Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
svlocka
9. dub 2015
@nelly2711 dnes 11DPO,poboliva podbrisek takyvy tlak jak pri ms,a na prave strane me tlaci jako by neco,mam dost bily vytok i mezi pisky sorry za to slovo 🙂ms za dva dny tak doufam ze nedorazi 😞
svlocka
9. dub 2015
@nelly2711 mam vsechny meke jak cipek tak delohu tak nevim no.
tynulkaxix
9. dub 2015
@svlocka Ahoj jsme na tom stejne. Zítra nebo v sobotu to mam dostat. Bricho boli jak na menzes. Po každý když jdu na wc se modlim aby nebyla krev. Držím palečky! !!
svlocka
9. dub 2015
@tynulkaxix obe cekame ja to mam dostat v sobotu,tak dej pak vedet ju.jak si dopadla
tynulkaxix
9. dub 2015
@svlocka a budeš si zítra dělat test?
nelly2711
9. dub 2015
@tynulkaxix mam to dostat 13 to čekaní je priserny a ty?
nelly2711
9. dub 2015
@svlocka ten výtok mam taky ale na to se moc spoléhat nedá,Ja ty tehotensky příznaky mam každé měsíc a nic😞
svlocka
9. dub 2015
@tynulkaxix delala jsem si ho vcera odpo,a nic,tak nevim jestli zitra nebo jestli budu mit spozdeni.nevim abych nebyla sklamana,jednou jsem takovy vytok mela a byla jsem tehu tak nevim cosi mam myslet a ty budes delat kdy?
tynulkaxix
9. dub 2015
@nelly2711 no Já to presne nevím 😃 v pr rumu jsem vysadila prášky tak jsem na to zvedava. Naposledy když jsem je vysadila tak jsem to dostala uplne presne jako když jsem brala ha a pak jsem další měsíc otěhotněla. No to čekání je příšerný. Nejradši bych si zkusila udělat test. Když jsem ho dělala v utery tak byl negativni, ale to bylo ještě brzy
tynulkaxix
9. dub 2015
@svlocka ja právě nevím. Bojim se. Se u toho klepu jak prastena 😃 možná ho zkusím zítra rano
svlocka
9. dub 2015
@tynulkaxix kolikaty jsi ted?
simonecasper1994
9. dub 2015
to jsem měla taky. bohužel osmý týden potrat. slabá čárka může znamenat ranní fázi tehotenství nebo vadný test...
tynulkaxix
9. dub 2015
@svlocka hele nevím ja to nikdy nesledovala 😃 jen vím že když jsem byla tehotna Poprvi tak jsem otěhotněla nějak dyl, takže mala byla i malinkata
nelly2711
9. dub 2015
@tynulkaxix Ja vím ze to nevydržím a udělám si test rano
tynulkaxix
9. dub 2015
@nelly2711 to budeme asi dvě 😃 no jestli ho budu mit negativni i zítra tak už to bude asi jisty ze nejsem. Já ani nějak nepozoruji, že bych mela nejake tehotenske priznaky, co ty?
petuliss
9. dub 2015
@alhou Ja mela 4tyden taky slaboulinkou carku a těhotná jsem.😊
petuliss
9. dub 2015
@anniesfibis Ja jdu za 14dni,jsme na tom podobně.😊 Taky se moc těším
leus20
9. dub 2015
Tak ted nevim. Jsem v 5tt. Do dneska vse v poho. Dnes v praci (delam 12ctky denni, nocni, do doby.nez mi gynekolog rekne sve je v poradku.) Jdu na gyndu zitra. No dnes jsem zacala krvacet v praci kolem 5h. Mam bolesti v brise 😞 bojim se at to neni mimod.teh. nebo abych o prcka neprisla 😞 jinak jsem menstruaci mela mit 3.4.2015
leontynkar
9. dub 2015
@leus20 a krvácíš pořád? Nebo jsi jen jednorázově zakrvácela nebo zašpinila? Držim pěsti aby bylo vše OK. ALe pokud nemáš nějaký bolesti podbřišku vlevo nebo vpravo, tak to mimoděložní nebude 😉
anniesfibis
9. dub 2015
@mic.ko tak pak napis😃 at to mam s kym prozivat😉
leus20
9. dub 2015
@leontynkar no mela jsem bolesti kolem pupku a v celem podbrisku. Ted jsem bla na zachode a na tamponu jsem mela velky kus. Tak se bojim ze uz je po. Bolesti uz nemam.
alhou
9. dub 2015
@petuliss 😊 a ještě jsi pak testovala dokud se neobjevila tm.čárka? nebo az na gynde ti tehu potvrdili? Děkuju
kacenkka84
9. dub 2015
@anniesfibis No tak to je teda malej "prd"😂...to jsme teda na tom stejne,akorat ,ze muj prvni termin je az za tri tydny!!!!Budeme cekat spolu,jo?!😉 ja mam termin 23.4. ☺💖cca 7tt to uz tam musi neco byt!!😅
nelly2711
9. dub 2015
@tynulkaxix ani ja ne🙂ale porad doufám tak pak písni jak jsi dopadla
svlocka
10. dub 2015
Co myslite?ve stredu nic po dvou dnech toto,nemusela jsem hledat jde pekne videt.
leontynkar
10. dub 2015
@leus20 ale treba není ztraceno 😊 ale těžko říct, jestli krvácení bude pokračovat, tak by asi uz po.. bylo. 😔.
@svlocka ducha vidím! Držím pěsti! 😊
svlocka
10. dub 2015
@leontynkar myslis ze je nadeje?
tynulkaxix
10. dub 2015
@svlocka Ahoj je tam duch 😉 ja si dělala ted a zase nic 😞
tynulkaxix
10. dub 2015
@nelly2711 Ahoj tak jsem si dělala test a negativni 😞
leus20
10. dub 2015
@leontynkar tak od te doby nekrvacim. Ale bojim se tohp kusu co ze me vypadl... 😞 slysela jsem ze kdyz se stane tohle tak je po 😞 dnes jdu na gyndu v 1 h

Začni psát odpověď...

Odešli