• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

22. května 2017 
@petule89 dakujem skusim
20. bře 2014 ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 no nieco sa mi tam marí ale neviem s presnosťou vyjadrit ci je tam duch ci uz slaba ciarka .A s telefónom nevies zaostrit? Skús urobit viac fotiek a vyber tu najlepšiu a hod ju sem :wink:
20. bře 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmela on to vazne neodfoti lepsie...uz som to skusala aj velkost prestavit nepomohlo....no skusila som 25-ovy test a tam ani naznak :( dakujem este to skusim pofotit no az zajtra bo pri tomto svetle to uz vobec nepojde :slight_smile:
20. bře 2014 v 18:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 moja 25 ti nemusí ukázať nic ak si mala na 10 kovom slabú čiarku.Skus pozajtra rano testnut ak bude ciarka o trosku silnejšia tak to bude tehu :wink: držím palce
20. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melanka13 a Kupuj si na začiatok 10 citlivosť testu 25 ti ukaze nieco v den očakávanej ms alebo po meškaní
20. bře 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka28 ahoj.test zosilnel?
20. bře 2014 v 18:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmela dakujem.ja som nevedela aky to je na vrchu nemal nic napisane tak som si myslela ze 10-ovy...skusim odfotim snad to bude vidno aj bez zaostrenia :slight_smile:
20. bře 2014 v 18:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin nie nezosilnel...na jednom nic a na druhom slaby dusik :frowning2: ,tak asi to nebude tehu co uz
20. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmela ahoj skuzala som dnes...kupujem tehu test a tam ovulacny no uz vytesena ze dve ciarky a nakoniec ze to je ovu...ja ovu nemam..nevadi tak som kupila druhy tehu...co povies? Das do negativu..
21. bře 2014 ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule89 ahoj..skusila som dnes..kupila tehot.test no v nom ovu a ja nevedela nepoznam to a dve ciarky...no potom ze kocky to je ovu kupila tehu a takto dopadol dalo som foto s ovu..neviem..ovu nemam ale...
21. bře 2014 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 dělala jsi testík z raní moči? Já tam dneska nic nevidím :frowning2: Promiň...Možná je to jen špatné foto.Já měla 3.den zmeškané MS takový testík (foceno v 6h ráno při umělém světle :grinning: ) Každopádně nevěs hlavu!!!
Kdysi mi kartářka řekla,že mimi nechce k vystresovaným maminkám a že se nejdřív musím uklidnit já,abych pak mohla v klidu nechat vyrůst nový život v sobě :slight_smile:
21. bře 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 našla jsem na toto téma ještě tuhle diskuzi,tak se na ní taky mrkni a rozhodně nevěs hlavu! DRŽÍM TI PĚSTIČKY!!

http://www.emimino.cz/diskuse/muze-ovulacni-test-ukazet-tehotenstvi-65571/
21. bře 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule89 ty mas ale krasnu druhu ciarocku..drzin palce
21. bře 2014 v 17:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule89 dakujem ten ovu je slaby no tehu ja to vidim ale naozaj veelmi slabunko..uvidime skusim o par dn teraz som si vsimla ze ty uz tehulkujes..prajem ti krasne a bezproblemove tehotenstvoi
21. bře 2014 v 17:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule89 inak kukla som si to..tak ividim
21. bře 2014 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 také ti to vyjde,uvidíš :wink: Hlavně mysli i na něco jiného a ne jen na mimi. :wink: Vím,že se mi to lehko řekne,ale zkus to! :wink:
Děkuji,určitě to bude v pohodě :slight_smile: Jen už teď cítím,jak se roztahuje pánev :-/ A opravdu není o co stát :frowning2: Naštěstí se mi vyhnuly nevolnosti (ufff!!).
Držím pěstičky! Až zopakuješ testík,tak pošli fotečku :wink: Kdy jsi měla dostat MS?
21. bře 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co myslíte? test mojí kamarádky, 1 den před očekávanou MS, odpoledne.
22. bře 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@framboise krasne // myslim ze mozme gratulovat :slight_smile:
22. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 aj ja som mala ovu v dvoch pepinach co tam porobily koli tomu som sla do mesta 20 km a tam ovu pepina su volake domiesane
22. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada87 joj vsak ja som bola taka vytocena.ovu som si nikdy nerobila to by ma nenapadlo ze je to ovu.a ja uz batesena ze // ciarky...
22. bře 2014 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule89
@petule89 ja som msmala lenze velmi divnu a ako skoncila tak mi je tak divne..proste nie som to ja
22. bře 2014 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 aj ja 2 ciarky jak hrom to znamena ze je riadna ovulka nie ani ja som si nikdy nerobila ovu treba to vyuzit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka13 vím,že spousta holek to má tak,že jsou těhotné a ještě menstruují...Můj případ to není,tak neumím posoudit,jak by "ms měla vypadat" :frowning2: Aby ti nebylo jen špatně buď z nervů nebo že sis to vsugerovala. Myslím,že kdybys byla těhu a měla ms,tak už bys měla // zřetelné na testíku. :frowning2:
22. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule89 ved toto bo nechapem. Mna aj stale boli podbrusko a celkovo mi nebi fajn. Ucidim xo mi dr povie bo idem na precentivku na konci mesiaca a uz to neriesim :slight_smile:
22. bře 2014 v 18:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada87 no treba a si tehu ci? Bo ja ovulku nemam a ako mi to vyslo...
22. bře 2014 v 18:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Treba s tim mate nekdo zkusenost. Mam tyden zpozdeni, ovulace se mi posunula o tyden. Dnes rano jsem po par minutach objevila tohle, jenze to taky po cca ctvrt hodine zmizelo :( mam cekat nebo zajin na gyn.? Nechci plasit, aby si doktorka neklepala na celo :D dekuji :slight_smile:
22. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka tohle bych povazovala za spatny test... urcite negativni.. ta druha carka je uplne mimo misu
zkus testovat rano znovu... s jinym testem..
22. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoda ze sem fotila brzo rano jeste po tme. Je to jak rozmazany..Zitra zkusim znovu to je jasne. :slight_smile:
22. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prepáčte, že nepíšem k tém ale chcela by som vám poproosiť o pomoc k Diplomovej práci. Prosím vyplnte mi dotazník a zieľajte tento link:

https://docs.google.com/forms/d/1A5WGNcwEvT_uWD7SlBf4QXg4Cb6fNlzyz8Ugq1_r6-g/viewform
22. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho povazuju za negativni protoze "carka" necarka zmizela
22. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek