Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

trrr
16. led 2017

@ple a jaky tt by si mela byt?opatruj se mohla odejit krevni srazenina a bude to v poradku

ms.neomagic
16. led 2017

@evabeda tak ja jsem dneska teprve 20dc,mam kratky cykly,teda prevazne...co dneska? ja rano nemohla ani vstat..behem dne to preslo..vytok mam stale,a dokonce i v noci,kdyz jsem byla curat...a vcer jsem mela normalni teplotu 37,6..byla mi zima...dneska mi kolegyne v praci rikala,ze mela to s tima zadama to same,tak 2-3dni a pak to preslo...a mam takovy leskly oci,jakoby furt ubuleny 😀

helinka88
16. led 2017

Holky, tak jsem byla u dr.. V patek nic a dneska v deloze nejaky vacek, ale jeste mi to nemuze potvrdit, ptz. krom vacku nic nevidel

evabeda
16. led 2017

@ms.neomagic a kolegyně byla potom těhotná?🙂 No mně už ty záda naštěstí povolují (asi po třech dnech), výtok taky ubývá, ale nikdy dřív jsem ho neměla, břicho semtam ucítím, ale prsa mi snad prasknou!!!oči mám asi furt stejný, ty jsem nekoumala:Dno jsem zvědavá, 3 dny do MS, ráno test negativní...ale tak ne všem to ukazuje tak brzo (tím se uklidnuju) a už testovat nebudu..

trrr
16. led 2017

@helinka88 ju tak parada vidis jake mrne dela pokroky a mas blbou doktorku jak nemuze potvrdit?!v patek nic a dnes vacet vzdyt to jde tak jak ma nejprve jsou//na ultr nic pak gestacni vacek pak plod v gestacnim vacku a ❤jasne ze vsechno neni hned ja take na vse cekala takze klidek mamko jde to zatim pekne 😉

ms.neomagic
16. led 2017

@evabeda jj,byla tehotna...me se taky testovat nechce..ja ani nevim kdy jsem mela poradne ovulku..ani jestli ms dorazi tak jak ma,protoze jsem pila poprvy kontryhel 😀

helinka88
16. led 2017

@trrr no ja předtím byla u doktorky a dneska tam byl doktor a říkal, ze na základě zpravy z patku je to na dobre ceste, ale ze mi jeste nebude gratulovat, ze to dtale mize byt mimodelozni.. Tak mi vzali krev, zitra vysledky a v pondělí znovu na UTZ 😊

ple
16. led 2017

@trrr bohužel me mudr zekla že bohužel že to odchazi 5-6 tt ale budeme pokracovat

trrr
16. led 2017

@ple tak hodne stesti opatruj se

leymea
16. led 2017

@ple no vidis 😉

trrr
16. led 2017

@helinka88 promin,ale to je pekna blbost musi vedet zda ten vacek videl v deloze nebo mimo delohu tak proc furt strasi mimodeloznim!dala bych jim par facek uz jinak nechapu proc te objednavaji po tak kratkych dobach tim te pak stresuji me objednal po 3tydnech cekani teda desny,ale vedeli jsme pak 100%na cem jsme kolikaty jsi tyden?a nevim proc ti brali hcg kdyz je jasne,ze ti roste kdyz tam mas vacek ktery tam nebyl

leymea
16. led 2017

@helinka88 tak ty jsi jeste malo ne? 🙂

leymea
16. led 2017

@ple drzim palce 😉

leymea
16. led 2017

@trrr taky to nechapu. Chapu, ze pokud nevidi plod tak to nepotvrdi, ale ze bude porad strasit mimodeloznym? Jakej k tomu ma duvod? Kdyby tam nic nevidel tak je to jasny, ale kdyz videl tak co resi?

leymea
16. led 2017

@trrr ja jdu zitra po dvou tydnech, dlouhy dva tydny, ale 7+2tt by melo bejt srdicko 🙂 tak snad bude bit <3

laura1972
16. led 2017

@ple moc drzim.palce, at je vše v pořádku 🙂

leymea
16. led 2017

@laura1972 9tt? Toto leti vid 🙂

laura1972
16. led 2017

@leymea no docela jo 🙂 uz aby aspon.byl.za námi první trimestr, přece jen.už budu trochu klidnější 🙂 a v patek.uz by mělo být srdíčko, tak.snad zo bude v pohodě 🙂

tornadolu
16. led 2017

@luska__ aha já myskela ze jsi ho brala .ma s tim nekso zkušenosti pomáhá to?

laura1972
16. led 2017

@leymea tak to taky drzim moc palce 🙂 ty jsi podle ms tedy kolik? Ja dnes 6+4, podle ms tedy 9.tt

trrr
16. led 2017

@leymea ju tak to dej vedet ano srdicko by melo byt na 100%😉ja jdu ve stredu po 3tydnech 😂

trrr
16. led 2017

@laura1972 ty jsi 9tt od posledni ms ze?a ne podle ultr

laura1972
16. led 2017

@trrr jj, 9.tyden podle ms jinak.jsem.dnes podle utz 6+4 🙂

trrr
16. led 2017

@laura1972 ja podle ms 10 a podle ulr 8 tak sem zvedava na stredu

laura1972
16. led 2017

@trrr koukám, že ty to.na blogu ještě nemáš, vid?

laura1972
16. led 2017

@trrr no to já taky 🙂 budu držet pěsti 🙂 a ty na mě mysli v pátek 🙂 snad bude vše ok bude to ❤ teda aspon ted si.to.myslím, že bude, podle toho jak mi je. To znam.fakt jen.když jsem.čekala děti. To poslední nevyšlo jsem.tohle vůbec neměla.

leymea
16. led 2017

@laura1972 dneska podle MS 7+1tt 🙂 no at uz je za nami ten prvni trimestr 😉

leymea
16. led 2017

@trrr
@laura1972 jsem velice zvedava co mi zitra rekne. Jo a rymu mam stale. Uz to neni normalni 😀

laura1972
16. led 2017

@leymea to jo 🙂 mam.pořád trochu strach když naposledy v 9.tt. byla revize. I.když je fakt, ze tehdy a zed mi.rekl sám dr. že se to nedá srovnat.Ted že to.vypadá ještě lépe než čekal, a že ted tam.mám i ten terčik, ze kterého se ppak.vyvine to srdíčko, coz tehdy tam.vubec v tom samém týdnu nebylo. Tak.snad ted to.bude ok 🙂

trrr
16. led 2017

@laura1972 nemam to na blogu tajim to i pred rodinou mam strach aby se to nepodalo jako v lete a HLAVNE mam strach a blby pocit a to sem nikdy nemela z toho aby to bylo zdrave
@leymea take si rikam at uz mam za sebou konec 3mes 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru