Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snezenka123
4. pro 2016

@agar
@bredda
@laura1972
@adusee
Tak hlasim. . Ze jsem to dostala😔
ach jo.

bzukk
4. pro 2016

@snezenka123 tak jeste to neni ztraceno, ale mamatest uz nekoupim fakt ani ja :( Ale moc ti drzim palecky :D

bzukk
4. pro 2016

@snezenka123 to me mrzi :( , ty mamatesty jsou fakt "uzasne".

laura1972
4. pro 2016

@snezenka123 mě ukázal dr.max 10DPO slabou čárku, ale bohužel to nedopadlo. Ale někomu se fakt ukáže až později, tak ta šance tam ještě určitě nějaká je 🙂 držím palce. 🙂

snezenka123
4. pro 2016

@laura1972 šance neni. MS dorazila. No co se dá dělat. Jdu si uvařit kontryhel a zadelat na těsta🙂

laura1972
4. pro 2016

@snezenka123 tak snad příští měsíc. 🙂 My ted od revize zkoušíme podruhé, poprvé to nevyšlo, tak uvidime příští pátek nebo sobotu.To už budu 10 DPO, taky bysme rádi kdyby to vyšlo, ale lepší je se nestresovat a počkat jak to dopadne, než se předčasně radovat a pak být zklamaní 🙂

agar
4. pro 2016

@snezenka123 Aspoň víš na čem jsi, příště to vyjde! Já mám třeba dlouhé cykly a bylo to vždycky jedno dlouhé čekání 🙂.

dobro16
4. pro 2016

Ahoj holky, prosim o radu.. jelikoz se snazime uz delsi dobu nejspis uz vidim carku i tam kde neni.. zitra bych mela dostat MS.. nedalo mi to a stejne jsem to musela dnes zkusit.. vidite tam neco?

agar
4. pro 2016

@dobro16 Ducha vidím na obou testech. Ať sílí! 🙂

adusee
4. pro 2016

@dobro16 já též 🙂

dobro16
4. pro 2016

Jeee holky dekuju moc, ja uz se bala ze mam halucinace... ted se zavislosti testovat nezbavim, snad budou silit..

playholka
4. pro 2016

Takhle přesně jsem taky měla čárku v testu s teď máme krásný dvojčátka :D

bzukk
4. pro 2016

@dobro16 vidím na obou testech 🙂

dobro16
4. pro 2016

Snad to dopadne, konecne...nemuzu se jeste predcasne radovat.. uvidime dalsi dny

laura1972
4. pro 2016

@dobro16 tak já teda taky vidím na obou 🙂 kolik jsi DPO? 🙂

trrr
4. pro 2016

@dobro16 vidim

dobro16
4. pro 2016

@laura1972 prave ze uz 13 tak nevim jestli to neni moc slaby vysledek 🙏

lucinka58
4. pro 2016

@dobro16 Vidím něco malého na obou dvou testech 🙂 Tak jen tak dál 🙂

monoklnaoku
4. pro 2016

@dobro16 takhle slabou jsem měla až 10 dní po vynehání MS a teprve pak začla sílit :D je krásně vidět na to že máš den před MS 🙂

dobro16
4. pro 2016

@monoklnaoku faaakt? Tak uvidime v dalsich dnech.. asi by to byly nejstastnejsi vanoce po dlouhe dobe kdyby to vyslo

laura1972
4. pro 2016

@dobro16 taky, že budou nejšťastnější uvidis 🙂 držím palce 🙂

tornadolu
5. pro 2016

Dobre rano 😉 ženy tak se můžeme s přítelem snažit znovu MS už odjela paráda a může se zkoušet dal 😉

trrr
5. pro 2016

holky mate nektera zkusenost s timto testem 5dni pred ms?na obalu pisi ze ukaze 5dni pred ja mam ms dostat v sobotu sex byl 2dny pred ovulaci minule pondeli ovulace byla ve stredu a test negativni prosim poradte

trrr
5. pro 2016
adusee
5. pro 2016

@trrr tento test má citlivost 25,doporučuji dělat s citlivostí 10.
Otázka jestli ten sex 2dny před ovulací stačil.. a je navíc brzy...

trrr
5. pro 2016

Ty 10testy jsou take negativni ani dusik to cekani je pekelne😔

adusee
5. pro 2016

@trrr To věřím,ale musíš vydržet..to jste měly jen ten jeden sex?5dní před ms je fakt hodně brzy..

trrr
5. pro 2016

@adusee ja to mela slozitejsi ja dobrala HA prisla ms a za 14prisly hnede vytoky a pak 1den krev a pak vytok trvalo to 3dny sla sem na gyndu a tam mi rekl ze ultr nevidi proc to tak mam ale ze mam ovulaci 2krasne folikuly a ze budto dostanu ms 10.12nebo budu mit // a ze mi neda pregnil ze by to byli dvojcata jelikoz mam 2deti tak by me kleplo ale o 3se snazime tak sem prisla domu a byl sex (neverila sem dvojcatkum takove stesti nemam)ale podle bolesti vajecniku pichani v deloze a krizove bolesti byla ovulka(prasknuti folikulu)ve stredu a to chlap nebyl doma na sex tak prave nevim ja to puvodne chtela nechat na volny prubeh a ani me nenapadlo 1mes po ha ze bude ovulka doktor me "navnadil"😂jinak sex byl i prvnich 14po ms nez sem zacla spinit promin za sloh 😁

lucinka58
5. pro 2016

@trrr Clearblue ti to ukáže 5 dní před očekávanou menstruací, ale podle mě jenom ten digitální 🙂

trrr
5. pro 2016

@lucinka58 tady u toho to bylo napsano na obalu stejne je to urcite jen reklamni tah 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru