Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenka080
19. únor 2017

@zlatickon ja tam vidim

lenka080
19. únor 2017

@alli005 je to tam 😀

lenka080
19. únor 2017

@zlatickon tady vidim.na te druhe ne

gruzicka
19. únor 2017

Mi se ukázalo 12 dpo.

lenka080
19. únor 2017

@gruzicka toto je prekrasny 👏

gruzicka
19. únor 2017

Děkuji.🙂

zlatickon
19. únor 2017

@lenka080 ja na te prvni take,slabouckou ale je vazne jeste hodne brzy,u predchozich deti se mi ukazal duch 10-11dpo.tak jeste par dni vydrzet 😉 mam jit na operaci s pupecni kylou a musime tehu zjistit co nejdriv aby se operace kdyz tak zrusila.Proto jsem tak ukvapena

jullli
19. únor 2017

@zlatickon proc te zenou na operaci pupecni kyly to ji mas tak velkou? Kdyz chcete dalsi mimi. Me dr chtel taly operovat pak se zepal na zasadni vec a to dalsi tehu a ze pokue to az tak neobtetuje tak az pak. Ze je asi 70prpc ze se znovu po tehu vrati

lenka080
19. únor 2017

@zlatickon jak se pozna pupecni kila?

lenka080
19. únor 2017

@zlatickon ja jsem tri mesice po porodu a boli me na leve strane vedle pupiku.na dotek.docela dost.ale nic nahmatat nejde.jen to boli.malyho mam u koupani pri utirani ve vysce pupiku a kdyz me tam kope tak je to pekna bolest

lenka080
19. únor 2017

Holky kde berete odvahu na vice jak dve deti? 😀 srdce by chtelo treti ale rozum rika ze uz ne.je mi skoro 37.jsem uz labil 😂

jullli
19. únor 2017

@lenka080 je to vyhrezla boulicka ktera pri bolesti ci namaze vyleza a proto boli kdyz je telo v klidu zase zaleze.. Tohle muzes mit natahle i brisni svaly ale rozhodne je lepsi kontrola dr

zlatickon
19. únor 2017

@jullli ja uz ji mam po treti a ted je velka 5cm na 6cm.kdy bych věděla ze se to takhle vraci nikdy bych na operaci nesla ☹jenze me ted boli a mam i problémy se stolici větry atd

gruzicka
19. únor 2017

Mi bude 36 a prostě třetí chci,je to me poslední dítě,tak si ho užiju.

zlatickon
19. únor 2017

@lenka080 no to by mohlo být ja ji mam hned nad publikem a u me je tak velka ze je i videt.jdi na chirurgii a uvidíš ja osobne bych uz na operaci nesla,mám ji po treti a ted je mnohem vetsi nez predtim

jullli
19. únor 2017

@zlatickon tak ja ji mam 2x3cm driv hoodne bolele ted diky bocnim sklapovackam dobry... Jinak se divim ze ti to dr nerekl ja pujdu tedy az po dalsim tehu... A mam ji taky nad pupikem

zlatickon
19. únor 2017

Ja ji mam po prvnim decku a operoval me kamarad,vedel ze dite jeste chcem a rikal ze je prave lepsi ji vyndat nez otehotnim.no a nez jsem otehotnela po druhe tak se kyla udelala znovu.v pohode jsem odnosila mimi i porod ok a paj jsem sla znova na operaci.opet se mi udelala a opet jsem otehotnela donosila a porodila 🙂 no a mam ji do ted.jen ted jestli budu tehu tak me asi ceka cisar ☹

jullli
19. únor 2017

@zlatickon Tak ti je promin ale jamatad pekny blb... Dva diktori nezavazne na sobe rekli ze je hloupost operovat.... Jinak ja mam za sebou taky cs.. To zvladnes ;)

zlatickon
19. únor 2017

@jullli a toho císaře jsi mela kvuli te kyle?já z toho mam docela strach,chtela jsem posledni dite porodit přirozeně a prožít si to tak jak pred tím.jo naštvalo mě to ze mi pred operaci neřekl ze se to vraci,kdyz bych ti věděla nesla bych na ni.

jullli
19. únor 2017

@zlatickon nene ta se udelala po porodu maly byl moc velky a prestal dychat...

lucinka58
19. únor 2017

@zlatickon já nic nevidím....

lenka080
19. únor 2017

@gruzicka taky bych cthtela treti.i klidne v tech 39. Ale manzel by mi uz utekl.aspon to rikal 😀😝 on ma 40 uz ted.

laura1972
19. únor 2017

@zlatickon je to fakt moc brzy. Mě se ukázala druhá čárka poprvé 10DPO, ale bohužel pak ZT a podruhé až 11DPO byla vidět slabý duch. Ještě bych počkala aspoň do toho 11-12DPO 🙂

sistinka
20. únor 2017

Ms by mela prijit v patek ale nevim co myslite je to hoodne slabe ani vyfotit mi to moc neslo

lusili1
20. únor 2017

@sistinka já dušíka vidím🍀

lenka080
20. únor 2017

@sistinka hodne slabé jo? 😀 to je krásná čárka

laura1972
20. únor 2017

@zlatickon ahojky 🙂 tak jak to vypadá? Testila jsi dneska? Nebo cekas?

laura1972
20. únor 2017

@sistinka krásná čárka, držím palce 🙂

peta73
20. únor 2017

@laura1972 Ahoj, a jak je tobě? Půjde ještě na nějaká vyšetření? Kdy se budete moci zase začít pokoušet?

sistinka
20. únor 2017

@lenka080 mno musela jsem to fotit s bleskem aby to plus bylo trochu videt 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru