14dni spozdenou ms a ducha po tydnu meskani. Holky mu tu psaly ze to je málo, jine v tu dobu uz maji dálnice. :wink: no a ms ktera dosla byla opravdu jina, jen sama cervena krev, zadna sliznice ale opravdu silna. Ale ty se neboj, určitě ti dusik bude silit. A me tento mesic snad už konecne taky...dnes cekam mrchu tak mi drzte pesti. Dekuju :slight_smile:
23. led 2015 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 dnes jsem dělala mama test 10, ten Comfort myslim..z ranni moci , ale carka slaba..Jsem 30DC, normalne mivam MS 28...v tuhle dobu by uz mely byt dalnice prece,kor 10 test a ranni moc
23. led 2015 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet taky jsem mela ted rano carku slabsi... uvidimw je mozne ze ses pred spanim vic napila a moc byla zredena... a nebo mame smulu a prijde ms... ale tentokrat to asi obrecim
23. led 2015 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx ahooj,prosim te,cetla jsem ve tvem prispevku,ze jsi mela uz v 5+6 tt srdicko,ja byla vcera 4+4 a mam prijit za tyden,takze 5+4,tak treba uz bude. Kdy jsi mela ovulaci? :slight_smile:
23. led 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karcoolkap1 Ahoj,to tě zklamu,kdy jsem měla ovulaci vůbec netuším.Nikdy jsem si ji nehlídala.Nemusela jsem,u obou těhu jsem otěhotněla hned ten měsíc kdy jsme se začali snažit :slight_smile:
23. led 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja taky otehotnela napoprve,ale ovulaci jsem citim presne uz asi dva roky a to ji teda vubec nemusim sledovat,ona se mi vzdycky pripomeme sama :grinning: dokonce i pritel ji na me pozna :grinning: tak dekuji za odpoved :slight_smile:
23. led 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karcoolkap1 To je fajn,že to na sobě poznáš,já nemám příznaky žádné,ani při ovulaci,ani před ms,žádné bolesti,žádné citlivé prsa,prostě nic,kdybych nevěděla datum kdy mám ms dostat,tak ani nevím,že má vždy přijít :slight_smile:
23. led 2015 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 na utz gestacni vacek,zatim bez embryonalnich struktur
23. led 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet byla jsi u doktora jo? A to je dobre a nebo ne?
23. led 2015 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet byla jsi u doktora jo? A to je dobre a nebo ne?
23. led 2015 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 jak dobre jako? 4 tt,hcg 790.Ditko je neplanovane,takze nevim sama jestli je to dobre :-\
23. led 2015 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet nene ja nevim co to znamena ten vacek bez embryonalnich struktur... a neboj koukam ze 2 deti už mas... kdyz uzivite dve tak tri taky. To bude dobre :slight_smile:
24. led 2015 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem to hodila na papir. Ten posledni max testik je ze vcerejsiho vecera. Me se zda ze sili... co myslíte? :slight_smile: ale zase mamatest ukazuje jen ducha...
24. led 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 jooo to jee,ne?
24. led 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet no ja prave nevim. Nikdy jsem tehotna nebyla :grinning: kazdopadne drzim pesti
24. led 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 ja to mela podobne moc preji at sili a muzes se radovat. Me testy dr.max ukazali carku uz pred MS a na mamatestu sotva viditelny duch. :slight_smile:
24. led 2015 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l_ora je dekuju, to se hezky posloucha... snad to vyjde... je mozne ze jsem pribrala 3kila behem tydne?
24. led 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 to nevim, mozny to je. Ja uz mam tehu potvrzene a jsem hrozne nafoukla a bricho mam jak ve 4mesici co jsem byla tehotna prvne. A to jsem teprve v 5tt. A MS mas dostat kdy? Ja mela den po vynechani na dr.maxovi uz pekny carky :slight_smile: zkus testnout za dvy dny a uz bude videt krasne.
24. led 2015 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l_ora ms mela dorazit vcera vecer. Mivam ji na hodinu presne. Akorat minuly mesic se opozdila ale to bylo biochemické tehu. :unamused: no uz aby jsem vedela na cem jsem.
24. led 2015 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 aha,ale koukam ze testy jsou 12DPO to ja uz byla v den po MS 17DPO,vydrz dva dny a pak testni urcite uz bude silnejsi. :wink:
24. led 2015 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l_ora a prosimte nevis jestli je kremovy vytok spis predzvest ms nebo to muze byt priznak tehotenstvi? Od vcera me plasi... :unamused: jen doufam ze ty tri kila pokud to tehu neni odejdou taky.... uz ted jsem tlustin :grinning: ale vahu mam prave vyrovnanou, ustalenou takovehle skoky neznam.
24. led 2015 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 u me to byl priznak tehotenstvi, jinak jsem ho nemivala. :slight_smile: moc drzim pesti at to vyjde :slight_smile:
24. led 2015 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika5 a to biochem.jak se projevilo?
24. led 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 taky jsem měla výtok,do 4.měsíce určitě :slight_smile:
24. led 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek