Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

leymea
16. led 2017

@pajuska17 to je mi lito ☹

trrr
16. led 2017

@radunkap ja ho take brala 1tb denne a vzdy sem otehotnela a byl tam 1plod a zadna cysta kazde telo je jine 😉

trrr
16. led 2017

@pajuska17 to me mrzi,ale ber to tak,ze ted mate pohnojino a otehotnis raz dva a uz to se to udrzi 😉drzim palce!

leymea
16. led 2017

@radunkap taky mam zkusenosti. Po precteni toho, jaky je to asi svinstvo, jsem si rekla, ze do toho nejdu. Pak jsem zacala chodit na folikulometrii. Normalne ovulace probehla. Manzel spermiogram na vybornou. Tak mi pani doktorka nasadila clostilbegyt, neodmitla jsem, chtela jsem to zkusit, riskla jsem to. Jenze jsem ovulaci normalne mela. Nechapala jsem k cemu mi to pomuze. No nic. Brala jsem to 5.-9.den cyklu po jednom prasku. Prvni cyklus nic. Druhej cyklus se zadarilo 🙂 nevim jestli se zadarilo diky clostilbegytu, ale zadarilo se po vic jak roce snazeni 🙂 a zadny vedlejsi ucinky jsem nemela 🙂 sla bych do toho znova 😉

janinasvecova
16. led 2017

@luska Děkuji za typ, budu si dávat jeden večer a je to. 🙂 Aby mi to vyšlo, at pak není mezera, težko bych ho sehnala. 🙂 Já se taky snažím být pozitivní, ale přesně jak píšeš, bud to tam je nebo ne. Člověk to ani neovlivní. 🙏 Moc bych si to přála! 🤰

luska__
16. led 2017

@janinasvecova já ti rozumím, taky si to moc přeju! hlavně nepolykat, ale zavádět!!! říkal mi doktor v gennetu, že to jde rovnou do té tkáně a že je to mnohem lepší účinek. věřím mu, kde jinde než v gennetu vědí, co dělat.. já mám na noc 2, ale já mám nízkou hladinu progesteronu..

radunkap
16. led 2017

@trrr
@leymea
Super holky, moc dekuji, pristi mesic to zacnu brat a uvidime🙂

leymea
16. led 2017

@radunkap drzim palce 😉

leymea
16. led 2017

@radunkap ps: treba uz ted MS nedojde 😉

luska__
16. led 2017

@radunkap začala bych 1x tabletou, aby se to nepřestimulovalo 🙂

trrr
16. led 2017

@radunkap mam dojem ze me upozornoval,ze se to nesmi brat vic jak 3mes v roce hodne stesti

leymea
16. led 2017

@trrr pry se to muze jen pul roku za celej zivot.

radunkap
16. led 2017

@leymea kezby jsi mela pravdu🙂
@trrr @luska_ mam brat 3-7 DC, tak pokud se nezadari tento mesic, zacnu hned od pristiho a snad pomuze🙂

luska__
16. led 2017

@radunka a jaky máš cykly?

janinasvecova
16. led 2017

@luska Paráda, každopádně Ti moooc děkuji za radu, pomohla mi! Hned jsem klidnější. 🙂

luska__
16. led 2017

@janinasvecova není zač, budu čekat na info, ačkoliv budu mít omezený příštup na net.

tornadolu
16. led 2017

@luska__ taky beru Gynprodyl 200mg od 15dne 10dni 1prasek.uz ho beru 2mesicem a teď jen cekat na 3 cyklus a pak mam jít doktorovi tak uvidíme jak dlouho jsi ho brala a povedlo se?

luska__
16. led 2017

@tornadolu já brala : proveru-nic, duphaston-dobry, a pár prášků orgametril.
ten mi zbyl, kdyby někdo chtěl

ple
16. led 2017

Ahoj holky moje 🤗 tak dnešní kontrola je taková gestacni vacek je stále na místě otevřená na 2 cm když to odejde tak to odejde ale už jsem na marodce a uvidí se 30 na kontrole tak na nás myslete

petapal
16. led 2017

@pajuska17 je mi to líto potkalo mně to samé byla jsem 8.prosince na revizi.po 5tydnech to dostala a dnes mi to skončilo.23.1.konzultace u apolinare po 5letech. Vyšlo poslední hrazene ivf.Teď čekám co nabídnou za možnost.Manžel už chce naposled to zkusít tak se modlím.

trrr
16. led 2017

@ple jak otevrena na 2cm to jde takhle v rannem tehu?😮a psala si,ze to odeslo nebo se pletu?nebo ti jiny dr rekl neco jineho?

bsvet
16. led 2017

@radunkap Ahoj, ja jsem z te druhe skupiny a uz bych do toho nesla. Otehotnela jsem po nem,ale vsechno spatne a v 9ttrevize. Potom cisty,dokonce i na operaci a pak jeste vetsi problem s tehu nez pred nim..

radunkap
16. led 2017

@luska_ vetsinou 30-32, ale ovu mivam az 18-19 DC..

radunkap
16. led 2017

@bsvet ☹ A predtim jsi cysty nemela? Predtim vse ok?

bsvet
16. led 2017

@laura1972 Podle profilu vidim,ze je vse jak ma 👶 Laury velika gratulace, moc jsem Ti to prala❤
Tak preju,aby to i ostatnim holkam vyslo! Testiky jsou krasne!🤰 Tak at sili😉

medinka13
16. led 2017

Ahoj holky, co myslíte?

bsvet
16. led 2017

@radunkap Nikdo mi o nich nerikal, takze asi ne☹
Zase tezko soudit kdyz tu tolika holkam pomohl.. Treba jsem jen ja ten spatny jedinec,jeden z tisice😉

bsvet
16. led 2017

@medinka13 Ja vidim ducha👍
Akorad neni to mamatest?

ple
16. led 2017

@trrr odešlo něco co vůbec nevím co to bylo ale dnešní ultrazvuk ukázal gestacni vacek 8 mm

medinka13
16. led 2017

@bsvet nene, to je pepino.. technicky je ještě 6 dní do ms, tak uvidíme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru