Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
kecka28
10. dub 2015
@kacenkka84 Já to mám úplně stejně, s tím 23.4.... to bude nekonečné
kecka28
10. dub 2015
@svlocka Já mám asi špatný monitor nebo oči, ale nevidím nic 😞
mic.ko
10. dub 2015
@tynulkaxix mě vyšel první "duch" až 2.den po předpokládané ms, další den zřetelnější a třetí den jasná (sice světlá) čárka, tak ještě neztrácej naději...
tynulkaxix
10. dub 2015
@mic.ko opravdu? Budu doufat, že to nedostanu. Já si vůbec nepamatuji jak jsem to mela v prvním tehu a to to není dlouho 😃
anniesfibis
10. dub 2015
@kacenkka84
jasne, rada 😃 ja jdu az 30.4. A mel by to byt 8. Tyden.....ty jsi taky poprve tehu?

Holky od kdy zacinaji nevolnosti? Ja nic nepocituji😉
mic.ko
10. dub 2015
@tynulkaxix no jasně, protože ovulace nemusí být uprostřed cyklu, ale klidně ke konci a dokonce i při ms (protože ovuluje jen jeden vaječník). Prý je prokázáno, že některé ženy nemohly dlouho otěhotnět, dokud nezkusily pohlavní styk při menstruaci. Koukala jsem na tu zprávu jako puk 🙂
anniesfibis
10. dub 2015
Ovulace je presne 14 dnu pred ms.... pokud je cyklus delsi je i ovu pozdeji, ale ms vzdy 14 dnu po ovu. .....samozrejme, pokud neni pravidelny cyklus, tak nemuzete vedet kdy by mela byt ms a tim padem nevite id ceho 14 dnu odecitat.
tynulkaxix
10. dub 2015
@mic.ko fakt vůbec nevím kdy jsem mela ovulku p 😃 ovu testy jsem si nikdy nedelal 😃 kolik vůbec ty ovu testy stoji,a kolik jich tam je?
tynulkaxix
10. dub 2015
Tak jsem holky začala špinit 😞 takže ms přichází 😞 tak se musíme poradne snažit příští měsíc
lucina90
10. dub 2015
Ahojte holky. Mohla bych se zeptat? Cykly mívám v průměru 30 dní. Dnes 35DC a včera tt negativní. Jeden den se mi k večeru motala hlava a sem tam cítím levý podbřišek jako by tlak- nebolí to spíš jen nepříjemný tlak. Jinak vůbec nic. Neberu to, že jím sladkosti, protože takový chvilky prostě mívám, zvlášť před ms 😃 a teď asi z nejistoty 😃 Kdy dělat další test? Nebo čekat až dojde ms..to nevydržím 😃
a četla jsem, že hlen by před ms neměl bbýt-tzv.sucho a já sucho teda nemám. Mám takový krémový hlen někdy vodnatější už aspoň týden
kacenkka84
10. dub 2015
@kecka28 tak pak pisni,jak jsi dopadla 😊 je to tvoje prvni tehu?!
kacenkka84
10. dub 2015
@anniesfibis no v cervenci 2014 jsem v 8tt potratila,hrozne bolesti,jedla jsem prasky,aby se to dostalo ven,doufam,ze uz to nezaziju 😢a ted po cca 8mesicich se to povedlo,tak snad se to udrzi!!ale nastesti jsem psychycky v pohode a to cekani na prvni termin je ok...o to vetsi bude radost,kdyz uvidim srdicko!💖a kdyz ne,tak to tak melo byt a klapne to priste😅
kecka28
10. dub 2015
@kacenkka84 Ano ano, první 🙂 Těším se moc, hodiny už mi bijí na poplach snad 6 let ale pořád jsem to odkládala, odkládala...
mic.ko
10. dub 2015
@anniesfibis tak tento údaj jsem se nikde nedočetla, že by všechny ženy měly ovu vždy 14dní před ms...
anniesfibis
10. dub 2015
@mic.ko je to tak....rsp. 14 dnu po ovu, nastava ms.

Nacti si metody urcovani stadia cyklu podle cervikalniho hlenu 😃 tam to urcite popsane je
mic.ko
10. dub 2015
@anniesfibis tak dnes první UZ - a je tam! Cca 5➕2, na poslech srdíčka jdu za 2týdny. Mám fotku, je tam jen malý váček s tečkou v dutince. Doufám, že se podaří, moc si to doma všichni přejeme...
anniesfibis
10. dub 2015
@mic.ko
je..das fotku? Me rekl doktor, ze to vypada na 4.tydny od poceti, mozna ani ne...tedy taky 5-6 tydnu....ale nebylo videt nic, jen ten cerny flek
anniesfibis
10. dub 2015
@mic.ko to bude to vydrzet, co 😃
mic.ko
10. dub 2015
http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/jonaso...
Dávám odkaz na možnosti početí podle postavení planet v době vašeho narození, nemám ověřeno, ale slyšela jsem o tom, pro dlouho čekající maminky určitě stojí za to zkusit...
mic.ko
10. dub 2015
nelly2711
10. dub 2015
@tynulkaxix Ja též,i když tam vidim ducha ale jen ja,nikdo jinej🙂
anniesfibis
10. dub 2015
@mic.ko to je nadherny bobisek 😃 ...nemely by mit všechny zeny stejny nalez?kdyz jsouve stejnem obdobi?
mic.ko
10. dub 2015
No to je právě to 🙂) mám dojem, že jsme každá jiná a máme jinak ovu. Taky mám navíc krátký cyklus - po 26dnech.
mic.ko
10. dub 2015
@anniesfibis a taky nejsou všechny ultrazvukové přístroje se stejnou citlivostí!
tynulkaxix
10. dub 2015
@nelly2711 ja ho tam videla taky 🙂 ja dneska začala špinit v tak jsem myslela, že už přišla ms a ted zas nic tak fakt nevim
leontynkar
10. dub 2015
@svlocka pokud nepřijde MS, je pořád naděje!!! to mi tady taky holky říkaly, když už jsem zoufala a těhotná jsem 😘
@leus20 jakpak jsi dopadla???? Snad vše OK, myslím na tebe.. x-)
mic.ko
10. dub 2015
@tynulkaxix špinění se někdy objevuje při hnízdění oplozeného vajíčka, tak ještě není vše ztraceno
kacenkka84
10. dub 2015
@kecka28 tak toi,toi 😊kolik ti je?!me 31.uz je na case😄
tynulkaxix
10. dub 2015
@mic.ko ted mam zase krev 😞 to tělo si dela co ch
mic.ko
10. dub 2015
@tynulkaxix menstruaci poznáš, pokud je to jen špinění nebo slabé krvácení, může to souviset se zahnízděním. Hodně odpočívej a pokus se být v klidu. Tělo se rozhodne, jak s tím naloží. Držím palce, může to dopadnout dobře, věřím tomu! Dobrou noc