Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

eva_marie
20. únor 2017

@martinie88 taky jsem testovala par dni před menstruaci a test byl negativní. Ms nedorazila a jelikož jsem byla pryč, testovala jsem 3 dny po a už byly 2 čárky 😉 Měla jsem nality prsa ale tak nějak jinak a nesplnila jsem jako před Ms.

vesnicanka17
20. únor 2017

@gruzicka je to tezke ale zase jak kde

laura1972
20. únor 2017

@zlatickon zítra máme volat na výsledky genetiky embryjka, tak snad na něco přijdou. Jinak ja taky testovala pořád 🙂 od 10DPO 🙂 ja být tebou tak to zkusim pokud máš dost testů třeba zítra ráno, ale je to na tobě. Asi bych to taky nevydržela 😀 Jinak.ja to brnění v prsou cítila 7DPO a test vyšel.

zlatickon
20. únor 2017

Tak mi to nedalo a testla jsem ted,co toto?

martinie88
20. únor 2017

@eva_marie moc děkuji za odpověď 🙂 Tak třeba budu mít takové štěstí jako ty 😉

simi1510
20. únor 2017

@zlatickon prijde mi na te druhé fotce, ze tam je nejaky stin

zlatickon
20. únor 2017

@simi1510 jo stín je na obou fotkach a na druhe je duch ale je ti spatne vidět v realu je lepší,mám špatný foťák na mobilu ☹

simi1510
20. únor 2017

@zlatickon tak tu první fotku nekomentuji, že ta je ještě před "vybarvením", že ty barvy se mohou ještě přelít atp.

zlatickon
20. únor 2017

@simi1510 aha ni tak uvidíme zitra 😉

jullli
20. únor 2017

@zlatickon rekla bych ze se tam neco muze rysovat 🙂

sistinka
21. únor 2017

Ahoj holky tak jsem zmatena delala jsem si dnes digitalni clearblue a tam byl nehativni mam tri dny do ms a vcera na tom druhym clerablue levnejsim byl duch pluska tak ja uz nevim ....

snazimese2015
21. únor 2017

Ahojky , beru hormony aby mi chodila pravidelně MS , brala jsem je 25.1-4.2 a do týdne měla přijít MS a ona nikde testy negativní. Jak jí uspíšit aby došla díky testy dělané dnes

nikyska20
21. únor 2017

Ahoj děvčata, dnes mám 2den zpoždění a poslední ms byla 23.1. Cyklus mám 28-29dní a to jen někdy,spíše je to kratší. Pocity,že každou chvíli má přijít je pořád,ale nic kromě křečí,píchají a tupé bolesti v podbřišku.Prsa jsou otekla,popraskana a bolavá,ale bývají vždy když má přijít ms.
Dnes jsem si delala test,asi tam nic nevidím :/
Jinak přeji všem hezký den 🙂

lucinka58
21. únor 2017

@nikyska20 já nic nevidím....

lucinka58
21. únor 2017

@sistinka orientovala bych se spíš podle toho digitálního....

bredda
21. únor 2017

@sistinka Mě digi taky tři dni před ms ukázal mínus a těhotná jsem byla 😉 den před ms mi to pak potvrdil obyč test. Ještě počkej 😉

bredda
21. únor 2017

@zlatickon mamatesty prý tohle dělají jak nabíhá to barvivo...

alli005
21. únor 2017

Tak jsem zmatená jeste víc než včera.... MS nikde, tehu test opět jen lehoulince pozitivní a digitest negativní 😢

sistinka
21. únor 2017

@alli005 presne jako me par testu dusici a dnes delany tri dny pred ms ukazal minus asi budem muset jeste pockat 😉

alli005
21. únor 2017

@sistinka no asi jo... jenže já už jsem dnes druhý den po očekávané MS... a to mně vždycky "chodila jak hodinky". no nezbývá než čekat, co se z toho vyklube.
Tobě držím palečky, pokud máš teprve před očekávanou MS, naděje je ještě velká 😉

arielka222
21. únor 2017

@alli005 to vypadá na biochemicke tehu. Hold se to stává dost často, vajíčko se proste neuhnizdilo. Hlavu vzhůru příště to určitě vyjde ;)

alli005
21. únor 2017

@arielka222 díky za reakci, tak kdyby aspoň ta MS dorazila co nejdřív... jak dlouho mám čekat ?

sistinka
21. únor 2017

@alli005 pokud ti do tydne neprijde ms a testik bude porad negativni tak si zajdi na injekci k dr 😉 jinak nadeje jeste je ale uvidime jak to nakonec dopadne 😉

alli005
21. únor 2017

@sistinka přesně to jsem si říkala, že pokud do konce týdne MS nedorazí a testy budou stále negativní (nebo je lehounce pozitivní, ale bez sílení), tak naklušu k DR. Ale že bych z toho byla nadšená, to nejsem ☹
je to nějak složité si pořídit miminko ☹ nejdřív potrat v 17tt kvůli potvrzenému DS, pak od prosince jsme se snažili a "až" teď v neděli naděje s lehce pozitivním testem, která se tedy zase s každým dalším dnem a nesílícím testem rozplývá ☹
musím se nějak obrnit a pokusit se na to moc nemyslet... ale jak ?

arielka222
21. únor 2017

@alli005 mě se to stalo cca před rokem. Test pozitivní ale bohužel slabl a za cca týden dorazila ms ;) nebýt testu tak o tom ani nevím, ale kdo vydrží netestovat když chce mimi vid?

sistinka
21. únor 2017

@alli005 vim ze je to tezky my se snazime par let a nic dokonce jsme byly na iui a to taky nedopadlo takze vim jak je to tezke ale musime verit ze to jednou vyjde 😉 ja na to myslela taky uplne jsem se na to upnula a pak jsem to vzdala chodila do prace a nasla si vzdy neco cim se zabavit

simi1510
21. únor 2017

@alli005 ja to mela ted tri mesice po revizi podobně... mimi se zkratka neuchyti ☹ a i tim se muze ms zpozdit...

Nekdo mi tu dokonce tvrdil, ze to muze byt i cysta...

Neni to tak lehke otehotnet a hlavne pak donosit v posledni dobe ☹

Drzim palce, at to co nejdříve vyjde a je vse v poradku!!!

zlatickon
21. únor 2017

Tak jsem ted testla,ale ne z rani moci a je to negativni ☹

alli005
21. únor 2017

@simi1510 diky, no moc naději tomu nedávám, spíš se smiřju s tím, že to zas nevyšlo.

Soucítím s vámi se všemi, které taky na mimi čekáte delší dobu 😉

Musíme se obrnit trpělivostí, nic jiného nám stejně nezbývá 😉

lenka080
21. únor 2017

Holky jak ja tohle znam ☹ ja cekala na sve // deset let.drzim vam moc pesti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru