• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

9. prosince 2016 
@europa00 mela by byt silnější aby to znacilo tehu. Mne ovu test ukázal těhotenství ale byl silnější. Za dva dny už byla čárka i na tehu testu. Bohužel to nedopadlo... ale jedeme dál :D tobě držím pěsti ať ti to vyjde!!!
16. říj v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 jj ale já mám do termínu menzes ještě 9 dní..takže žádne testy moc neberu vážně..tady holky loví duchy ještě po terminu menzes...tkže neřeším...až tak za 6-7 dní přijde v potaz vubec dělat těhu test...jen prostě ty ovulační testy nechápu..proc to ukazuji....
16. říj v 16:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@europa00 no Já mám třeba na ovulacnim neustále tu druhou slabou,kterýkoliv den cyklu. Taky jsem testovala,měřila teplotu,testovala predcasne, pak se radovala a v 7tt konec,ted čekám na MS za 4dny má přijít, ale jsem celkem v klidu,neměnila jsem teplotu,nedělala ovu testy,proste nic,tak uvidíme. Něco málo na sobe pozoruji ale nechci to zakřiknout :slight_smile:
16. říj v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 držím pěsti!!! :slight_smile: Ve čtvrtek to bude 6 týdnů od revize, MS se zatím neukázala, BT je stále vysoká teď... tak uvidíme no, jestli se dostaví nebo co bude. Já jen doufám, že nebudu muset na vyvolání :-/
16. říj v 16:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 jj to nikdy nevis no..me to proste jen baví..co všechno se v tom těle deje proc kdy atd...já to oprravdu až tak nemusím hrotit ..protože otěhotním bez problému..začnu stresdovat až co se bude týkat udržení plodu..ikdyž ted už mám snad hormony v porádku takže veřím že t těhu dopadne dobre .-)
16. říj v 16:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa taky nemám příznaky těhu, a modlím se za srdíčko,ale některé příznaky mají ještě čas, a nebo se třeba nedostaví :slight_smile:) mě u prvníh nebylo vůbec nic :slight_smile:)
16. říj v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaskiaa ale to co jsem měla já si myslím že u tebe to bude v pohodě. Já příznaky mela ze začátku, ne nějak silné, ale měla, pak začaly ustupovat a bylo hotovo. Ale nesmis myslet hned na nejhorší. Bude to v pohodě, držím palce :slight_smile:
16. říj v 17:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 Tak mě se pak stupňovaly třeba, a bylo to už dávno blbé... Doktor mi to vysvětloval tak, že za to může ten obal kolem gestačního váčku atp.

Ono tady nejde říct, co je a co není dobré, kdy to bude špatné s mimi atp.

Kdyby to bylo tak jednoduché, tak jsme všechny chytré až za hrob a máme doma miminka :slight_smile:
16. říj v 17:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Co říkáte na pozitivní ovu test 26dc ,beru od 17dne gynprodil (utrogestan) a čárka pořad sílí. Dnes už si dávám poslední tbl. A pak čekat na ms
16. říj v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@ywushka může značit těhu :slight_smile: Kdy že máš mít ms? Jestli by nestálo za to zkusit už TT?
16. říj v 17:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 MUDr říkal ze po dobrani mám čekat 2 dny
16. říj v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 první dítě mám po 3tim Ivf s bývalým manželem. A teď jen podpora tím gynprodilem
16. říj v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ywushka Být tebou, tak zkusím ten TT. Když jsem měla takto čárku na ovu testu, tak byla už čárka i na t. I když to hold později nedopadlo nejlíp :frowning2: Ale už se nemohu dočkat, až to zase bude moci být pravda. Držím palce! A určitě pak ale dej vědět, jak si dopadla, jestli přišla nebo ne :wink:
16. říj v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simi1510 určitě dám vědět. Před 8 lety jsem trávila na konikovi spoustu času a měla tu kamarádky se kterými jsme pak s dětmi jezdili i na dovolené :D tak když se holky podporují, jde to všechno hned líp :slight_smile:
16. říj v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ywushka Já právě zamlklé těhu, revizi a vše po tom, zvládla díky holkám tady :slight_smile:
16. říj v 18:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@simi1510 jo sikula. No ja mám syna po 3 ivf a on byl z dvojčat. A taky jsem jedno ztratila tehdy a bojovala jsem o to ,aby to zvládl on. Takže jsem musela jen ležet. Říká se že po revizi je to jak "pohnojene" tak to klapne
16. říj v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@europa00 ja ti drzim palecky a verim, ze to dobre dopadne :slight_smile:
16. říj v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka20 ja doufam, ze nas drobecek vsechny jen potesi :slight_smile: holky si zazily svy, uz toho bylo az az :frowning2:
16. říj v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@laura1972 ja doufam, moc si to preju :slight_smile: ani citliva prsa, nic nemam, tak snad ze budou postupne prichazet ale neodejdou a uvidim krasne srdicko ktere bude uz tlouct naporad :slight_smile:
16. říj v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miky00 no to bych chtěla být taky v klídku furt se nervuju se zvířatama... máme dvě číči a křížence výmarskýho ohaře a furt dělaj bordel :D
16. říj ve 22:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jesterova no to mi povídej. my máme kocoura, při prvním návratu z porodnice 10dnů nežral, nebavil se se mnou, jak žárlil. Pak si zvyknul, ale kolem malého chodí dodnes (2,5r) obloukem. no a letos v březnu jsme adoptovali 5letého kocoura ještě ven ke štěněti. No a domácí kocour vždycky vylítne ven a hned útočí na adopťáka :( a pak nám nechá na chodbě nebo na manželově tašce do práce loužičku :( Jsem z toh taky úplně hotová, co chudák bude dělat potom, co bude další mimi... Jsem z toho zoufalá. nevím jak ho to odnaučit. hraju si s ním každý večer, dávám mu pozornost i přes den a prostě jednou za týden stejně někde tu loužičku najdeme i když má záchůdek čistý :( Takže buď v klidu, nejsi sama :grinning:
16. říj ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 pěkné,pěkné.....gratuluji
17. říj v 01:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@europa00 Toto ale není pozitivní ovulační test, takže za mě to nevypovídá vůbec nic... Testovací čárka by měla být minimálně stejná nebo i silnější než kontrolní. Každopádně držím palce :slight_smile:
17. říj v 07:40  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (16. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ywushka to vypadá velmi nadějně :wink: pár dnů po takovýmto ovu testu mi ukázal i těhotenskej druhou čárku. Držím pěsti!!!
17. říj v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alicie_k jj n+ěkdo tady rikal že značí i cYsty třeba..jednui jsem mela vzdy se objevi po menzes zmizi td furt dfokola treba to souvisi s tim...jen je to zvlastni no...ale nebudu rešit počkám si tyden na normalni tehu test .-)
17. říj v 09:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
17. říj v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 přesně já taky:slight_smile:
17. říj v 10:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 já to měla taky tak.Ovu testy sílily pár dní před oček. ms a pak ukázal i teh. test// :slight_smile:
17. říj v 10:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 kdy se ti ukázal pozitivní teh.test když ti ovu testy začali sílit? Mela jsi po vynechání ms nebo ještě před ní?
17. říj v 10:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 takže těhu test zkoušet asi až těsně před vid, když mám týden do MS, tak to ještě nemá smysl že? :grinning:
17. říj ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek