• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

22. ledna 2017 
@kacenkka84 Já to mám úplně stejně, s tím 23.4.... to bude nekonečné
10. dub 2015 v 08:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka Já mám asi špatný monitor nebo oči, ale nevidím nic :frowning2:
10. dub 2015 v 08:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix mě vyšel první "duch" až 2.den po předpokládané ms, další den zřetelnější a třetí den jasná (sice světlá) čárka, tak ještě neztrácej naději...
10. dub 2015 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko opravdu? Budu doufat, že to nedostanu. Já si vůbec nepamatuji jak jsem to mela v prvním tehu a to to není dlouho :grinning:
10. dub 2015 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenkka84
jasne, rada :grinning: ja jdu az 30.4. A mel by to byt 8. Tyden.....ty jsi taky poprve tehu?

Holky od kdy zacinaji nevolnosti? Ja nic nepocituji:wink:
10. dub 2015 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix no jasně, protože ovulace nemusí být uprostřed cyklu, ale klidně ke konci a dokonce i při ms (protože ovuluje jen jeden vaječník). Prý je prokázáno, že některé ženy nemohly dlouho otěhotnět, dokud nezkusily pohlavní styk při menstruaci. Koukala jsem na tu zprávu jako puk :slight_smile:
10. dub 2015 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovulace je presne 14 dnu pred ms.... pokud je cyklus delsi je i ovu pozdeji, ale ms vzdy 14 dnu po ovu. .....samozrejme, pokud neni pravidelny cyklus, tak nemuzete vedet kdy by mela byt ms a tim padem nevite id ceho 14 dnu odecitat.
10. dub 2015 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko fakt vůbec nevím kdy jsem mela ovulku p :grinning: ovu testy jsem si nikdy nedelal :grinning: kolik vůbec ty ovu testy stoji,a kolik jich tam je?
10. dub 2015 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky začala špinit :frowning2: takže ms přichází :frowning2: tak se musíme poradne snažit příští měsíc
10. dub 2015 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Mohla bych se zeptat? Cykly mívám v průměru 30 dní. Dnes 35DC a včera tt negativní. Jeden den se mi k večeru motala hlava a sem tam cítím levý podbřišek jako by tlak- nebolí to spíš jen nepříjemný tlak. Jinak vůbec nic. Neberu to, že jím sladkosti, protože takový chvilky prostě mívám, zvlášť před ms :grinning: a teď asi z nejistoty :grinning: Kdy dělat další test? Nebo čekat až dojde ms..to nevydržím :grinning:
a četla jsem, že hlen by před ms neměl bbýt-tzv.sucho a já sucho teda nemám. Mám takový krémový hlen někdy vodnatější už aspoň týden
10. dub 2015 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 tak pak pisni,jak jsi dopadla :blush: je to tvoje prvni tehu?!
10. dub 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anniesfibis no v cervenci 2014 jsem v 8tt potratila,hrozne bolesti,jedla jsem prasky,aby se to dostalo ven,doufam,ze uz to nezaziju :cry:a ted po cca 8mesicich se to povedlo,tak snad se to udrzi!!ale nastesti jsem psychycky v pohode a to cekani na prvni termin je ok...o to vetsi bude radost,kdyz uvidim srdicko!:sparkling_heart:a kdyz ne,tak to tak melo byt a klapne to priste:sweat_smile:
10. dub 2015 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenkka84 Ano ano, první :slight_smile: Těším se moc, hodiny už mi bijí na poplach snad 6 let ale pořád jsem to odkládala, odkládala...
10. dub 2015 v 15:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anniesfibis tak tento údaj jsem se nikde nedočetla, že by všechny ženy měly ovu vždy 14dní před ms...
10. dub 2015 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko je to tak....rsp. 14 dnu po ovu, nastava ms.

Nacti si metody urcovani stadia cyklu podle cervikalniho hlenu :grinning: tam to urcite popsane je
10. dub 2015 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anniesfibis tak dnes první UZ - a je tam! Cca 5:heavy_plus_sign:2, na poslech srdíčka jdu za 2týdny. Mám fotku, je tam jen malý váček s tečkou v dutince. Doufám, že se podaří, moc si to doma všichni přejeme...
10. dub 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko
je..das fotku? Me rekl doktor, ze to vypada na 4.tydny od poceti, mozna ani ne...tedy taky 5-6 tydnu....ale nebylo videt nic, jen ten cerny flek
10. dub 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko to bude to vydrzet, co :grinning:
10. dub 2015 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/jonasova-metoda.html
Dávám odkaz na možnosti početí podle postavení planet v době vašeho narození, nemám ověřeno, ale slyšela jsem o tom, pro dlouho čekající maminky určitě stojí za to zkusit...
10. dub 2015 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2015 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@tynulkaxix Ja též,i když tam vidim ducha ale jen ja,nikdo jinej:slight_smile:
10. dub 2015 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko to je nadherny bobisek :D ...nemely by mit všechny zeny stejny nalez?kdyz jsouve stejnem obdobi?
10. dub 2015 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je právě to :slight_smile:) mám dojem, že jsme každá jiná a máme jinak ovu. Taky mám navíc krátký cyklus - po 26dnech.
10. dub 2015 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anniesfibis a taky nejsou všechny ultrazvukové přístroje se stejnou citlivostí!
10. dub 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelly2711 ja ho tam videla taky :slight_smile: ja dneska začala špinit v tak jsem myslela, že už přišla ms a ted zas nic tak fakt nevim
10. dub 2015 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka pokud nepřijde MS, je pořád naděje!!! to mi tady taky holky říkaly, když už jsem zoufala a těhotná jsem :-*
@leus20 jakpak jsi dopadla???? Snad vše OK, myslím na tebe.. :dizzy_face:
10. dub 2015 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix špinění se někdy objevuje při hnízdění oplozeného vajíčka, tak ještě není vše ztraceno
10. dub 2015 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 tak toi,toi :blush:kolik ti je?!me 31.uz je na case:smile:
10. dub 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko ted mam zase krev :frowning2: to tělo si dela co ch
10. dub 2015 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix menstruaci poznáš, pokud je to jen špinění nebo slabé krvácení, může to souviset se zahnízděním. Hodně odpočívej a pokus se být v klidu. Tělo se rozhodne, jak s tím naloží. Držím palce, může to dopadnout dobře, věřím tomu! Dobrou noc
10. dub 2015 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek