Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jesterova
17. říj 2016

@miky00 tak to jsem ráda že v tom nejsem sama a záchůdek normálně čistíš? jsem slyšela že se to v těhu nesmí.....

europa00
17. říj 2016

@ywushka holky tak u mě těhu nic teda..respektive progesteron mam tak nízko jako bych snad jesšte byla ve fázi pred ovulací..nechápu to...minule utery jsem mla mit ovulaci...ted po ni test ovu negativni predtim jsem ho nemerila...tak jsem si rikala ze asi púrobehla o den drive...včera tes ovu napuzl pozitivní...což mi prišlo divne a dnes opet negaivní....a nalez z krve progesterou pouhych 11.1 ..takže tomu vubec nerozumim a uz me to telosere..si dela co chce..minuly mesic progesteronu tolik ze mi malem psra prasky jak byly nalite...predesky mesic progesteron z krve perfekt...tak jsem si rekla super telo uz je pripravene tento mesic se budeme snazit..a udela se mi tohle....je mi az do breku...nemam problém otehotnet takze nejsem smutna z toho ze se tento mesic nezadarilo...ale naopak s tim progesteronem nizkym se fest bojim abych nahodou tehu nebyla ted...protoze bch ho neudrzela...A JEN DOUFAM ZE DALŠÍ MESIC UŽ PROBĚHNE NORMÁLNĚ....pro jistotu jsem si ted vzala tabletu duphastonu...uz mi hrabe...

peta73
17. říj 2016

Ahoj holky. Nemáte prosím někdo zkušenost, zda může utrogestan oddálit ms? Před 20 dny jsem byla na IUI, minulý týden v úterý a ve čtvrtek jsem si dělala testy, oba byly negativní. Utrogestan jsem přestala užívat minulou středu, Jenomže MS nedorazila. Cykly mívám 32-34, nyní jsme však 35 a trošku mě to znervózňuje. Akorát mám fakt hodně citlivá prsa, ale to může být i PMS. Myslíte, že má cenu ještě jednou zkusit test?

luciebx
17. říj 2016

@peta73 určitě bych udělala znovu test

yasmin30
17. říj 2016

Já myslím že je to tam 😉 za 3 dny bude carka silná myslim...

ywushka
17. říj 2016

Tak mě ovu testy silily a včera dobrala gynprodil a už dnes přišla mrska. Tak zase příští měsíc.

ywushka
17. říj 2016

@peta73 mě naopak přišla už 27dc

ywushka
17. říj 2016

@europa00 já jsem prvního syna měla vymodleneho a teď se Snažíme 2 cykly tak uvidíme. Mám progesteron ještě na další dva měsíce.

ivett10
17. říj 2016

Ahoj holky jsem tu nova a rada se mezi vas pridam 🙂 od srpna jsme se zacli snazit s pritelem o miminko a zatim neuspesne. Mozna se zadarilo tento mesic tak snad zitra udelam test a uvidime. Lecim se s Crohnovou nemoci tak doufam ze me nebude nejak az moc omezovat. 🙂

miky00
17. říj 2016

@jesterova jo, čistím ho normálně, protože kocour nechodí ven a je jen doma, takže se nemocí nebojím. akorát teda ke králíkům moc nechodím, od tý doby co mě začaly bolet prsa + další nějaké ty příznaky těhu, aniž bych to ještě věděla, tak z nějakýho záhadnýho způsobu se mi u nich hrozně blbě dýchá, takže asi to tělo samo nechce být v tom prostředí. 😀

europa00
17. říj 2016

@ywushka jj rto ja mela minuly mesic taky....jenze jsem byla v americe...a nechtela jsem tehotnet tam kvuli letu atd..atd abych neohrozila tehu atd...tak jsem si rikala ze kdyz 2 measice za sebou byly hormony v naprostem poradku tak ze se ted pokusime..a jen xco se pokusim tak najednou progesteron na bode mrazu?? nechapu to...dokror mi jeste rikal ze tam mam nchystany krasny veliky folikul..jsem si rikala ze ted bude vse ok...a moje hladina progesteronu když ma byt ve vrcholove fazi je jako v první půlce cyklu..totalne dole nekde na 11.1...přitom minuly mesic jsem ji v thle dobu mela kolem 40...takže nechapu proč...copak je normalni ze se to hormonalne mení??? že jeden mesic mate hortmony ukazkove druhy nahovno??? nechapu to

ywushka
17. říj 2016

@europa00 no mě zatím nikdo v průběhu cyklu nekontroluje,tak nedokážu hodnotit. Uvidíme či udělá další měsíc 😍

ssaskiaa
17. říj 2016

@laura1972 tak 3.11 na komtrolu 🙂 srdicko jeste nebude ale chteji komtrolu, jestli je spravne drobecek kde ma byt 🙂 uz chtela 27. Abych sla, ale mela jsem ovu hodne pozde takze by jeste videt nic nebylo 🙂

ssaskiaa
17. říj 2016

@laura1972 dnes z odpolední moči po dobrem pitném režimu 🙂

laura1972
17. říj 2016

@ssaskiaa tak moc, moc gratuluji 🙂 ať je vše v pořádku 🍀

simi1510
17. říj 2016

@ssaskiaa Gratuluji!!!!!!!!!!

ka6ka
18. říj 2016

Ahojte holky,
koukám, že se s pozitivními testy tento měsíc roztrhl pytel. 🙂 Moc Vám všem gratuluji! 😉 Potřebovala bych od Vás poradit. Jsem dnes 30 DC. Používám x aplikací k měření BT. Počítala jsem podle fertility s tím, že jsem měla ovulaci v pondělí 3.10. (15DC). Což by znamenalo, že jsem dnes 15DPO. BT se mi drží krásně nahoře. Zkoušela jsem TT v pátek, ale tam jsem viděla, dle mého názoru jen rysku a po zaschnutí nic. Tak jsem si říkala, že to zase nevyšlo a byl to pouze výkvět mé fantazie. Ale jelikož jsem holka zvědavá, tak jsem dnes testla znovu. A vidím tam mini pidi ducha, tak mi zase svitla naděje. V červenci jsem bohužel prodělala samovolný potrat...a tehdy jsem 28DC, 16DPO měla krásnou 2 čárku na TT. Tak právě si říkám, že kdyby jsem dnes byla 15 DPO, tak by to už byla pěkně tlustá 2 čárka. Začala jsem přemýšlet nad tím, zda ovulace nebyla později. Bohužel ji na sobě nijak nepoznám a sleduji jen BT. Podle aplikace wunschkinder mi vychází ovulace mezi 18-20DC. Což by asi lépe odpovídalo tomu výsledku na TT. Tak jsem opravdu zvědavá, zda z toho může vůbec něco být. TT mi nejde moc dobře vyfotit, ale já tam opravdu něco vidím. Takže jsem dnes buď 15DPO nebo teprve 10DPO. Co si o tom myslíte? Děkuji. 😉

ssaskiaa
18. říj 2016

@laura1972 děkuju moc 🙂 myslete na mě 🙂 a Lauro, vám ať se to co nejdříve opět povede 🙂

ssaskiaa
18. říj 2016

@simi1510 děkuji 🙂 snad bude vše jak má 🙂

barusak95
18. říj 2016

@ka6ka ja tam neco vydim zkuz ve stredu z rani moci dalsi to by mel silit tak drzim palecky at jen sili 🙂

zuuzzkkaaa
18. říj 2016

@ka6ka je to hrozně sloubočký duch přesně jak ti radí baruska95 ono stačí den dva a už je to pak vidět o dost víc 😉 držim palečky 😉

pet_8
18. říj 2016

Ahoj holky, tak ja se taky s velkou radosti pridam do party 🙂 Zatim velmi slaboucky, v realu snadno viditelny, na fotce je to horsi... ale snad bude vse v poradku 🙂 Prvni test jsem zkusila vcera, 12DPO, dneska 13DPO trochu silnejsi, MS ocekavam - teda uz necekam! - zitra 🙂 Nevim co se stalo, ale fakt se roztrhl pytel, cerven pristiho roku bude asi velmi silny 🙂

terezkappp
18. říj 2016

Ahoj ženy 🙂 Tak na začátku září jsem objevila druhou čárečku, s radostí sledovala, jak sílí, před měsícem jsem se rozplývala nad ťukajícím srdíčkem a dneska už na mě na ultrazvuku miminko špulilo miniprdýlku 😀 Moc všem přeju ať se dvě čárky objeví a pokud už se objevily ať pěkně sílí 🙂

samsara123
18. říj 2016

@kastanek87 Ahoj, byla jsem na kontrole a deloha prazdna, mesicky uz se spousti, tak jedeme na novo. Jinak vypada vsechno v poradku. Jak jses na tom vlastne ty? Uz se vam zadarilo?

nael1612
18. říj 2016

Ahojda holky,prodelala jsem v cervenci zamlkle tehotenstvi. Tedse znovu zaciname snazit,10.10. Jsem mela dle ovul testu ovulaci,moc jsme se snazili☺️Ted o vikendu jsem mela ukrutne bolesti dva dny,je mi mdlo od patka,citliva prsa a unava. Kdy myslite ze bych mohla testnout? Dnes 8dni po ovulce snehobilo... jsem trapne natesena,ja vim😊

katuskad1
18. říj 2016

@nael1612 Ahoj, tak to jsme na tom stejně, já taky v červenci, ale mimoděložní těhu. A ovu asi 10.10., a dneska mám taktéž 8DPO. Testovala si už? :D Já ještě ne, chci až ve ČT zkusit 🙂

baba93
18. říj 2016

@kstablova tak co kocko jak jsi dopadla 🙂

kstablova
18. říj 2016

@baba93 Ahoj, děkuji za optání 🙂.
No zas nejsem o moc chytřejší bohužel. Už jsem i byla připravená na to, že to prostě třeba nedopadne, ale ještě prý budeme čekat.
V podstatě minulý týden viděla jen mini tečku, dnes viděla gestační váček. Prý to odpovídá cca tomu 4-5 týdnu. Vzala mi znovu krev, výsledky budou zítra. Říkala jsem mudr, že jsem byla ve čtvrtek na krvi jako samoplátce, tak na tu hladinu říkala, že je nízká, ale že za týden to opravdu porostlo a že by tedy ještě nic kategoricky nezamítla nebo potvrdila, takže nějaký vývoj tam je, stále zůstává otázka, jestli dostatečný. Takže ještě týden čekat. HCG je asi stále ještě příliš nízké, takže víc vidět nebylo. Dnes mi v podstatě ani moc krev brát nechtěla, že mě to bude akorát stresovat, že zásadnější je nález na ultrazvuku, ale pak teda nakonec polevila a krev mi vzali 😀 . No nic, chovám se k sobě zatím teda jako k těhotné (teda nepřeháním to, v sobotu jsem například umyla okna v celým baráku 😎 ). Ale jak mi doktorka řekla, určitě se na to ještě nemám upínat. Na debatu o tom, proč je to tak mladé, když MS a OVU byla tehdy a tehdy jen řekla, že to sice zvláštní je, ale že je tolik věcí mezi nebem a zemí, že prostě nejde to vyloučit. Takže co tedy vím po dnešku? Prdlajs!!! 😀 😀 😀 😀

yasmin30
18. říj 2016

@ivett10 ahoj,taky mám Crohnovu nemoc a v těhotenství se mi to nádherné uklidnilo,ber léky jakt ti řeknou a neboj se.a ať se zadari co nejdriv😉

nael1612
18. říj 2016

@katuskad1 fakt? Tak na drzim pesti👍Mno ja to dnes rano nevydrzela... snehobilo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru