• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

3. prosince 2016 
@pet_8 juchůů tak super, vítej do klubu....já jsem dnes 15DPO a stále čárka sílí, pomalinku ale jistě a v pátek jdu k doktorce....tak moc gratuluji, ať sílí a užij si to ;)
18. říj ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ka6ka já tam určitě druhou čárku vidím, a to je na fotce, v reálu je určitě vidět ještě lépe....;) takže to vypadá slibně ;)....já jsem dnes 15DPO a mám druhou čárku tedy silnější ale mám jinou značku testu....doporučuji, aby sis koupila jinou značku...super jsou ty od Comfortu jsou v balení s ovulačními testy mají je na lékárna.cz a mají je i samostatně.(přídou za dva dny poštou)....já jsem na nich 11 DPO měla ducha a na Maxovi nic a 12 DPO byl vidět na obouch, ale na Maxovi vždy méně (asi má méně barviva, jelikož je to stejná citlivost)...takže doporučuju jiné testy, nejlépe tyto ;) a moc držím palce, napiš co zítra ;)
18. říj ve 14:27  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@svobodka86 Jj v reálu je to více vidět. :sunglasses: No jsem sama zvědavá. Jelikož už jsem o mimčo přišla, tak to pořád beru ještě s rezervou. Přikláním se k té pozdější ovulaci, takže jsem asi fakt 10 DPO. Jinak nežiju v ČR. U sebe mám jen zásobu těch mamatestů a pak jeden digitalní clearblue, ale ten si šetřím až na pátek. To už bude jistota. :wink:
18. říj ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka6ka tak prostě se rozhodne zítra nebo pozítří protože musí trochu zesílit ;) a budu moc držet palce, pak dej fotku a myslí pozitivně ;)
18. říj ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@svobodka86 Tak ja pockam na zitrek a pokud to bude OK, zavolam ve ctvrtek a objednam se, ale nejspis to bude az na prelom mesice, nejakych tech cca 6tydnu :slight_smile: Hlavne at to sili :slight_smile: V patek dej vedet co ti doktorka prozradila :slight_smile:
18. říj v 15:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 a jak si na tom ty?co testik ukaz
18. říj v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám takovou otázku včera mi skoncila ms a dnes odpoledne sem si dělala tehu test a ovu test na ovu testu se mi ukázali dvě krásného čárky a u tehu testu se mi taky objevila slabý druha čárka co si o tom myslíte
18. říj v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
18. říj v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@geryy já po MS měla taky pozitivní OVU a TT, a bohužel to bylo mimoděložní. Tím, ale nechci strašit.
18. říj v 16:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pet_8 budu moc držet palce...:slight_smile:
18. říj v 16:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus dneska takhle,je videt ze sili,snad bude tedy vse ok v patek...ikdyz asi tam toho moc neuvidim jsem 4+2
18. říj v 16:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@svobodka86 no paráda:blush: ale u doktora ještě nic neuvidi to je brzo.
18. říj v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den dámy/slečny
jsem tu nova dnes po zaregistrování omlouvam se zda nekomu lezu do fóra ale uz sem zoufala.
Byla jsem nemocna antibiotika a vselijake prasky paraleny, ibalginy kapky na kasel a tkd. V tu dobu 5.11 vynechani ms. Test pozitivni.
Z krve 57 jednotek.
9.11 prisla ms cca 4 dny a do dnes 17.11 spineni .
Dnes na gynekologii po tydnu test z krve 267 jednotek a testy stale pozitivni .
Doktor mi rekl ze nechce malovat certa na zeď ale ze to nevypada dobre. Na ultrazvuku neni nic videt. Prosim vase nazory :pensive:
Snazime se uz 4 mesice a ted jen cekam a cekam prikladam TT.
18. říj v 16:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za názor no doufám že to nebude mimodelozni no skusim tehu test ještě ráno a uvidím co se tam objevi
18. říj v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus já vím, nebo max nějakou tečku...ale tak celkově se chci i poradit, jak sem dobrala v sobotu utrogestan, jestli mi ho třeba nebude chtít dál předepsat...uvidíme :slight_smile:
18. říj v 16:49  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@salominx Ahojky pokud se ptáš na čarky tak já je vidím stejné,že by bledly mi nepřijde,že lékař nic nevidí je běžné v některých případech i to špinění.Druhé těhotenství jsem měla dokonce po zánětu vaječníku také brala antibiotika a prckovi je už 21 :slight_smile: Příroda je mocná musíš věřit a snažit se miminko ukecávat :slight_smile: Zní to jako klišé,ale věř opravdu to pomáhá :slight_smile:
A ještě jeden příklad doktor mi řekl ,,maminko to neudržíte ikdyby jste měla nohy křížem,, a je z toho třetí syn 15 let a nohy jsem křížem ani neměla.Člověk musí věřit sobě a miminku :slight_smile: Držím palce
18. říj v 17:11  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@viivienn nejhorsi je ze tomu dava tyden a chce to uz zakoncit vycistenim v nemocnici :pensive:
Koupila sem si femibion a piju jen magnesie kvuli horciku sem jen doma a davam na sebe pozor.
Tyden pred tim nez sem zjistila ze jsem tehotna sem byla na gynekogii a lekarka mi rekla ze mam zanet mocovyvh cest a dala mi Furolin po 6 hod. V tu dobu me uz zacali bolet prsa a zkusila sem test a Pozitivni. Muze to byt i tim ze se hcg nechce zvedat ? :pensive:
18. říj v 17:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 aha tak držím pesti.dej vedet jak si dopadla.me doktor zval prvne az když sem byla 9 tydnu tehu.
18. říj v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím taky o radu :slight_smile:. Zítra nebo pozítří bych měla dostat MS, ráno jsem testovala a na test jsem zapomněla - podívala jsem se až asi po 20 - 30 minutách. Našla jsem růžovou druhou čárku (silnější než na fotce - to jsem fotila až po příchodu z práce za nějakých 12 hodin po testování). Druhý den mě pobolívá podbřišek, jinak nic (možná lehoulince citlivá prsa). Co myslíte ;)?
18. říj v 17:38  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@luj89 ja bych rekla,ze by jsi mohla byt tehotna.
18. říj v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@salominx ahojda,me se neco podobneho stalo v cervenci. Testy vypadaly uplne stejne,kazdy den testovani a bohuzel ne a ne silnejsi. Hcg se nezvysovalo,bohuzel prisla po 12 dnech opozdena mrcha:frowning2: preji ti,at ti to dopadne lepe nez me!!! Posilam :four_leaf_clover:
18. říj v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nael1612
To je mi moc lito a Vam moc dekuji za podporu. :kissing_heart::pensive:
18. říj v 17:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nael1612 To by bylo super! Ale zatím si to nechci vůbec připouštět...
18. říj v 17:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@salominx mela jsem to stejne..o tyden dyl prisel samovolny potrat.
18. říj ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@geryy ze můžeš být těhotná. Já taky měla normální MS a po MS jsem.měla pozitivni ovulak, žák jsem si udělala i těhulák a bylo to tam.
18. říj ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yasmin30 jsem tedka tak nejak v pohode tak zkousime o sto sest ;) ale zatim nic. Uz to vypadalo nadejne a ta potvora dneska prisla :/ diky moc za podporu ;)
18. říj ve 20:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kstablova Děkuji no bylo by to super kdyby ti vislo ráno si skusim udělat tehu test a uvidím
18. říj ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@salominx Ahojky to nevím,ale vše muže souviset se vším.Ale pokud lékař řekl toto bez krve a nového ultrazvuku nebo popřípadě konzultace s jiným gyn bych na čištění nešla někdy jsou ukvapenější než příroda.Většinou se tělo takto v začátku čistí samo.Mně např ted u 4 neviděla lékařka být srdíčko ješte v 9.týdnu ,, většinou je vidět již v 6 týdnu,, a spočítáno dobře :slight_smile: Nemysli na špatné věci,dobře se to říká -huře dělá-znám to :slight_smile:
18. říj ve 21:15  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@viivien nerozumim tem doktorum.
Spinim kdyz mam vice pohybu tak trochu krev.
Ms vynechana 5teho. 10
9.10 prisla a ten den sem sla na hcg z krve vysledek byl 10.10 57 tech jednotek.
A dnes 18.10 hcg 267 a prej je to malo a ve 4tt sem koukala na tabulku uvadi od 18-416 tak mi neprijde ze je to tak extremne malo :pensive:
A pred tim nez sem zjistila tehotenstvi mi gynekozka dala driak antibiotika Furocil nebo neco takoveho po 6ti hodinach a oak po tydnu test pozitivni tak sem hned vysadila. Uz vazne nevim :pensive:
18. říj ve 21:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kstablova drz se a myslim na tebe!!!
18. říj ve 21:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek