Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pet_8
19. říj 2016

@svobodka86 Tak sili! 🙂 A ja silim 😀 Special pro tatinka, je to stejna citlivost jako max, ale proste lip to vykresluje 🙂

laura1972
19. říj 2016

@pet_8 moc gratuluji🙂

ajkacovi
19. říj 2016

Co myslite? Kanalik?? Zajtra mam dostat menzes dik

katuskad1
19. říj 2016

@ajkacovi Já tam nic nevidím 😳

katuskad1
19. říj 2016

@ajkacovi i když možná slaba čárka ano

baba93
19. říj 2016

Holky mate zkusenost s testem Verto 10 ??? 😲

laura1972
19. říj 2016

@ajkacovi já bych zkusila test otevřít, je to pak líp vidět.🙂

zuuzzkkaaa
19. říj 2016

@ajkacovi bohužel nic nevidím ;) zkus to za 3 dny

bzukk
19. říj 2016

Prosím o radu, že by byl vadný test? Ms mám mít až příští týden, ale už třetí den mě šíleně bolí prsa, tak jsem zkusila test.

katuskad1
19. říj 2016

@bzukk podle Mé, když čekáš MS AZ za týden tak je brzy. Prsa mohou bolet i před MS.😊tak snad nedojde a ukážou se //

zuuzzkkaaa
19. říj 2016

@bzukk mě bolí šíleně už týden bradavky, včera hned jak jsem přišla domů z práce okamžitě jsem sundala i podprsenku protože to se nedalo, a v úterý to má přijít tak uvidím 😠

bzukk
19. říj 2016

@katuskad1 vím, že je brzy. Takhle jsem ty prsa ještě necítila. Jednoho prcka už mám a druhému se nebráníme. Děkuji za odpověď, snad už ms nedorazí 😃

bzukk
19. říj 2016

@zuuzzkkaaa snad už nedorazí 😃

svobodka86
19. říj 2016

@pet_8 no tak bezvadný!!!!...já mám na maxovi pořád proužek světlej, sílí, ale ještě to nejsou dálnice, jsem teď 16DPO..a ty ?? a tohle je co za značku, Benu?

svobodka86
19. říj 2016

@ka6ka tak to je skvělá zpráva!!! Promiň že píšu až teď dřív, sem se sem nedostala...podle grafu je podle mně ovu 19DC, takže dnes jsi 11DPO...a ovu je den posledních nízkých teplot (musí být 3 nízké za sebou) a pak následuje 6 teploto vyšších...ale nemusí tam být nějaký horentní rozdíly...takže zatím super ;) já jdu v pátek k Dr.tak uvidíme ;) Hlavně ať sílí a zatím tiše gratuluji....test u mně 11dpo vypadal dost podobně ;)

pet_8
19. říj 2016

@svobodka86 Kupovala jsem ho taky u Dr.Max a je to Cemio Gravitest DIRECT 10mlU/ml 1 test. Stoji kolem 80Kc. Chtela jsem nejaky hezci pro tatinka 🙂 A za ten ClearBlue jsem zbytecne penize davat nechtela. Jinak na tehutestu od maxe mam dnes uz zretelnou carku, ale neni tak hezka jako tahle 🙂 Dam to do fotek u me na profilu 🙂 Jinak jsem preckala termin MS, dostavala jsem to dopoledne 🙂 A 14DPO.

svobodka86
19. říj 2016

@pet_8 takže super ;) na fotky jsem zvědavá...a tatínek to teda ještě neví jo??!! Jééé tak to pak napiš co on ta :D

pet_8
19. říj 2016

@svobodka86 Ne, nevi 🙂 Cekala jsem do dneska ... jednak termin MS a jednak mame druhe vyroci spolecneho bydleni 🙂 Ale jelikoz bylo miminko planovane a chtene, tak to snad tatinek vezme velmi dobre 🙂

svobodka86
19. říj 2016

@pet_8 a jak to uděláš? co mu řekneš?

kstablova
19. říj 2016

Ahoj ženy, kdo sledujete ten můj příběh..... tak po včerejším odběru HCG opravdu strašně málo od čtvrtka narostlo. Z 283 na 389. Takže v pondělí se uvidí co ultrazvuk, jestli tam nebude vidět nějaký zásadní posun, ale jinak asi ve středu revize.... 😖

Snažím se koukat "dopředu" a po Novém roce že bychom zkusili znovu 🙂 🙂

ssaskiaa
19. říj 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, když bych měla být 4+ 2 dneska.. Může lékař na utz už vyloučit mi oděložní? Děkuji 🙂

lucienelka
19. říj 2016

@ssaskiaa ja myslim,ze tak brzy na UTZ videt jeste nic nepujde.Pockej tak 10-14dni jeste,to uz neco pujde videt a tim padem i MD muze doktor vyloucit.

ssaskiaa
19. říj 2016

@lucienelka ja jsem objednana na 3.11.. Je to 4+ 2 podle ovulace, ta byla 1.10.. Dnes o pulnoci me vzbudila tamova ostra bolest v brise - prirovnala jsem to zarazenym prdum a dnes taky jakoby v horni casti bricha takova páiva ostra bolest, ale rychla.. A od te doby nic.. Nastesti vubec nekrvacim, ale mam strasny strach ☹

kstablova
19. říj 2016

@ssaskiaa mě už v pátém týdnu potvrdila, že je to v děloze.

tuzemka
19. říj 2016

Ahoj holky, dnes mi to po praci nedalo a zkusila sem ovu test. Jsem teprve 7 DPO, citim se uplne jinak, tak divne. Myslite, ze by to mohlo neco naznačovat? Myslela jsem, ze po ovu testy takto vyrazne nejsou... Diky za nazory 🙂

ssaskiaa
19. říj 2016

@lucienelka jeste se mi vraceli v noci jakoby stavy do krku z zaludlu, a to jsem jedla naposledy obed, takze dlouha doba od jidla to byla

ssaskiaa
19. říj 2016

@lucienelka jeste se mi vraceli v noci jakoby stavy do krku z zaludlu, a to jsem jedla naposledy obed, takze dlouha doba od jidla to byla
@kstablova

ssaskiaa
19. říj 2016

@kstablova takze myslis ze uz by mohla videt tecku tam, kde ma byt? 🙂

kstablova
19. říj 2016

@ssaskiaa mohla. asi bude záležet jaký má přístroj, ale vyloučené to není 🙂

ssaskiaa
19. říj 2016

@kstablova no musela bych na pohotovost.. :-/ na gyndu.. Ale strasi me, ze kdyz tam nic neuvidi, tak me bude strasit vid?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru