Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

miky00
21. říj 2016

@zuuzzkkaaa
@bsvet
@hanulka90 Děkuju holky, ono to nějak dopadne. Dneska jsem potkala v zábavném centru pro děti maminku s dvojčátkama (chlapečci asi tak 4měsíční), tak jsem se jí ptala, jak to zvládá a říkala že se toho strašně bála, ale že to jde dobře. Má 2letého syna a i tak to dává. Dětičky byly nádherné, ale i tak mi to asi zase nedá spát. na dnešek jsem usla ve 4 ráno, pořád jsem si promítala v hlavě, jaký by to asi bylo a jak by byl syn asi odstrčený. No ale zase si říkám, že je hodně brzo na nějaké závěry a že nám něco ten život přinese. Takže uvidíme, jak se to druhé bude vyvýjet toho 31.10. Ale hlavně aby to jedno bylo v pořádku a pokud tedy to druhé má být, tak aby byly zdravé obě. Nějak bych to asi taky musela dát, ale asi by to byla spíš větší povinnost než radost. ☹

anyt9178
21. říj 2016

@miky00 děkuji

sanour86
21. říj 2016

Tak ja jsem z toho jelen...Dostala jsem to o tyden driv.Ale jen jeden den,pak dva dny nic,pak zase jo,ted nic a jsem úplně maximálně ucurana.Dneska jsem zkusila test a nestačím zirat...nechápu.Myslite,ze je to falesnak?Pred MS byl
negativni,ale ovulaci jsem mela 11.10. a MS prisla 16.10.

barusak95
21. říj 2016

@sanour86 ja bych rekla ze tohle je uz carka a ne zadny duch nerekla bych ze by to byl falesnak zkus zitra nebo v nedeli z rani moci a mela by byt carka silnejsi a nebo zkus ten digitalni od clearblue ale ja myslim ze to je dobre drzim palce at jen sili 🙂

viivienn
21. říj 2016

@miky00 Ahojky pokud mohu nepřemýšlej ☹ Já mám syna z dvojčat v 6 týdnu začalo jedno odcházet a chtělo vzít i druhé ☹ Celé těhotenství jsem musela polehávat ,celkem 3 měsíce po nemocnici nakonec syn v pořádku.
Ale ty myšlenky co druhé,jaké by bylo mně napadají velmi často.
Přijmi je obě pokud to jde trápení zda to zvládneš zda syn nebude odstrčený těhulce neprospívají 🙂 Ženské zvládnou vše 🙂

miky00
21. říj 2016

@viivienn Děkuji moc. Na jednu stranu se sobě hnusím, za to, co se mi honí hlavou, ale na druhou stranu se toho fakt moc bojím. No aždopádně zdraví je přednější, takže pokud maji být dvě, tak hlavně aby byli zdaví.

viivienn
21. říj 2016

@miky00 🙂 zvládneš to 🙂 Nemáš se sobě proč hnusit přepadl Tě jen strach 🙂 mám kamarádku co měli 2 děti také malé 2 a 6 let a přišla jim dvojčátka a vše v pohodě.
A v porodnici jsem měla maminku co měla doma 3 děti a 2 si vezla domu a taky vše zvládají 🙂
Bude dobře 🙂
Užívej si miminek a ničím se netrap 🙂

miky00
21. říj 2016

@viivienn když ten strach je hroznej. Ale uvidíme, co nám osud nadělí. snad se za 10dní dozvíme co se tam v bříšku děje nového.

nael1612
22. říj 2016

Holky myslite,ze roste jak ma byt? Minule se mi prestalo mimi vyvyjit a odeslo se spozdenou menstruaci,tak z toho mam zase strach. Ale to carka nesilila....

barusak95
22. říj 2016

@nael1612 sili ja bych rekla ze to je na dibre ceste drzim palecky 🙂

ulicnice82
22. říj 2016

@nael1612 krásné sílí gratuluji

pet_8
22. říj 2016

@nael1612 Holky mi ted doporucily testovat obden a pak se uvidi, jestli carka sili. Porovnej si jen 20.10. a 22.10. 😉 A zjistis, ze sili 🙂 Mrkej u me, porovnani 19.10. a 21.10. posledni dva testy. Jinak uz jsi po terminu MS?

nael1612
22. říj 2016

@pet_8 dekuji,ano snad ano,jsem z toho nervozni. Menstruaci mam dostat,az ted v utery nebo ve stredu. Jsem tedy 12 dni po ovulaci. A ty uz jsi M mela dostat? Tu carku z 21 mas krasnou,gratuluji!!!!!

pet_8
22. říj 2016

@nael1612 Jj, ja mam uz po terminu. Ten prvni test je 12DPO, pak 13DPO a pak den MS=19.10. 🙂 Mas krasnou carku na to, ze jsi pred terminem, mimi se do tebe hodne zakouslo 😉

nael1612
22. říj 2016

@pet_8 taky si rikam,ze na to,ze to mam teprve dostat,tak snad to nedostanu😊A mas nejake priznaky? Kdy jdes k doktorce?

snazimese2015
22. říj 2016

Ahojky😃 já vím že je to negativní, ale proč je tak rozpity?? Je to focené teď dělala jsem ho v 8 ráno, hned se mi objevila jedná čárka, volali z práce tak jsem musela běžet a když jsem přišla našla jsem toto .
Díky moc za odpovědi

petapal
22. říj 2016

Holky máte to taky,že na testu když je mokrý je čárka víc vidět a jak uschne skoro zmizí?

snazimese2015
22. říj 2016

Tak jsem šla a počů..... ještě Benu test 25 .
Tak je to negativní nebo ne díky

pet_8
22. říj 2016

@nael1612 Priznaky pred pozitivnim testem-caste moceni, tlak v podbrisku, stridave pichani vajecniku, paleni v zadech a prsou a bolest v krizi, temer zadny hlad. Po potvrzeni trochu ustupuje moceni, prozmenu tvrdsi brisko, casteji poboliva (asi jak se rozpina deloha) a mam vetsi potrebu pit. Jinak zbytek zustava. Obcas mam pocit, kdyz lezim na brise, ze se to tomu mini spuntovi nelibi, pac me zacne bolet bricho a musim si lehnout jinak. K lekari az 10.11. 🙂

nael1612
22. říj 2016

@pet_8 tak to mame uplne stejne,ten hlad ani ne,spis chut na jine potraviny🙂 zdravejsi,nejsem zadnej hubenour,mam 80kg ,tak z toho mam strach,rekla jsem,ze se budu hlidat. Pri prvnim jsem mela nahore 18 kg,ale to byla pocatecni vaha 67😀 mno uvidime. Cekas prvni mimi? Ja mela s prvnim statosti,lezela jsem tri mesice v nemocnici,ale nastesti vse dobre dopadlo✊👍👍👍👍

pet_8
22. říj 2016

@snazimese2015 Obavam se, ze negativni.

pet_8
22. říj 2016

@nael1612 Jj, prvni 🙂 Vaha 61,5 a doufam, ze pojedu v tabulce 😀 Uz jen mit 70kg je pro me hrozna predstava 😀

ssaskiaa
22. říj 2016

Ahoj holky, tak jsem konecne dosahla svych vymodlenych dalnic 🙂 od posledne uz me nikde ani jednou nic nebolelo, nepalelo ani nepichalo 🙂 kdy se vam zacalo delat brisko? Ja jsem dnes 4+6 podle ovu 🙂 podle MS to pocitat nebudu, je to rozdil cca 11 dni, coz je veliky rozdil :-/

ssaskiaa
22. říj 2016

Juchuu 🙂

nael1612
22. říj 2016

@ssaskiaa juchuuuuuu

ssaskiaa
22. říj 2016

@petapal vzdycky jak je mokry tak je carka vic videt, proto by se to do tech 5 min melo odecitat 🙂 ja ti poslu fotku mokreho a poslu fotku i po zaschnuti a je to velkej rozdil 🙂 to je ten posledni v sesite 🙂

nael1612
22. říj 2016

@pet_8 nedivim se,pro me taky,ale po sestinedeli jsem se brutalne kousla a bylo pres dvacet dole,jenze to je pred peti lety a to se hublo jinak. Mela jsem syna ve 23,moc chteny,jen jsem necekala,ze se povede hned prvni mesic. Ted je mi 29,tak uvidime🙂

ssaskiaa
22. říj 2016

@nael1612 mam radost 🙂 velikou, bala jsem se ze to bude stoupat blbe a uplne ukazkove 🙂 dnes meskam 13. Den 🙂

petapal
22. říj 2016

Prosím jsem 8den po ET dvě ctyrbunecna embryjka vím,že je brzo,ale myslíte ,že se něco děje.Pošlu test z dneška když byl mokrý bylo to více vidět a pal ostatní je to číslo 8

adrrik
22. říj 2016

@petapal no náznak by byl ale být tebou Vykašli se na denní těstovani buď v klidu ver že se to povede a test udělej až 12-14 dní po et

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru